Canlı skorlara dönMS
Turkish Super Lig
Maç merkezi
Antalyaspor · son maçlar
BBGMM
Kasimpasa · son maçlar
MBMMM
17 Şub Pzt 20:00 TSİCorendon Airlines Park10.860 seyirci
Takım karşılaştırma
Veri sağlayıcısının paylaştığı son maçlardan hesaplanır.
| Form özeti | Antalyaspor | Kasimpasa |
|---|---|---|
| Oynanan maç | 5 | 5 |
| Galibiyet | 1 | 0 |
| Beraberlik | 2 | 1 |
| Mağlubiyet | 2 | 4 |
| Atılan gol | 5 | 3 |
| Yenilen gol | 10 | 17 |
Canlı görsel anlatım
Saha animasyonu maç olaylarıyla güncellenir.
KAS 1 – 3 ANT
MSANT
KAS
89' Sarı kart · AntalyasporOLAY ANİMASYONU
Olay verisine göre canlandırmadır; gerçek yayın videosu veya top koordinatı değildir.
Canlı maç anlatımı89'
Sarı kart· Antalyaspor
Dogukan Sinik (Antalyaspor) Yellow Card at 89'
Kasimpasa4-5-1
Maç akışı
Kaynak verisi- 11'Sarı kartKasimpasaMame ThiamMame Thiam (Kasimpasa) Yellow Card at 11'
- 30'Sarı kartKasimpasaMickaël TirpanMickaël Tirpan (Kasimpasa) Yellow Card at 30'
- 43'Sarı kartAntalyasporAdis JahovicAdis Jahovic (Antalyaspor) Yellow Card at 43'
- 45'Oyuncu değişikliğiAntalyasporHakan Özmert · Ufuk AkyolHakan Ozmert (Antalyaspor) Substitution at 45'
- 50'Sarı kartKasimpasaDieumerci NdongalaDieumerci Ndongala (Kasimpasa) Yellow Card at 50'
- 53'GolAntalyasporAdis JahovicAdis Jahovic (Antalyaspor) Goal at 53'
- 59'Oyuncu değişikliğiKasimpasaYusuf Erdogan · Tarkan SerbestYusuf Erdogan (Kasimpasa) Substitution at 59'
- 59'GolAntalyasporSinan GumusSinan Gumus (Antalyaspor) Goal at 59'
- 62'GolAntalyasporSinan GumusSinan Gumus (Antalyaspor) Goal at 62'
- 63'Sarı kartAntalyasporSinan GumusSinan Gumus (Antalyaspor) Yellow Card at 63'
- 67'Oyuncu değişikliğiKasimpasaGerard Gohou · Ilhan DepeGerard Gohou (Kasimpasa) Substitution at 67'
- 72'Oyuncu değişikliğiAntalyasporLukas Podolski · AmiltonLukas Podolski (Antalyaspor) Substitution at 72'
- 73'Sarı kartAntalyasporOndrej CelustkaOndrej Celustka (Antalyaspor) Yellow Card at 73'
- 74'GolKasimpasaAytac KaraAytac Kara (Kasimpasa) Goal at 74'
- 79'Oyuncu değişikliğiAntalyasporDogukan Sinik · Sinan GumusDogukan Sinik (Antalyaspor) Substitution at 79'
- 80'Oyuncu değişikliğiKasimpasaDogucan Haspolat · Mickaël TirpanDogucan Haspolat (Kasimpasa) Substitution at 80'
- 89'Sarı kartAntalyasporDogukan SinikDogukan Sinik (Antalyaspor) Yellow Card at 89'
Maç olayları
- 89'Sarı kartDogukan SinikAntalyaspor
- 80'Oyuncu değişikliğiDogucan Haspolat · Mickaël TirpanKasimpasa
- 79'Oyuncu değişikliğiDogukan Sinik · Sinan GumusAntalyaspor
- 74'GolAytac KaraKasimpasa
- 73'Sarı kartOndrej CelustkaAntalyaspor
- 72'Oyuncu değişikliğiLukas Podolski · AmiltonAntalyaspor
- 67'Oyuncu değişikliğiGerard Gohou · Ilhan DepeKasimpasa
- 63'Sarı kartSinan GumusAntalyaspor
- 62'GolSinan GumusAntalyaspor
- 59'GolSinan GumusAntalyaspor
- 59'Oyuncu değişikliğiYusuf Erdogan · Tarkan SerbestKasimpasa
- 53'GolAdis JahovicAntalyaspor
- 50'Sarı kartDieumerci NdongalaKasimpasa
- 45'Oyuncu değişikliğiHakan Özmert · Ufuk AkyolAntalyaspor
- 43'Sarı kartAdis JahovicAntalyaspor
- 30'Sarı kartMickaël TirpanKasimpasa
- 11'Sarı kartMame ThiamKasimpasa
Maç istatistikleri
Bu maç için ayrıntılı istatistik veri kaynağında bulunmuyor.
Takım kadroları ve diziliş
Antalyaspor
İlk 11
- 25Ruud BoffinG
- 99Bunyamin BalciD
- 20ChicoD
- 13Fedor KudryashovD
- 28Ondrej CelustkaD
- 77Sinan GumusM
- 16FredyM
- 19Ufuk AkyolM
- 59Delvin N'DingaM
- 23AmiltonM
- 81Adis JahovicF
Yedekler
- 9Gustavo BlancoSUB
- 12Paul Omo MukairuSUB
- 35Ferhat KaplanSUB
- 88Hakan ÖzmertSUB
- 8CharlesSUB
- 6Eren AlbayrakSUB
- 7Dogukan SinikSUB
- 2Ersan GülümSUB
- 11Lukas PodolskiSUB
- 22Harun AlpsoySUB
Kasimpasa
İlk 11
- 1Ramazan KoseG
- 80Yassine MeriahD
- 92Oussama HaddadiD
- 94Florent HadergjonajD
- 25Tomas BreckaD
- 35Aytac KaraM
- 26Ilhan DepeM
- 15Tarkan SerbestM
- 24Mickaël TirpanM
- 70Dieumerci NdongalaM
- 11Mame ThiamF
Yedekler
- 2Berk CetinSUB
- 71Anil KocSUB
- 30Gerard GohouSUB
- 7Yusuf ErdoganSUB
- 13Murat Can YildizSUB
- 3Dogucan HaspolatSUB
- 44Jorge FernandesSUB
Son maçlar ve form
Takımların geçmiş karşılaşmaları; skorlar ve sonuçlar veri kaynağından alınır.
Antalyaspor
Son 5 maç: 1G · 2B · 2M · 5 gol attı, 10 gol yedi
- B@ KayserisporTurkish Super Lig · 09 Şub Paz 13:30 TSİ2-2
- Bvs KonyasporTurkish Super Lig · 01 Şub Cmt 14:00 TSİ0-0
- G@ DenizlisporTurkish Super Lig · 26 Oca Paz 13:30 TSİ0-3
- Mvs GoztepeTurkish Super Lig · 19 Oca Paz 13:30 TSİ0-3
- M@ GalatasarayTurkish Super Lig · 28 Ara Cmt 20:00 TSİ5-0
Kasimpasa
Son 5 maç: 0G · 1B · 4M · 3 gol attı, 17 gol yedi
- Mvs GalatasarayTurkish Super Lig · 09 Şub Paz 19:00 TSİ0-3
- B@ AnkaragucuTurkish Super Lig · 02 Şub Paz 13:30 TSİ1-1
- Mvs AlanyasporTurkish Super Lig · 25 Oca Cmt 17:00 TSİ1-2
- M@ TrabzonsporTurkish Super Lig · 19 Oca Paz 16:00 TSİ6-0
- M@ Istanbul BasaksehirTurkish Super Lig · 28 Ara Cmt 17:30 TSİ5-1
Son veri: 23 Eki Cum 08:34 TSİ
