Canlı skorlara dönMS
Turkish Super Lig
Maç merkezi
Fenerbahce · son maçlar
BGGGB
Erzurum BB · son maçlar
MGGGM
03 May Pzt 20:30 TSİŞükrü Saracoğlu Stadium
Takım karşılaştırma
Veri sağlayıcısının paylaştığı son maçlardan hesaplanır.
| Form özeti | Fenerbahce | Erzurum BB |
|---|---|---|
| Oynanan maç | 5 | 5 |
| Galibiyet | 3 | 3 |
| Beraberlik | 2 | 0 |
| Mağlubiyet | 0 | 2 |
| Atılan gol | 9 | 10 |
| Yenilen gol | 5 | 10 |
Canlı görsel anlatım
Saha animasyonu maç olaylarıyla güncellenir.
ERZ 1 – 3 FEN
MSFEN
ERZ
88' Oyuncu değişikliği · FenerbahceOLAY ANİMASYONU
Olay verisine göre canlandırmadır; gerçek yayın videosu veya top koordinatı değildir.
Canlı maç anlatımı88'
Oyuncu değişikliği· Fenerbahce
Luiz Gustavo (Fenerbahce) Substitution at 88'
Erzurum BB4-5-1
Maç akışı
Kaynak verisi- 5'Sarı kartErzurum BBGokhan KardesGokhan Kardes (Erzurum BB) Yellow Card at 5'
- 6'GolFenerbahceJosé SosaJosé Sosa (Fenerbahce) Penalty - Scored at 6'
- 12'GolFenerbahceEnner ValenciaEnner Valencia (Fenerbahce) Goal at 12'
- 14'GolFenerbahceDimitris PelkasDimitris Pelkas (Fenerbahce) Goal at 14'
- 45'Oyuncu değişikliğiErzurum BBOzgur Sert · Johanna OmoloOzgur Sert (Erzurum BB) Substitution at 45'
- 45'Oyuncu değişikliğiErzurum BBElbasan Rashani · Arvydas NovikovasElbasan Rashani (Erzurum BB) Substitution at 45'
- 49'Sarı kartErzurum BBElbasan RashaniElbasan Rashani (Erzurum BB) Yellow Card at 49'
- 61'Oyuncu değişikliğiErzurum BBBohdan Butko · Cenk Ahmet AlkilicBohdan Butko (Erzurum BB) Substitution at 61'
- 62'Oyuncu değişikliğiFenerbahceFilip Novak · Caner ErkinFilip Novak (Fenerbahce) Substitution at 62'
- 70'Oyuncu değişikliğiFenerbahceMbwana Samatta · Mert YandasMbwana Samatta (Fenerbahce) Substitution at 70'
- 71'Oyuncu değişikliğiFenerbahceBright Osayi-Samuel · Mesut ÖzilBright Samuel (Fenerbahce) Substitution at 71'
- 79'Sarı kartErzurum BBMehmet UcarMehmet Ucar (Erzurum BB) Yellow Card at 79'
- 81'GolErzurum BBOzgur SertOzgur Sert (Erzurum BB) Goal at 81'
- 88'Oyuncu değişikliğiFenerbahceLuiz Gustavo · Dimitris PelkasLuiz Gustavo (Fenerbahce) Substitution at 88'
Maç olayları
- 88'Oyuncu değişikliğiLuiz Gustavo · Dimitris PelkasFenerbahce
- 81'GolOzgur SertErzurum BB
- 79'Sarı kartMehmet UcarErzurum BB
- 71'Oyuncu değişikliğiBright Osayi-Samuel · Mesut ÖzilFenerbahce
- 70'Oyuncu değişikliğiMbwana Samatta · Mert YandasFenerbahce
- 62'Oyuncu değişikliğiFilip Novak · Caner ErkinFenerbahce
- 61'Oyuncu değişikliğiBohdan Butko · Cenk Ahmet AlkilicErzurum BB
- 49'Sarı kartElbasan RashaniErzurum BB
- 45'Oyuncu değişikliğiElbasan Rashani · Arvydas NovikovasErzurum BB
- 45'Oyuncu değişikliğiOzgur Sert · Johanna OmoloErzurum BB
- 14'GolDimitris PelkasFenerbahce
- 12'GolEnner ValenciaFenerbahce
- 6'GolJosé SosaFenerbahce
- 5'Sarı kartGokhan KardesErzurum BB
Maç istatistikleri
Bu maç için ayrıntılı istatistik veri kaynağında bulunmuyor.
Takım kadroları ve diziliş
Fenerbahce
İlk 11
- 15Harun TekinG
- 7Ozan TufanD
- 88Caner ErkinD
- 41Attila SzalaiD
- 26Marcel TisserandD
- 14Dimitris PelkasM
- 67Mesut ÖzilM
- 17Irfan Can KahveciM
- 5José SosaM
- 8Mert YandasM
- 13Enner ValenciaF
Yedekler
- 21Bright Osayi-SamuelSUB
- 29Sinan GumusSUB
- 20Luiz GustavoSUB
- 27Mame ThiamSUB
- 16Ferdi KadiogluSUB
- 3Mauricio LemosSUB
- 92Osman CetinSUB
- 9Papiss CisséSUB
- 10Mbwana SamattaSUB
- 37Filip NovakSUB
Erzurum BB
İlk 11
- 29Jakub SzumskiG
- 22Léo SchwechlenD
- 77Mehmet UcarD
- 23Gokhan KardesD
- 5Hasan HatipogluD
- 11Arvydas NovikovasM
- 99Cenk Ahmet AlkilicM
- 8Johanna OmoloM
- 13Petrus BoumalM
- 4Gabriel ObertanM
- 61Oltan KarakullukcuF
Yedekler
- 15Elbasan RashaniSUB
- 30Adolphe TeikeuSUB
- 2Bohdan ButkoSUB
- 21Zakarya BergdichSUB
- 55Ozgur SertSUB
- 1Mehmet Göktüğ BakirbaşSUB
- 16Rahman Bugra CagiranSUB
- 91Ricardo GomesSUB
- 88Osman CelikSUB
- 33Kayacan ErdoganSUB
Son maçlar ve form
Takımların geçmiş karşılaşmaları; skorlar ve sonuçlar veri kaynağından alınır.
Fenerbahce
Son 5 maç: 3G · 2B · 0M · 9 gol attı, 5 gol yedi
- B@ AlanyasporTurkish Super Lig · 29 Nis Per 20:30 TSİ0-0
- Gvs KasimpasaTurkish Super Lig · 25 Nis Paz 20:30 TSİ3-2
- G@ Istanbul BasaksehirTurkish Super Lig · 18 Nis Paz 19:00 TSİ1-2
- Gvs Gaziantep FKTurkish Super Lig · 12 Nis Pzt 19:00 TSİ3-1
- B@ Yeni MalatyasporTurkish Super Lig · 08 Nis Per 19:00 TSİ1-1
Erzurum BB
Son 5 maç: 3G · 0B · 2M · 10 gol attı, 10 gol yedi
- Mvs Istanbul BasaksehirTurkish Super Lig · 29 Nis Per 16:00 TSİ1-2
- G@ Gaziantep FKTurkish Super Lig · 25 Nis Paz 16:00 TSİ2-3
- Gvs Yeni MalatyasporTurkish Super Lig · 21 Nis Çar 16:00 TSİ1-0
- G@ DenizlisporTurkish Super Lig · 17 Nis Cmt 13:30 TSİ2-3
- Mvs BesiktasTurkish Super Lig · 11 Nis Paz 19:00 TSİ2-4
Son veri: 23 Eki Cum 04:36 TSİ
