Canlı skorlara dönMS
Turkish Super Lig
Maç merkezi
Fatih Karagümrük · son maçlar
MMGBG
Kasimpasa · son maçlar
GMGMG
18 Eki Paz 16:00 TSİŞükrü Saracoğlu Stadium
Takım karşılaştırma
Veri sağlayıcısının paylaştığı son maçlardan hesaplanır.
| Form özeti | Fatih Karagümrük | Kasimpasa |
|---|---|---|
| Oynanan maç | 5 | 5 |
| Galibiyet | 2 | 3 |
| Beraberlik | 1 | 0 |
| Mağlubiyet | 2 | 2 |
| Atılan gol | 10 | 6 |
| Yenilen gol | 9 | 4 |
Canlı görsel anlatım
Saha animasyonu maç olaylarıyla güncellenir.
KAS 1 – 1 KAR
MSKAR
KAS
90'+5' Oyuncu değişikliği · Fatih KaragümrükOLAY ANİMASYONU
Olay verisine göre canlandırmadır; gerçek yayın videosu veya top koordinatı değildir.
Canlı maç anlatımı90'+5'
Oyuncu değişikliği· Fatih Karagümrük
Alparslan Erdem (Fatih Karagümrük) Substitution at 95'
Kasimpasa4-5-1
Maç akışı
Kaynak verisi- 45'+2'GolFatih KaragümrükArtur SobiechArtur Sobiech (Fatih Karagümrük) Goal at 47'
- 45'Oyuncu değişikliğiKasimpasaKevin Varga · Alan CariusKevin Varga (Kasimpasa) Substitution at 45'
- 45'Oyuncu değişikliğiKasimpasaGilbert Koomson · Yusuf ErdoganGilbert Koomson (Kasimpasa) Substitution at 45'
- 47'GolKasimpasaAytac KaraAytac Kara (Kasimpasa) Goal at 47'
- 52'Sarı kartFatih KaragümrükLucas BigliaLucas Biglia (Fatih Karagümrük) Yellow Card at 52'
- 52'Sarı kartFatih KaragümrükErvin ZukanovicErvin Zukanovic (Fatih Karagümrük) Yellow Card at 52'
- 53'Sarı kartKasimpasaAytac KaraAytac Kara (Kasimpasa) Yellow Card at 53'
- 68'Oyuncu değişikliğiFatih KaragümrükMevlut Erdinç · Artur SobiechMevlut Erdinç (Fatih Karagümrük) Substitution at 68'
- 68'Oyuncu değişikliğiFatih KaragümrükAatif Chahechouhe · Yanis SaliburAatif Chahechouhe (Fatih Karagümrük) Substitution at 68'
- 69'Oyuncu değişikliğiFatih KaragümrükJimmy Durmaz · Badou N'DiayeJimmy Durmaz (Fatih Karagümrük) Substitution at 69'
- 74'Kırmızı kartFatih KaragümrükJimmy DurmazJimmy Durmaz (Fatih Karagümrük) Red Card at 74'
- 79'Oyuncu değişikliğiKasimpasaLoret Sadiku · Mickaël TirpanLoret Sadiku (Kasimpasa) Substitution at 79'
- 79'Oyuncu değişikliğiKasimpasaArmin Hodzic · Haris HajradinovicArmin Hodzic (Kasimpasa) Substitution at 79'
- 90'+3'Sarı kartFatih KaragümrükEmiliano VivianoEmiliano Viviano (Fatih Karagümrük) Yellow Card at 93'
- 90'+4'Sarı kartFatih KaragümrükAlassane NdaoAlassane Ndao (Fatih Karagümrük) Yellow Card at 94'
- 90'+4'Oyuncu değişikliğiFatih KaragümrükRamazan Civelek · Alassane NdaoRamazan Civelek (Fatih Karagümrük) Substitution at 94'
- 90'+5'Oyuncu değişikliğiFatih KaragümrükAlparslan Erdem · Mevlut ErdinçAlparslan Erdem (Fatih Karagümrük) Substitution at 95'
Maç olayları
- 90'+5'Oyuncu değişikliğiAlparslan Erdem · Mevlut ErdinçFatih Karagümrük
- 90'+4'Oyuncu değişikliğiRamazan Civelek · Alassane NdaoFatih Karagümrük
- 90'+4'Sarı kartAlassane NdaoFatih Karagümrük
- 90'+3'Sarı kartEmiliano VivianoFatih Karagümrük
- 79'Oyuncu değişikliğiArmin Hodzic · Haris HajradinovicKasimpasa
- 79'Oyuncu değişikliğiLoret Sadiku · Mickaël TirpanKasimpasa
- 74'Kırmızı kartJimmy DurmazFatih Karagümrük
- 69'Oyuncu değişikliğiJimmy Durmaz · Badou N'DiayeFatih Karagümrük
- 68'Oyuncu değişikliğiAatif Chahechouhe · Yanis SaliburFatih Karagümrük
- 68'Oyuncu değişikliğiMevlut Erdinç · Artur SobiechFatih Karagümrük
- 53'Sarı kartAytac KaraKasimpasa
- 52'Sarı kartErvin ZukanovicFatih Karagümrük
- 52'Sarı kartLucas BigliaFatih Karagümrük
- 47'GolAytac KaraKasimpasa
- 45'Oyuncu değişikliğiGilbert Koomson · Yusuf ErdoganKasimpasa
- 45'Oyuncu değişikliğiKevin Varga · Alan CariusKasimpasa
- 45'+2'GolArtur SobiechFatih Karagümrük
Maç istatistikleri
Bu maç için ayrıntılı istatistik veri kaynağında bulunmuyor.
Takım kadroları ve diziliş
Fatih Karagümrük
İlk 11
- 2Emiliano VivianoG
- 15Eric LichajD
- 87Ervin ZukanovicD
- 29Jure BalkovecD
- 5Enzo RocoD
- 18Alassane NdaoM
- 20Badou N'DiayeM
- 6Lucas BigliaM
- 19Yanis SaliburM
- 52Erik SaboM
- 9Artur SobiechF
Yedekler
- 92Aatif ChahechouheSUB
- 22Fatih KuruçukSUB
- 4Koray AltinaySUB
- 11Mevlut ErdinçSUB
- 21Murat SarigülSUB
- 8Zeki YildirimSUB
- 3Alparslan ErdemSUB
- 93Aykut ÖzerSUB
- 28Ramazan CivelekSUB
- 71Jimmy DurmazSUB
Kasimpasa
İlk 11
- 1Ramazan KoseG
- 19Julian JeanvierD
- 3Oussama HaddadiD
- 94Florent HadergjonajD
- 5Tarkan SerbestD
- 24Mickaël TirpanM
- 20Alan CariusM
- 10Haris HajradinovicM
- 35Aytac KaraM
- 11Yusuf ErdoganM
- 9Bengali-Fodé KoitaF
Yedekler
- 55Yasin DulgerSUB
- 25Tomas BreckaSUB
- 17Ahmet OguzSUB
- 33Ertugrul TaskiranSUB
- 30Armin HodzicSUB
- 18Eren ElmaliSUB
- 6Loret SadikuSUB
- 7Anil KocSUB
- 14Gilbert KoomsonSUB
- 21Kevin VargaSUB
Son maçlar ve form
Takımların geçmiş karşılaşmaları; skorlar ve sonuçlar veri kaynağından alınır.
Fatih Karagümrük
Son 5 maç: 2G · 1B · 2M · 10 gol attı, 9 gol yedi
- M@ BesiktasClub Friendly · 11 Eki Paz 14:00 TSİ5-2
- M@ FenerbahceTurkish Super Lig · 03 Eki Cmt 19:00 TSİ2-1
- Gvs Istanbul BasaksehirTurkish Super Lig · 25 Eyl Cum 20:00 TSİ2-0
- B@ Gaziantep FKTurkish Super Lig · 20 Eyl Paz 19:00 TSİ2-2
- Gvs Yeni MalatyasporTurkish Super Lig · 12 Eyl Cmt 17:00 TSİ3-0
Kasimpasa
Son 5 maç: 3G · 0B · 2M · 6 gol attı, 4 gol yedi
- Gvs GalatasarayTurkish Super Lig · 04 Eki Paz 19:00 TSİ1-0
- M@ HataysporTurkish Super Lig · 26 Eyl Cmt 16:00 TSİ1-0
- Gvs Caykur RizesporTurkish Super Lig · 20 Eyl Paz 16:00 TSİ2-0
- M@ KayserisporTurkish Super Lig · 13 Eyl Paz 17:00 TSİ1-0
- Gvs Istanbul BasaksehirTurkish Super Lig · 26 Tem Paz 17:00 TSİ3-2
Son veri: 23 Eki Cum 11:18 TSİ
