Canlı skorlara dönMS
Turkish Super Lig
Maç merkezi
Samsunspor · son maçlar
MMMMM
Istanbul Basaksehir · son maçlar
GBMMG
22 Eki Paz 19:00 TSİSamsun Yeni 19 Mayis Stadyumu12.965 seyirciHakem: Murat Erdogan
Takım karşılaştırma
Veri sağlayıcısının paylaştığı son maçlardan hesaplanır.
| Form özeti | Samsunspor | Istanbul Basaksehir |
|---|---|---|
| Oynanan maç | 5 | 5 |
| Galibiyet | 0 | 2 |
| Beraberlik | 0 | 1 |
| Mağlubiyet | 5 | 2 |
| Atılan gol | 4 | 5 |
| Yenilen gol | 11 | 6 |
Canlı görsel anlatım
Saha animasyonu maç olaylarıyla güncellenir.
IBFK 0 – 0 SAM
MSSAM
IBFK
86' Oyuncu değişikliği · Istanbul BasaksehirOLAY ANİMASYONU
Olay verisine göre canlandırmadır; gerçek yayın videosu veya top koordinatı değildir.
Canlı maç anlatımı86'
Oyuncu değişikliği· Istanbul Basaksehir
Omer Sahiner (Istanbul Basaksehir) Substitution at 86'
Istanbul Basaksehir3-5-2
Maç akışı
Kaynak verisi- 41'Sarı kartSamsunsporEmre KilincEmre Kilinc (Samsunspor) Yellow Card at 41'
- 51'Sarı kartIstanbul BasaksehirLéo DuboisLéo Dubois (Istanbul Basaksehir) Yellow Card at 51'
- 67'Oyuncu değişikliğiIstanbul BasaksehirEmirhan Ilkhan · Danijel AleksicEmirhan Ilkhan (Istanbul Basaksehir) Substitution at 67'
- 67'Oyuncu değişikliğiIstanbul BasaksehirEmmanuel Dennis · Deniz TurucEmmanuel Dennis (Istanbul Basaksehir) Substitution at 67'
- 72'Oyuncu değişikliğiSamsunsporZeki Yavru · Mickaël TirpanZeki Yavru (Samsunspor) Substitution at 72'
- 75'Oyuncu değişikliğiIstanbul BasaksehirSerdar Gürler · Dimitris PelkasSerdar Gürler (Istanbul Basaksehir) Substitution at 75'
- 75'Oyuncu değişikliğiIstanbul BasaksehirEden Karzev · Berkay ÖzcanEden Karzev (Istanbul Basaksehir) Substitution at 75'
- 82'Sarı kartSamsunsporMarius MouandilmadjiMarius Mouandilmadji (Samsunspor) Yellow Card at 82'
- 82'Sarı kartIstanbul BasaksehirOusseynou BaOusseynou Ba (Istanbul Basaksehir) Yellow Card at 82'
- 82'Oyuncu değişikliğiSamsunsporSoner Aydogdu · Carlo HolseSoner Aydogdu (Samsunspor) Substitution at 82'
- 82'Oyuncu değişikliğiSamsunsporMuhammet Özbaskici · Flavien TaitMuhammet Özbaskici (Samsunspor) Substitution at 82'
- 85'Oyuncu değişikliğiSamsunsporOsman Celik · Youssef Aït BennasserOsman Celik (Samsunspor) Substitution at 85'
- 85'Oyuncu değişikliğiSamsunsporLandry Dimata · Ercan KaraLandry Dimata (Samsunspor) Substitution at 85'
- 86'Oyuncu değişikliğiIstanbul BasaksehirOmer Sahiner · Léo DuboisOmer Sahiner (Istanbul Basaksehir) Substitution at 86'
Maç olayları
- 86'Oyuncu değişikliğiOmer Sahiner · Léo DuboisIstanbul Basaksehir
- 85'Oyuncu değişikliğiLandry Dimata · Ercan KaraSamsunspor
- 85'Oyuncu değişikliğiOsman Celik · Youssef Aït BennasserSamsunspor
- 82'Oyuncu değişikliğiMuhammet Özbaskici · Flavien TaitSamsunspor
- 82'Oyuncu değişikliğiSoner Aydogdu · Carlo HolseSamsunspor
- 82'Sarı kartOusseynou BaIstanbul Basaksehir
- 82'Sarı kartMarius MouandilmadjiSamsunspor
- 75'Oyuncu değişikliğiEden Karzev · Berkay ÖzcanIstanbul Basaksehir
- 75'Oyuncu değişikliğiSerdar Gürler · Dimitris PelkasIstanbul Basaksehir
- 72'Oyuncu değişikliğiZeki Yavru · Mickaël TirpanSamsunspor
- 67'Oyuncu değişikliğiEmmanuel Dennis · Deniz TurucIstanbul Basaksehir
- 67'Oyuncu değişikliğiEmirhan Ilkhan · Danijel AleksicIstanbul Basaksehir
- 51'Sarı kartLéo DuboisIstanbul Basaksehir
- 41'Sarı kartEmre KilincSamsunspor
Maç istatistikleri
Bu maç için ayrıntılı istatistik veri kaynağında bulunmuyor.
Takım kadroları ve diziliş
Samsunspor
İlk 11
- 1Okan KocukG
- 28Soner GonulD
- 4Rick Van DrongelenD
- 24Mickaël TirpanD
- 37Lubomir SatkaD
- 6Youssef Aït BennasserM
- 13Flavien TaitM
- 99Ercan KaraM
- 11Emre KilincM
- 21Carlo HolseM
- 9Marius MouandilmadjiF
Yedekler
- 5Alim ÖztürkSUB
- 29Jakub SzumskiSUB
- 14Landry DimataSUB
- 20Muhammet ÖzbaskiciSUB
- 8Soner AydogduSUB
- 22Yunus Emre ÇiftSUB
- 23Muhammed GumuskayaSUB
- 18Zeki YavruSUB
- 88Osman CelikSUB
- 7Moryké FofanaSUB
Istanbul Basaksehir
İlk 11
- 1Volkan BabacanG
- 5Léo DuarteD
- 3Jerome OpokuD
- 27Ousseynou BaD
- 23Deniz TurucM
- 25João FigueiredoM
- 10Berkay ÖzcanM
- 15Léo DuboisM
- 8Danijel AleksicM
- 14Dimitris PelkasF
- 17Philippe Paulin KenyF
Yedekler
- 7Serdar GürlerSUB
- 99Emmanuel DennisSUB
- 26Emirhan IlkhanSUB
- 98Deniz DilmenSUB
- 42Omer SahinerSUB
- 21Mahmut TekdemirSUB
- 19Mehdi AbeidSUB
- 88Cemali SertelSUB
- 90Eden KarzevSUB
- 6Lucas LimaSUB
Son maçlar ve form
Takımların geçmiş karşılaşmaları; skorlar ve sonuçlar veri kaynağından alınır.
Samsunspor
Son 5 maç: 0G · 0B · 5M · 4 gol attı, 11 gol yedi
- M@ Caykur RizesporTurkish Super Lig · 08 Eki Paz 13:30 TSİ1-0
- Mvs Gaziantep FKTurkish Super Lig · 29 Eyl Cum 20:00 TSİ1-2
- M@ AntalyasporTurkish Super Lig · 23 Eyl Cmt 20:00 TSİ2-0
- M@ GalatasarayTurkish Super Lig · 16 Eyl Cmt 20:00 TSİ4-2
- M@ KayserisporTurkish Super Lig · 27 Ağu Paz 19:15 TSİ2-1
Istanbul Basaksehir
Son 5 maç: 2G · 1B · 2M · 5 gol attı, 6 gol yedi
- Gvs Gaziantep FKTurkish Super Lig · 07 Eki Cmt 19:00 TSİ2-0
- B@ KayserisporTurkish Super Lig · 02 Eki Pzt 20:00 TSİ0-0
- M@ FenerbahceTurkish Super Lig · 28 Eyl Per 20:00 TSİ4-0
- Mvs GalatasarayTurkish Super Lig · 23 Eyl Cmt 20:00 TSİ1-2
- G@ IstanbulsporTurkish Super Lig · 17 Eyl Paz 17:00 TSİ0-2
Son veri: 23 Eki Cum 03:23 TSİ
