Canlı skorlara dönMS
Turkish Super Lig
Maç merkezi
Adana Demirspor · son maçlar
BMMBB
Antalyaspor · son maçlar
BGBBG
24 Ara Paz 16:00 TSİYeni Adana Stadyumu7.387 seyirciHakem: Burak Pakkan
Takım karşılaştırma
Veri sağlayıcısının paylaştığı son maçlardan hesaplanır.
| Form özeti | Adana Demirspor | Antalyaspor |
|---|---|---|
| Oynanan maç | 5 | 5 |
| Galibiyet | 0 | 2 |
| Beraberlik | 3 | 3 |
| Mağlubiyet | 2 | 0 |
| Atılan gol | 6 | 9 |
| Yenilen gol | 9 | 4 |
Canlı görsel anlatım
Saha animasyonu maç olaylarıyla güncellenir.
ANT 1 – 2 ADD
MSADD
ANT
90'+4' Sarı kart · Adana DemirsporOLAY ANİMASYONU
Olay verisine göre canlandırmadır; gerçek yayın videosu veya top koordinatı değildir.
Canlı maç anlatımı90'+4'
Sarı kart· Adana Demirspor
Nani (Adana Demirspor) Yellow Card at 94'
Antalyaspor4-5-1
Maç akışı
Kaynak verisi- 1'GolAdana DemirsporBabajide DavidBabajide David (Adana Demirspor) Goal at 1'
- 32'Sarı kartAntalyasporEge BilselEge Bilsel (Antalyaspor) Yellow Card at 32'
- 39'Oyuncu değişikliğiAdana DemirsporArbër Zeneli · Yusuf SariArbër Zeneli (Adana Demirspor) Substitution at 39'
- 45'GolAdana DemirsporEmre AkbabaEmre Akbaba (Adana Demirspor) Goal at 45'
- 45'Oyuncu değişikliğiAntalyasporSam Larsson · Zymer BytyqiSam Larsson (Antalyaspor) Substitution at 45'
- 45'Oyuncu değişikliğiAntalyasporRamzi Safuri · Ege BilselRamzi Safuri (Antalyaspor) Substitution at 45'
- 58'Sarı kartAdana DemirsporEdouard MichutEdouard Michut (Adana Demirspor) Yellow Card at 58'
- 63'Oyuncu değişikliğiAntalyasporDeni Milosevic · Ufuk AkyolDeni Milosevic (Antalyaspor) Substitution at 63'
- 65'Oyuncu değişikliğiAdana DemirsporTayfun Aydogan · Edouard MichutTayfun Aydogan (Adana Demirspor) Substitution at 65'
- 68'Sarı kartAdana DemirsporTayfun AydoganTayfun Aydogan (Adana Demirspor) Yellow Card at 68'
- 75'Sarı kartAdana DemirsporSahruddin MahammadaliyevSahruddin Mahammadaliyev (Adana Demirspor) Yellow Card at 75'
- 76'Oyuncu değişikliğiAdana DemirsporNani · Yusuf BarasiNani (Adana Demirspor) Substitution at 76'
- 80'Sarı kartAntalyasporBunyamin BalciBunyamin Balci (Antalyaspor) Yellow Card at 80'
- 82'Oyuncu değişikliğiAntalyasporBahadir Ozturk · Bunyamin BalciBahadir Ozturk (Antalyaspor) Substitution at 82'
- 82'Oyuncu değişikliğiAntalyasporEmre Uzun · Sander van de StreekEmre Uzun (Antalyaspor) Substitution at 82'
- 85'GolAntalyasporErdogan YesilyurtErdogan Yesilyurt (Antalyaspor) Goal at 85'
- 88'Sarı kartAdana DemirsporBenjamin StambouliBenjamin Stambouli (Adana Demirspor) Yellow Card at 88'
- 90'+4'Sarı kartAdana DemirsporNaniNani (Adana Demirspor) Yellow Card at 94'
Maç olayları
- 90'+4'Sarı kartNaniAdana Demirspor
- 88'Sarı kartBenjamin StambouliAdana Demirspor
- 85'GolErdogan YesilyurtAntalyaspor
- 82'Oyuncu değişikliğiEmre Uzun · Sander van de StreekAntalyaspor
- 82'Oyuncu değişikliğiBahadir Ozturk · Bunyamin BalciAntalyaspor
- 80'Sarı kartBunyamin BalciAntalyaspor
- 76'Oyuncu değişikliğiNani · Yusuf BarasiAdana Demirspor
- 75'Sarı kartSahruddin MahammadaliyevAdana Demirspor
- 68'Sarı kartTayfun AydoganAdana Demirspor
- 65'Oyuncu değişikliğiTayfun Aydogan · Edouard MichutAdana Demirspor
- 63'Oyuncu değişikliğiDeni Milosevic · Ufuk AkyolAntalyaspor
- 58'Sarı kartEdouard MichutAdana Demirspor
- 45'Oyuncu değişikliğiRamzi Safuri · Ege BilselAntalyaspor
- 45'Oyuncu değişikliğiSam Larsson · Zymer BytyqiAntalyaspor
- 45'GolEmre AkbabaAdana Demirspor
- 39'Oyuncu değişikliğiArbër Zeneli · Yusuf SariAdana Demirspor
- 32'Sarı kartEge BilselAntalyaspor
- 1'GolBabajide DavidAdana Demirspor
Maç istatistikleri
Bu maç için ayrıntılı istatistik veri kaynağında bulunmuyor.
Takım kadroları ve diziliş
Adana Demirspor
İlk 11
- 71Sahruddin MahammadaliyevG
- 32Yusuf ErdoganD
- 4Semih GulerD
- 2Ismail ÇokçalisD
- 66Pape Abou CisséD
- 90Benjamin StambouliM
- 8Emre AkbabaM
- 7Yusuf SariM
- 11Babajide DavidM
- 20Edouard MichutM
- 56Yusuf BarasiF
Yedekler
- 6Tayfun AydoganSUB
- 3Abdurrahim DursunSUB
- 23Arbër ZeneliSUB
- 16Izzet CelikSUB
- 39Vedat KarakusSUB
- 21Abdulsamet BurakSUB
- 30NaniSUB
- 87Osman KaynakSUB
- 19Mustafa KapiSUB
- 95Caner KabanSUB
Antalyaspor
İlk 11
- 23Mehmet Ataberk DadadenizG
- 7Bunyamin BalciD
- 21Ömer ToprakD
- 89Veysel SariD
- 17Erdogan YesilyurtD
- 22Sander van de StreekM
- 18Jakub KaluzinskiM
- 70Ege BilselM
- 77Zymer BytyqiM
- 19Ufuk AkyolM
- 9Adam BuksaF
Yedekler
- 80Emre UzunSUB
- 10Sam LarssonSUB
- 72Harun ToprakSUB
- 16Ramzi SafuriSUB
- 20Deni MilosevicSUB
- 12Kagan AricanSUB
- 44NaldoSUB
- 3Bahadir OzturkSUB
- 29Sagiv YehezkalSUB
- 30Mustafa ErdilmanSUB
Son maçlar ve form
Takımların geçmiş karşılaşmaları; skorlar ve sonuçlar veri kaynağından alınır.
Adana Demirspor
Son 5 maç: 0G · 3B · 2M · 6 gol attı, 9 gol yedi
- B@ Gaziantep FKTurkish Super Lig · 19 Ara Sal 20:00 TSİ2-2
- M@ GalatasarayTurkish Super Lig · 08 Ara Cum 20:00 TSİ3-1
- Mvs SamsunsporTurkish Super Lig · 02 Ara Cmt 19:00 TSİ2-3
- B@ KayserisporTurkish Super Lig · 26 Kas Paz 13:30 TSİ1-1
- Bvs FenerbahceTurkish Super Lig · 12 Kas Paz 19:00 TSİ0-0
Antalyaspor
Son 5 maç: 2G · 3B · 0M · 9 gol attı, 4 gol yedi
- Bvs KasimpasaTurkish Super Lig · 20 Ara Çar 20:00 TSİ0-0
- Gvs Fatih KaragümrükTurkish Super Lig · 09 Ara Cmt 13:30 TSİ2-1
- B@ HataysporTurkish Super Lig · 01 Ara Cum 20:00 TSİ3-3
- Bvs Caykur RizesporTurkish Super Lig · 26 Kas Paz 16:00 TSİ0-0
- G@ AnkaragucuTurkish Super Lig · 10 Kas Cum 20:00 TSİ0-4
Son veri: 23 Eki Cum 08:31 TSİ
