Canlı skorlara dönMS
UEFA Conference League
Maç merkezi
KAA Gent · son maçlar
GMGGG
PAOK · son maçlar
GGGBB
17 Mar Per 23:00 TSİPlanet Group Arena12.388 seyirci
Takım karşılaştırma
Veri sağlayıcısının paylaştığı son maçlardan hesaplanır.
| Form özeti | KAA Gent | PAOK |
|---|---|---|
| Oynanan maç | 5 | 5 |
| Galibiyet | 4 | 3 |
| Beraberlik | 0 | 2 |
| Mağlubiyet | 1 | 0 |
| Atılan gol | 9 | 6 |
| Yenilen gol | 2 | 2 |
Canlı görsel anlatım
Saha animasyonu maç olaylarıyla güncellenir.
PAOK 2 – 1 GENT
MSGENT
PAOK
86' Sarı kart · PAOKOLAY ANİMASYONU
Olay verisine göre canlandırmadır; gerçek yayın videosu veya top koordinatı değildir.
Canlı maç anlatımı86'
Sarı kart· PAOK
Antonio-Mirko Colak (PAOK Salonika) is shown the yellow card.
PAOK4-5-1
Maç akışı
Kaynak verisi- 0Başlama vuruşu
- 20'GolPAOKJosé Ángel CrespoGoal! KAA Gent 0, PAOK Salonika 1. José Crespo (PAOK Salonika) left footed shot from the right side of the six yard box to the top right corner following a corner.
- 28'Sarı kartPAOKAlexandros PaschalakisAlexandros Paschalakis (PAOK Salonika) Yellow Card at 28'
- 32'Sarı kartKAA GentVadis Odjidja-OfoeVadis Odjidja-Ofoe (KAA Gent) is shown the yellow card.
- 40'GolKAA GentLaurent Depoitre · Matisse SamoiseGoal! KAA Gent 1, PAOK Salonika 1. Laurent Depoitre (KAA Gent) header from the centre of the box to the top right corner. Assisted by Matisse Samoise with a cross.
- 45'+1'Devre sonu
- 45'Oyuncu değişikliğiPAOKEnea Mihaj · José Ángel CrespoSubstitution, PAOK Salonika. Enea Mihaj replaces José Crespo.
- 57'Oyuncu değişikliğiPAOKSidcley · Diego BiseswarSubstitution, PAOK Salonika. Sidcley replaces Diego Biseswar.
- 70'Oyuncu değişikliğiPAOKLucas Taylor · Thomas MurgSubstitution, PAOK Salonika. Lucas Taylor replaces Thomas Murg.
- 71'Sarı kartKAA GentElisha OwusuElisha Owusu (KAA Gent) is shown the yellow card for a bad foul.
- 77'GolPAOKDouglas · VieirinhaGoal! KAA Gent 1, PAOK Salonika 2. Douglas Augusto (PAOK Salonika) left footed shot from outside the box to the bottom left corner. Assisted by Vieirinha following a set piece situation.
- 82'Oyuncu değişikliğiKAA GentRoman Bezus · Tarik TissoudaliSubstitution, KAA Gent. Roman Bezus replaces Tarik Tissoudali.
- 82'Oyuncu değişikliğiKAA GentAndrew Hjulsager · Vadis Odjidja-OfoeSubstitution, KAA Gent. Andrew Hjulsager replaces Vadis Odjidja-Ofoe.
- 85'Oyuncu değişikliğiPAOKAlexandru Mitrita · Stefan SchwabSubstitution, PAOK Salonika. Alexandru Mitrita replaces Stefan Schwab.
- 85'Oyuncu değişikliğiKAA GentAndreas Hanche-Olsen · Alessio Castro-MontesSubstitution, KAA Gent. Andreas Hanche-Olsen replaces Alessio Castro-Montes.
- 85'Oyuncu değişikliğiKAA GentNúrio Fortuna · Matisse SamoiseSubstitution, KAA Gent. Núrio Fortuna replaces Matisse Samoise.
- 85'Oyuncu değişikliğiPAOKAntonio-Mirko Colak · Chuba AkpomSubstitution, PAOK Salonika. Antonio-Mirko Colak replaces Chuba Akpom.
- 86'Sarı kartPAOKAntonio-Mirko ColakAntonio-Mirko Colak (PAOK Salonika) is shown the yellow card.
Maç olayları
- 86'Sarı kartAntonio-Mirko ColakPAOK
- 85'Oyuncu değişikliğiAntonio-Mirko Colak · Chuba AkpomPAOK
- 85'Oyuncu değişikliğiNúrio Fortuna · Matisse SamoiseKAA Gent
- 85'Oyuncu değişikliğiAndreas Hanche-Olsen · Alessio Castro-MontesKAA Gent
- 85'Oyuncu değişikliğiAlexandru Mitrita · Stefan SchwabPAOK
- 82'Oyuncu değişikliğiAndrew Hjulsager · Vadis Odjidja-OfoeKAA Gent
- 82'Oyuncu değişikliğiRoman Bezus · Tarik TissoudaliKAA Gent
- 77'GolDouglas · VieirinhaPAOK
- 71'Sarı kartElisha OwusuKAA Gent
- 70'Oyuncu değişikliğiLucas Taylor · Thomas MurgPAOK
- 57'Oyuncu değişikliğiSidcley · Diego BiseswarPAOK
- 45'Oyuncu değişikliğiEnea Mihaj · José Ángel CrespoPAOK
- 45'+1'Devre sonu
- 40'GolLaurent Depoitre · Matisse SamoiseKAA Gent
- 32'Sarı kartVadis Odjidja-OfoeKAA Gent
- 28'Sarı kartAlexandros PaschalakisPAOK
- 20'GolJosé Ángel CrespoPAOK
- 0Başlama vuruşu
Maç istatistikleri
18Faul9
2Sarı kart2
0Kırmızı kart0
2Ofsayt1
8Korner3
1Kurtarış6
64.2%Topla oynama35.8%
19Şut9
7İsabetli şut3
40%Şut isabeti30%
0Penaltı golü0
0Penaltı0
431İsabetli pas216
537Pas303
80%Pas isabeti70%
11İsabetli orta2
26Orta11
40%Orta isabeti20%
69Uzun top59
46İsabetli uzun top28
70%Uzun top isabeti50%
3Engellenen şut3
9Başarılı müdahale5
21Müdahale10
40%Müdahale başarısı50%
6Top kapma10
10Başarılı uzaklaştırma43
10Uzaklaştırma43
Takım kadroları ve diziliş
KAA Gent
İlk 11
- 33Davy RoefG
- 5Michael NgadeuCD
- 20Jordan TorunarighaCD-L
- 2Joseph OkumuCD-R
- 24Sven KumsCM-L
- 6Elisha OwusuCM-R
- 8Vadis Odjidja-OfoeAM
- 14Alessio Castro-MontesLM
- 18Matisse SamoiseRM
- 34Tarik TissoudaliCF-L
- 29Laurent DepoitreCF-R
Yedekler
- 21Andreas Hanche-OlsenSUB
- 11Darko LemajicSUB
- 43Ibrahima CisséSUB
- 31Bruno GodeauSUB
- 1Sinan BolatSUB
- 3Christopher OperiSUB
- 25Núrio FortunaSUB
- 9Roman BezusSUB
- 17Andrew HjulsagerSUB
- 26Owen JochmansSUB
PAOK
İlk 11
- 31Alexandros PaschalakisG
- 15José Ángel CrespoCD-L
- 4Sverrir IngasonCD-R
- 20VieirinhaLB
- 19Eleutherios LyratzisRB
- 8DouglasAM
- 22Stefan SchwabLM
- 51Theocharis TsiggarasRM
- 47Chuba AkpomF
- 21Diego BiseswarAM-L
- 10Thomas MurgAM-R
Yedekler
- 59Konstantinos KoulierakisSUB
- 29Antonio-Mirko ColakSUB
- 88Zivko ZivkovicSUB
- 64Christos TalichmanidisSUB
- 13Lucas TaylorSUB
- 70Georgios KoutsiasSUB
- 50Filipe SoaresSUB
- 16SidcleySUB
- 24Marios TsaousisSUB
- 6Enea MihajSUB
- 28Alexandru MitritaSUB
Son maçlar ve form
Takımların geçmiş karşılaşmaları; skorlar ve sonuçlar veri kaynağından alınır.
KAA Gent
Son 5 maç: 4G · 0B · 1M · 9 gol attı, 2 gol yedi
- G@ BeerschotBelgian Pro League · 13 Mar Paz 20:30 TSİ0-2
- M@ PAOKUEFA Conference League · 10 Mar Per 20:45 TSİ1-0
- Gvs Zulte-WaregemBelgian Pro League · 06 Mar Paz 23:00 TSİ2-1
- G@ Standard LiegeBelgian Pro League · 27 Şub Paz 20:30 TSİ0-1
- Gvs RFC SeraingBelgian Pro League · 23 Şub Çar 20:45 TSİ4-0
PAOK
Son 5 maç: 3G · 2B · 0M · 6 gol attı, 2 gol yedi
- Gvs Pas GianninaGreek Super League · 13 Mar Paz 22:30 TSİ1-0
- Gvs KAA GentUEFA Conference League · 10 Mar Per 20:45 TSİ1-0
- G@ LamiaGreek Super League · 06 Mar Paz 20:00 TSİ0-2
- B@ AEK AthensGreek Super League · 02 Mar Çar 21:30 TSİ1-1
- Bvs Ionikos FCGreek Super League · 27 Şub Paz 18:15 TSİ1-1
Son veri: 23 Eki Cum 06:00 TSİ
