Canlı skorlara dönMS
UEFA Conference League
Maç merkezi
Aberdeen · son maçlar
GMMBG
HJK Helsinki · son maçlar
MGMMM
05 Eki Per 22:00 TSİPittodrie Stadium16.316 seyirciHakem: Daniel Stefanski
Canlı görsel anlatım
Saha animasyonu maç olaylarıyla güncellenir.
HJKH 1 – 1 ABE
MSABE
HJKH
90' Sarı kart · HJK HelsinkiOLAY ANİMASYONU
Olay verisine göre canlandırmadır; gerçek yayın videosu veya top koordinatı değildir.
Canlı maç anlatımı90'
Sarı kart· HJK Helsinki
Lucas Lingman (HJK Helsinki) is shown the yellow card.
HJK Helsinki3-5-2
Maç akışı
Kaynak verisi- 0Başlama vuruşu
- 45'+10'Oyuncu değişikliğiHJK HelsinkiTuomas Ollila · Matti PeltolaSubstitution, HJK Helsinki. Tuomas Ollila replaces Matti Peltola because of an injury.
- 45'+12'Devre sonuFirst Half ends, Aberdeen 0, HJK Helsinki 0.
- 45'Oyuncu değişikliğiHJK HelsinkiKristopher Da Graca · Joona ToivioSubstitution, HJK Helsinki. Kristopher Da Graca replaces Joona Toivio.
- 59'Oyuncu değişikliğiAberdeenConnor Barron · Leighton ClarksonSubstitution, Aberdeen. Connor Barron replaces Leighton Clarkson.
- 59'GolHJK HelsinkiBojan RadulovićGoal! Aberdeen 0, HJK Helsinki 1. Bojan Radulovic (HJK Helsinki) right footed shot from the centre of the box to the high centre of the goal.
- 64'Oyuncu değişikliğiAberdeenJonathan Hayes · Jack MackenzieSubstitution, Aberdeen. Jonny Hayes replaces Jack MacKenzie.
- 73'Oyuncu değişikliğiHJK HelsinkiHassane Bandé · Topi KeskinenSubstitution, HJK Helsinki. Hassane Bandé replaces Topi Keskinen.
- 73'Oyuncu değişikliğiHJK HelsinkiPerparim Hetemaj · Filip RogicSubstitution, HJK Helsinki. Përparim Hetemaj replaces Filip Rogic.
- 79'GolAberdeenBojan MiovskiGoal! Aberdeen 1, HJK Helsinki 1. Bojan Miovski (Aberdeen) header from the centre of the box to the bottom left corner.
- 87'Oyuncu değişikliğiHJK HelsinkiNiko Hamalainen · Miro TenhoSubstitution, HJK Helsinki. Niko Hämäläinen replaces Miro Tenho because of an injury.
- 87'Oyuncu değişikliğiAberdeenEster Sokler · Nicky DevlinSubstitution, Aberdeen. Ester Sokler replaces Nicky Devlin.
- 90'Sarı kartHJK HelsinkiLucas LingmanLucas Lingman (HJK Helsinki) is shown the yellow card.
Takım karşılaştırma
Veri sağlayıcısının paylaştığı son maçlardan hesaplanır.
| Form özeti | Aberdeen | HJK Helsinki |
|---|---|---|
| Oynanan maç | 5 | 5 |
| Galibiyet | 2 | 1 |
| Beraberlik | 1 | 0 |
| Mağlubiyet | 2 | 4 |
| Atılan gol | 8 | 7 |
| Yenilen gol | 9 | 9 |
Maç olayları
- 90'Sarı kartLucas LingmanHJK Helsinki
- 87'Oyuncu değişikliğiEster Sokler · Nicky DevlinAberdeen
- 87'Oyuncu değişikliğiNiko Hamalainen · Miro TenhoHJK Helsinki
- 79'GolBojan MiovskiAberdeen
- 73'Oyuncu değişikliğiPerparim Hetemaj · Filip RogicHJK Helsinki
- 73'Oyuncu değişikliğiHassane Bandé · Topi KeskinenHJK Helsinki
- 64'Oyuncu değişikliğiJonathan Hayes · Jack MackenzieAberdeen
- 59'GolBojan RadulovićHJK Helsinki
- 59'Oyuncu değişikliğiConnor Barron · Leighton ClarksonAberdeen
- 45'Oyuncu değişikliğiKristopher Da Graca · Joona ToivioHJK Helsinki
- 45'+12'Devre sonu
- 45'+10'Oyuncu değişikliğiTuomas Ollila · Matti PeltolaHJK Helsinki
- 0Başlama vuruşu
Maç istatistikleri
11Faul13
0Sarı kart1
0Kırmızı kart0
3Ofsayt3
8Korner3
1Kurtarış4
51%Topla oynama49%
18Şut6
5İsabetli şut2
30%Şut isabeti30%
0Penaltı golü0
0Penaltı0
352İsabetli pas355
453Pas448
80%Pas isabeti80%
7İsabetli orta3
30Orta14
20%Orta isabeti20%
62Uzun top66
23İsabetli uzun top19
40%Uzun top isabeti30%
5Engellenen şut1
9Başarılı müdahale13
19Müdahale14
50%Müdahale başarısı90%
5Top kapma6
12Başarılı uzaklaştırma41
12Uzaklaştırma41
Takım kadroları ve diziliş
Aberdeen
İlk 11
- 24Kelle RoosG
- 33Slobodan RubezicCD
- 5Richard JensenCD-L
- 6Stefan GartenmannCD-R
- 4Graeme ShinnieCM-L
- 10Leighton ClarksonCM-R
- 7Jamie McgrathAM
- 3Jack MackenzieLM
- 2Nicky DevlinRM
- 11DukCF-L
- 9Bojan MiovskiCF-R
Yedekler
- 23Ryan DuncanSUB
- 30Or DadiaSUB
- 27Angus MacDonaldSUB
- 32Findlay MarshallSUB
- 14Habib GueyeSUB
- 31Ross DoohanSUB
- 28Jack MilneSUB
- 8Connor BarronSUB
- 19Ester SoklerSUB
- 18Rhys WilliamsSUB
- 17Jonathan HayesSUB
- 21Dante PolvaraSUB
HJK Helsinki
İlk 11
- 1Jesse ÖstG
- 4Joona ToivioCD
- 14Matti PeltolaCD-L
- 15Miro TenhoCD-R
- 24Giorgos KanellopoulosCM-L
- 10Lucas LingmanCM-R
- 8Filip RogicAM
- 22Jukka RaitalaLM
- 23Pyry SoiriRM
- 18Topi KeskinenCF-L
- 9Bojan RadulovićCF-R
Yedekler
- 11Roope RiskiSUB
- 2Tuomas OllilaSUB
- 17Hassane BandéSUB
- 5Kristopher Da GracaSUB
- 29Anthony OlusanyaSUB
- 3Niko HamalainenSUB
- 19Aleksi PaananenSUB
- 7Santeri HostikkaSUB
- 37Atomu TanakaSUB
- 78Alex RamulaSUB
- 56Perparim HetemajSUB
- 6Aapo HalmeSUB
Son maçlar ve form
Takımların geçmiş karşılaşmaları; skorlar ve sonuçlar veri kaynağından alınır.
Aberdeen
Son 5 maç: 2G · 1B · 2M · 8 gol attı, 9 gol yedi
- G@ Ross CountyScottish League Cup · 27 Eyl Çar 21:45 TSİ1-2
- M@ Eintracht FrankfurtUEFA Conference League · 21 Eyl Per 19:45 TSİ2-1
- Mvs BK HäckenUEFA Europa League Qualifying · 31 Ağu Per 21:45 TSİ1-3
- B@ BK HäckenUEFA Europa League Qualifying · 24 Ağu Per 20:00 TSİ2-2
- G@ Stirling AlbionScottish League Cup · 18 Ağu Cum 21:45 TSİ1-2
HJK Helsinki
Son 5 maç: 1G · 0B · 4M · 7 gol attı, 9 gol yedi
- Mvs PAOKUEFA Conference League · 21 Eyl Per 19:45 TSİ2-3
- Gvs FC Farul ConstantaUEFA Conference League Qualifying · 31 Ağu Per 19:00 TSİ2-0
- M@ FC Farul ConstantaUEFA Conference League Qualifying · 24 Ağu Per 20:00 TSİ2-1
- Mvs FK QarabagUEFA Europa League Qualifying · 17 Ağu Per 19:00 TSİ1-2
- M@ FK QarabagUEFA Europa League Qualifying · 10 Ağu Per 19:00 TSİ2-1
Son veri: 23 Eki Cum 21:43 TSİ
