Canlı skorlara dönMS
UEFA Conference League
Maç merkezi
Breidablik · son maçlar
MMMGG
KAA Gent · son maçlar
GGGMB
09 Kas Per 23:00 TSİLaugardalsvöllur1.211 seyirciHakem: Julian Weinberger
Takım karşılaştırma
Veri sağlayıcısının paylaştığı son maçlardan hesaplanır.
| Form özeti | Breidablik | KAA Gent |
|---|---|---|
| Oynanan maç | 5 | 5 |
| Galibiyet | 2 | 3 |
| Beraberlik | 0 | 1 |
| Mağlubiyet | 3 | 1 |
| Atılan gol | 4 | 12 |
| Yenilen gol | 9 | 5 |
Canlı görsel anlatım
Saha animasyonu maç olaylarıyla güncellenir.
GENT 3 – 2 BRE
MSBRE
GENT
90'+2' Sarı kart · KAA GentOLAY ANİMASYONU
Olay verisine göre canlandırmadır; gerçek yayın videosu veya top koordinatı değildir.
Canlı maç anlatımı90'+2'
Sarı kart· KAA Gent
Julien De Sart (KAA Gent) is shown the yellow card.
KAA Gent4-4-2
Maç akışı
Kaynak verisi- 0Başlama vuruşu
- 6'GolKAA GentGift Orban · Pieter GerkensGoal! Breidablik 0, KAA Gent 1. Gift Orban (KAA Gent) header from the centre of the box to the high centre of the goal. Assisted by Pieter Gerkens with a through ball.
- 16'GolBreidablikJason SvanthórssonGoal! Breidablik 1, KAA Gent 1. Jason Svanthórsson (Breidablik) right footed shot from very close range to the centre of the goal.
- 18'GolBreidablikJason SvanthórssonGoal! Breidablik 2, KAA Gent 1. Jason Svanthórsson (Breidablik) left footed shot from the centre of the box to the centre of the goal.
- 45'+3'Devre sonu
- 45'Oyuncu değişikliğiKAA GentJulien de Sart · Sven KumsSubstitution, KAA Gent. Julien De Sart replaces Sven Kums.
- 52'Oyuncu değişikliğiKAA GentArchie Brown · Brian AgborSubstitution, KAA Gent. Archie Brown replaces Brian Agbor because of an injury.
- 52'Sarı kartBreidablikAndri YeomanAndri Yeoman (Breidablik) is shown the yellow card for a bad foul.
- 54'GolKAA GentGift OrbanGoal! Breidablik 2, KAA Gent 2. Gift Orban (KAA Gent) converts the penalty with a right footed shot to the centre of the goal.
- 60'Sarı kartKAA GentNúrio FortunaNúrio Fortuna (KAA Gent) is shown the yellow card for a bad foul.
- 61'Sarı kartBreidablikGíisli EyjólfssonGísli Eyjólfsson (Breidablik) is shown the yellow card for a bad foul.
- 68'Sarı kartKAA GentArchie BrownArchie Brown (KAA Gent) is shown the yellow card for a bad foul.
- 68'Oyuncu değişikliğiKAA GentHong Hyun-Seok · Malick FofanaSubstitution, KAA Gent. Hong Hyun-Seok replaces Malick Fofana.
- 68'Oyuncu değişikliğiKAA GentTarik Tissoudali · Hugo CuypersSubstitution, KAA Gent. Tarik Tissoudali replaces Hugo Cuypers.
- 69'GolKAA GentGift Orban · Tarik TissoudaliGoal! Breidablik 2, KAA Gent 3. Gift Orban (KAA Gent) left footed shot from the centre of the box to the bottom left corner. Assisted by Tarik Tissoudali.
- 78'Oyuncu değişikliğiBreidablikKlaemint Olsen · Andri YeomanSubstitution, Breidablik. Klæmint Olsen replaces Andri Yeoman.
- 83'Oyuncu değişikliğiKAA GentJordan Torunarigha · Pieter GerkensSubstitution, KAA Gent. Jordan Torunarigha replaces Pieter Gerkens.
- 83'Oyuncu değişikliğiBreidablikAlexander Helgi Sigurdarson · Viktor Karl EinarssonSubstitution, Breidablik. Alexander Sigurdarson replaces Viktor Einarsson.
- 84'Oyuncu değişikliğiBreidablikKristofer Kristinsson · Kristinn SteindórssonSubstitution, Breidablik. Kristófer Kristinsson replaces Kristinn Steindórsson.
- 90'+2'Sarı kartKAA GentJulien de SartJulien De Sart (KAA Gent) is shown the yellow card.
Maç olayları
- 90'+2'Sarı kartJulien de SartKAA Gent
- 84'Oyuncu değişikliğiKristofer Kristinsson · Kristinn SteindórssonBreidablik
- 83'Oyuncu değişikliğiAlexander Helgi Sigurdarson · Viktor Karl EinarssonBreidablik
- 83'Oyuncu değişikliğiJordan Torunarigha · Pieter GerkensKAA Gent
- 78'Oyuncu değişikliğiKlaemint Olsen · Andri YeomanBreidablik
- 69'GolGift Orban · Tarik TissoudaliKAA Gent
- 68'Oyuncu değişikliğiTarik Tissoudali · Hugo CuypersKAA Gent
- 68'Oyuncu değişikliğiHong Hyun-Seok · Malick FofanaKAA Gent
- 68'Sarı kartArchie BrownKAA Gent
- 61'Sarı kartGíisli EyjólfssonBreidablik
- 60'Sarı kartNúrio FortunaKAA Gent
- 54'GolGift OrbanKAA Gent
- 52'Sarı kartAndri YeomanBreidablik
- 52'Oyuncu değişikliğiArchie Brown · Brian AgborKAA Gent
- 45'Oyuncu değişikliğiJulien de Sart · Sven KumsKAA Gent
- 45'+3'Devre sonu
- 18'GolJason SvanthórssonBreidablik
- 16'GolJason SvanthórssonBreidablik
- 6'GolGift Orban · Pieter GerkensKAA Gent
- 0Başlama vuruşu
Maç istatistikleri
13Faul8
2Sarı kart3
0Kırmızı kart0
6Ofsayt0
4Korner6
1Kurtarış4
43.6%Topla oynama56.4%
11Şut17
6İsabetli şut4
50%Şut isabeti20%
0Penaltı golü1
0Penaltı1
277İsabetli pas375
368Pas487
80%Pas isabeti80%
4İsabetli orta4
15Orta16
30%Orta isabeti30%
63Uzun top77
27İsabetli uzun top35
40%Uzun top isabeti50%
3Engellenen şut8
4Başarılı müdahale9
4Müdahale17
100%Müdahale başarısı50%
13Top kapma17
25Başarılı uzaklaştırma12
25Uzaklaştırma12
Takım kadroları ve diziliş
Breidablik
İlk 11
- 1Anton Ari EinarssonG
- 21Viktor Orn MargeirssonCD-L
- 4Damir MuminovicCD-R
- 30Andri YeomanLB
- 7Hoskuldur GunnlaugssonRB
- 13Anton Logi LúdvíkssonCM
- 25David IngvarssonLM
- 8Viktor Karl EinarssonRM
- 10Kristinn SteindórssonF
- 11Gíisli EyjólfssonLF
- 14Jason SvanthórssonRF
Yedekler
- 20Klaemint OlsenSUB
- 12Brynjar Atli BragasonSUB
- 19Atli GunnarssonSUB
- 16Dagur FjeldstedSUB
- 3Oliver SigurjonssonSUB
- 28Oliver StefánssonSUB
- 23Kristofer KristinssonSUB
- 26Ásgeir OrrasonSUB
- 5Arnór Sveinn AdalsteinssonSUB
- 22Ágúst Eðvald HlynssonSUB
- 18Eythór WöhlerSUB
- 6Alexander Helgi SigurdarsonSUB
KAA Gent
İlk 11
- 1Paul NardiG
- 4Tsuyoshi WatanabeCD-L
- 21Brian AgborCD-R
- 25Núrio FortunaLB
- 18Matisse SamoiseRB
- 6Omri GandelmanCM-L
- 24Sven KumsCM-R
- 19Malick FofanaLM
- 8Pieter GerkensRM
- 11Hugo CuypersCF-L
- 20Gift OrbanCF-R
Yedekler
- 22Noah FadigaSUB
- 7Hong Hyun-SeokSUB
- 13Julien de SartSUB
- 33Davy RoefSUB
- 28Matias Fernandez-PardoSUB
- 15Bram LagaeSUB
- 10Tarik TissoudaliSUB
- 23Jordan TorunarighaSUB
- 3Archie BrownSUB
- 26Louis FortinSUB
- 5Ismal KandoussSUB
Son maçlar ve form
Takımların geçmiş karşılaşmaları; skorlar ve sonuçlar veri kaynağından alınır.
Breidablik
Son 5 maç: 2G · 0B · 3M · 4 gol attı, 9 gol yedi
- M@ KAA GentUEFA Conference League · 26 Eki Per 19:45 TSİ5-0
- Mvs FC Zorya LuhanskUEFA Conference League · 05 Eki Per 19:45 TSİ0-1
- M@ Maccabi Tel-AvivUEFA Conference League · 21 Eyl Per 22:00 TSİ3-2
- Gvs StrugaUEFA Conference League Qualifying · 31 Ağu Per 19:45 TSİ1-0
- G@ StrugaUEFA Conference League Qualifying · 24 Ağu Per 18:00 TSİ0-1
KAA Gent
Son 5 maç: 3G · 1B · 1M · 12 gol attı, 5 gol yedi
- G@ Royal Charleroi SCBelgian Pro League · 05 Kas Paz 21:15 TSİ1-3
- Gvs Standard LiegeBelgian Pro League · 29 Eki Paz 20:30 TSİ3-1
- Gvs BreidablikUEFA Conference League · 26 Eki Per 19:45 TSİ5-0
- M@ Cercle Brugge KSVBelgian Pro League · 22 Eki Paz 17:00 TSİ2-0
- Bvs Racing GenkBelgian Pro League · 08 Eki Paz 19:30 TSİ1-1
Son veri: 23 Eki Cum 07:55 TSİ
