Canlı skorlara dönMS
UEFA Europa League
Maç merkezi
Asteras Tripoli · son maçlar
MGGGM
Hibernian · son maçlar
GGGBM
02 Ağu Per 21:00 TSİTheodoros Kolokotronis Stadium3.870 seyirci
Takım karşılaştırma
Veri sağlayıcısının paylaştığı son maçlardan hesaplanır.
| Form özeti | Asteras Tripoli | Hibernian |
|---|---|---|
| Oynanan maç | 5 | 5 |
| Galibiyet | 3 | 3 |
| Beraberlik | 0 | 1 |
| Mağlubiyet | 2 | 1 |
| Atılan gol | 9 | 21 |
| Yenilen gol | 6 | 14 |
Canlı görsel anlatım
Saha animasyonu maç olaylarıyla güncellenir.
HIBS 1 – 1 AST
MSAST
HIBS
90'+2' Oyuncu değişikliği · HibernianOLAY ANİMASYONU
Olay verisine göre canlandırmadır; gerçek yayın videosu veya top koordinatı değildir.
Canlı maç anlatımı90'+2'
Oyuncu değişikliği· Hibernian
Ryan Porteous (Hibernian) Substitution at 95'
Hibernian4-4-2
Maç akışı
Kaynak verisi- 25'Sarı kartAsteras TripoliNikolaos KaltsasNikolaos Kaltsas (Asteras Tripoli) Yellow Card at 25'
- 29'Sarı kartHibernianVykintas SlivkaVykintas Slivka (Hibernian) Yellow Card at 29'
- 42'Sarı kartAsteras TripoliMichalis ManiasMichalis Manias (Asteras Tripoli) Yellow Card at 42'
- 44'GolHibernianJohn McGinnJohn McGinn (Hibernian) Goal at 44'
- 48'Kırmızı kartAsteras TripoliMichalis ManiasMichalis Manias (Asteras Tripoli) Red Card at 48'
- 56'GolAsteras TripoliKosmas TsilianidisKosmas Tsilianidis (Asteras Tripoli) Goal at 56'
- 57'Oyuncu değişikliğiAsteras TripoliAnastasios Douvikas · Franco BellocqAnastasios Douvikas (Asteras Tripoli) Substitution at 57'
- 63'Sarı kartAsteras TripoliJuan MunafoJuan Munafo (Asteras Tripoli) Yellow Card at 63'
- 67'Sarı kartAsteras TripoliGiannis KotsirasGiannis Kotsiras (Asteras Tripoli) Yellow Card at 68'
- 74'Sarı kartAsteras TripoliWalter IglesiasWalter Matias Iglesias (Asteras Tripoli) Yellow Card at 74'
- 78'Oyuncu değişikliğiHibernianSteven Whittaker · Darren McGregorSteven Whittaker (Hibernian) Substitution at 78'
- 78'Oyuncu değişikliğiAsteras TripoliMartín Rolle · Nikolaos KaltsasMartin Rolle (Asteras Tripoli) Substitution at 78'
- 89'Oyuncu değişikliğiHibernianMarvin Bartley · Vykintas SlivkaMarvin Bartley (Hibernian) Substitution at 89'
- 90'+1'Oyuncu değişikliğiAsteras TripoliLucas Salas · José ValienteLucas Salas (Asteras Tripoli) Substitution at 91'
- 90'+2'Oyuncu değişikliğiHibernianRyan Porteous · Stephen MallanRyan Porteous (Hibernian) Substitution at 95'
Maç olayları
- 90'+2'Oyuncu değişikliğiRyan Porteous · Stephen MallanHibernian
- 90'+1'Oyuncu değişikliğiLucas Salas · José ValienteAsteras Tripoli
- 89'Oyuncu değişikliğiMarvin Bartley · Vykintas SlivkaHibernian
- 78'Oyuncu değişikliğiMartín Rolle · Nikolaos KaltsasAsteras Tripoli
- 78'Oyuncu değişikliğiSteven Whittaker · Darren McGregorHibernian
- 74'Sarı kartWalter IglesiasAsteras Tripoli
- 67'Sarı kartGiannis KotsirasAsteras Tripoli
- 63'Sarı kartJuan MunafoAsteras Tripoli
- 57'Oyuncu değişikliğiAnastasios Douvikas · Franco BellocqAsteras Tripoli
- 56'GolKosmas TsilianidisAsteras Tripoli
- 48'Kırmızı kartMichalis ManiasAsteras Tripoli
- 44'GolJohn McGinnHibernian
- 42'Sarı kartMichalis ManiasAsteras Tripoli
- 29'Sarı kartVykintas SlivkaHibernian
- 25'Sarı kartNikolaos KaltsasAsteras Tripoli
Maç istatistikleri
Bu maç için ayrıntılı istatistik veri kaynağında bulunmuyor.
Takım kadroları ve diziliş
Asteras Tripoli
İlk 11
- 30Georgios AthanasiadisG
- 77Georgios KyriakopoulosD
- 27Giannis KotsirasD
- 5Konstantinos TriantafyllopoulosD
- 6José ValienteD
- 17Walter IglesiasM
- 23Nikolaos KaltsasM
- 19Kosmas TsilianidisM
- 14Franco BellocqM
- 11Michalis ManiasF
- 8Juan MunafoF
Yedekler
- 16Lucas SalasSUB
- 1Nikos PapadopoulosSUB
- 33Ángel MartínezSUB
- 22Martín RolleSUB
- 45Giannis ChristopoulosSUB
- 90Giannis BastianosSUB
- 28Anastasios DouvikasSUB
Hibernian
İlk 11
- 31Adam BogdanG
- 24Darren McGregorD
- 2David GrayD
- 25Efe AmbroseD
- 16Lewis StevensonD
- 8Vykintas SlivkaM
- 14Stephen MallanM
- 7John McGinnM
- 4Paul HanlonM
- 22Florian KamberiF
- 10Martin BoyleF
Yedekler
- 3Steven WhittakerSUB
- 36Ryan PorteousSUB
- 26Scott MartinSUB
- 6Marvin BartleySUB
- 11Danny SwansonSUB
- 32Oliver ShawSUB
- 21Ross LaidlawSUB
Son maçlar ve form
Takımların geçmiş karşılaşmaları; skorlar ve sonuçlar veri kaynağından alınır.
Asteras Tripoli
Son 5 maç: 3G · 0B · 2M · 9 gol attı, 6 gol yedi
- M@ HibernianUEFA Europa League · 26 Tem Per 21:45 TSİ3-2
- G@ PanetolikosGreek Super League · 06 May Paz 19:00 TSİ0-2
- Gvs Apollon SmyrniGreek Super League · 29 Nis Paz 19:00 TSİ2-1
- G@ KerkyraGreek Super League · 22 Nis Paz 19:00 TSİ1-3
- M@ LevadiakosGreek Super League · 14 Nis Cmt 17:15 TSİ1-0
Hibernian
Son 5 maç: 3G · 1B · 1M · 21 gol attı, 14 gol yedi
- Gvs Asteras TripoliUEFA Europa League · 26 Tem Per 21:45 TSİ3-2
- G@ NSI RunavikUEFA Europa League · 19 Tem Per 21:45 TSİ4-6
- Gvs NSI RunavikUEFA Europa League · 12 Tem Per 21:45 TSİ6-1
- Bvs RangersScottish Premiership · 13 May Paz 14:30 TSİ5-5
- M@ Heart of MidlothianScottish Premiership · 09 May Çar 21:45 TSİ2-1
Son veri: 23 Eki Cum 21:11 TSİ
