Canlı skorlara dönMS
UEFA Europa League
Maç merkezi
Eintracht Frankfurt · son maçlar
GGGGB
Marseille · son maçlar
GGMMM
29 Kas Per 23:00 TSİDeutsche Bank Park47.000 seyirci
Takım karşılaştırma
Veri sağlayıcısının paylaştığı son maçlardan hesaplanır.
| Form özeti | Eintracht Frankfurt | Marseille |
|---|---|---|
| Oynanan maç | 5 | 5 |
| Galibiyet | 4 | 2 |
| Beraberlik | 1 | 0 |
| Mağlubiyet | 0 | 3 |
| Atılan gol | 13 | 6 |
| Yenilen gol | 4 | 8 |
Canlı görsel anlatım
Saha animasyonu maç olaylarıyla güncellenir.
OLM 0 – 4 SGE
MSSGE
OLM
90' Sarı kart · Eintracht FrankfurtOLAY ANİMASYONU
Olay verisine göre canlandırmadır; gerçek yayın videosu veya top koordinatı değildir.
Canlı maç anlatımı90'
Sarı kart· Eintracht Frankfurt
Filip Kostic (Eintracht Frankfurt) is shown the yellow card for a bad foul.
Marseille3-4-3
Maç akışı
Kaynak verisi- 0Başlama vuruşuFirst Half begins.
- 1'GolEintracht FrankfurtLuka JovicGoal! Eintracht Frankfurt 1, Marseille 0. Luka Jovic (Eintracht Frankfurt) right footed shot from the centre of the box to the top left corner following a corner.
- 17'GolEintracht FrankfurtLuiz GustavoOwn Goal by Luiz Gustavo, Marseille. Eintracht Frankfurt 2, Marseille 0.
- 33'Sarı kartEintracht FrankfurtGelson FernandesGelson Fernandes (Eintracht Frankfurt) is shown the yellow card for a bad foul.
- 45'+1'Devre sonuFirst Half ends, Eintracht Frankfurt 2, Marseille 0.
- 61'Oyuncu değişikliğiMarseilleRolando · Maxime LópezSubstitution, Marseille. Rolando replaces Maxime Lopez.
- 62'GolEintracht FrankfurtBouna SarrOwn Goal by Bouna Sarr, Marseille. Eintracht Frankfurt 3, Marseille 0.
- 64'Oyuncu değişikliğiEintracht FrankfurtFilip Kostic · Taleb TawathaSubstitution, Eintracht Frankfurt. Filip Kostic replaces Taleb Tawatha.
- 64'Oyuncu değişikliğiMarseilleFlorian Chabrolle · Valère GermainSubstitution, Marseille. Florian Chabrolle replaces Valère Germain.
- 67'GolEintracht FrankfurtLuka Jovic · Sébastien HallerGoal! Eintracht Frankfurt 4, Marseille 0. Luka Jovic (Eintracht Frankfurt) right footed shot from the centre of the box to the bottom left corner. Assisted by Sébastien Haller with a headed pass following a set piece situation.
- 71'Sarı kartMarseilleLuiz GustavoLuiz Gustavo (Marseille) is shown the yellow card.
- 73'Oyuncu değişikliğiEintracht FrankfurtAnte Rebic · Sébastien HallerSubstitution, Eintracht Frankfurt. Ante Rebic replaces Sébastien Haller.
- 80'Oyuncu değişikliğiEintracht FrankfurtNicolai Müller · Luka JovicSubstitution, Eintracht Frankfurt. Nicolai Müller replaces Luka Jovic.
- 80'Oyuncu değişikliğiMarseilleChristopher Rocchia · Bouna SarrSubstitution, Marseille. Christopher Rocchia replaces Bouna Sarr.
- 90'Sarı kartEintracht FrankfurtFilip KosticFilip Kostic (Eintracht Frankfurt) is shown the yellow card for a bad foul.
Maç olayları
- 90'Sarı kartFilip KosticEintracht Frankfurt
- 80'Oyuncu değişikliğiChristopher Rocchia · Bouna SarrMarseille
- 80'Oyuncu değişikliğiNicolai Müller · Luka JovicEintracht Frankfurt
- 73'Oyuncu değişikliğiAnte Rebic · Sébastien HallerEintracht Frankfurt
- 71'Sarı kartLuiz GustavoMarseille
- 67'GolLuka Jovic · Sébastien HallerEintracht Frankfurt
- 64'Oyuncu değişikliğiFlorian Chabrolle · Valère GermainMarseille
- 64'Oyuncu değişikliğiFilip Kostic · Taleb TawathaEintracht Frankfurt
- 62'GolBouna SarrEintracht Frankfurt
- 61'Oyuncu değişikliğiRolando · Maxime LópezMarseille
- 45'+1'Devre sonu
- 33'Sarı kartGelson FernandesEintracht Frankfurt
- 17'GolLuiz GustavoEintracht Frankfurt
- 1'GolLuka JovicEintracht Frankfurt
- 0Başlama vuruşu
Maç istatistikleri
17Faul8
2Sarı kart1
0Kırmızı kart0
0Ofsayt3
6Korner4
4Kurtarış2
46.6%Topla oynama53.4%
16Şut11
4İsabetli şut4
30%Şut isabeti40%
0Penaltı golü0
0Penaltı0
331İsabetli pas386
422Pas477
80%Pas isabeti80%
4İsabetli orta1
10Orta12
40%Orta isabeti10%
61Uzun top57
28İsabetli uzun top33
50%Uzun top isabeti60%
2Engellenen şut2
12Başarılı müdahale6
15Müdahale11
80%Müdahale başarısı50%
12Top kapma18
12Başarılı uzaklaştırma11
12Uzaklaştırma11
Takım kadroları ve diziliş
Eintracht Frankfurt
İlk 11
- 31Kevin TrappG
- 31Kevin TrappG
- 20Makoto HasebeCD
- 3Simon FaletteCD-L
- 23Marco RussCD-R
- 15Jetro WillemsCM-L
- 5Gelson FernandesCM-R
- 11Mijat GacinovicAM
- 33Taleb TawathaLM
- 24Danny da CostaRM
- 9Sébastien HallerCF-L
- 8Luka JovicCF-R
Yedekler
- 26Deji-Ousman BeyreutherSUB
- 1Frederik RonnowSUB
- 27Nicolai MüllerSUB
- 2Evan NdickaSUB
- 4Ante RebicSUB
- 6Jonathan de GuzmánSUB
- 10Filip KosticSUB
Marseille
İlk 11
- 16Yohann PeléG
- 16Yohann PeléG
- 15Duje Caleta-CarCD
- 4Boubacar KamaraCD-L
- 25Tomas HubocanCD-R
- 19Luiz GustavoCM-L
- 27Maxime LópezCM-R
- 18Jordan AmaviLM
- 17Bouna SarrRM
- 11Kostas MitroglouF
- 7Nemanja RadonjicCF-L
- 28Valère GermainCF-R
Yedekler
- 6RolandoSUB
- 50Alexandre PhiliponeauSUB
- 20Christopher RocchiaSUB
- 49Abdallah Ali MohamedSUB
- 31Florian ChabrolleSUB
- 40Florian EscalesSUB
- 22Gregory SerticSUB
Son maçlar ve form
Takımların geçmiş karşılaşmaları; skorlar ve sonuçlar veri kaynağından alınır.
Eintracht Frankfurt
Son 5 maç: 4G · 1B · 0M · 13 gol attı, 4 gol yedi
- G@ FC AugsburgGerman Bundesliga · 24 Kas Cmt 17:30 TSİ1-3
- Gvs Schalke 04German Bundesliga · 11 Kas Paz 20:00 TSİ3-0
- G@ Apollon LimassolUEFA Europa League · 08 Kas Per 20:55 TSİ2-3
- G@ VfB StuttgartGerman Bundesliga · 02 Kas Cum 22:30 TSİ0-3
- B@ 1. FC NürnbergGerman Bundesliga · 28 Eki Paz 15:30 TSİ1-1
Marseille
Son 5 maç: 2G · 0B · 3M · 6 gol attı, 8 gol yedi
- G@ SC AmiensFrench Ligue 1 · 25 Kas Paz 23:00 TSİ1-3
- Gvs Dijon FCOFrench Ligue 1 · 11 Kas Paz 19:00 TSİ2-0
- M@ LazioUEFA Europa League · 08 Kas Per 20:55 TSİ2-1
- M@ MontpellierFrench Ligue 1 · 04 Kas Paz 23:00 TSİ3-0
- Mvs Paris Saint-GermainFrench Ligue 1 · 28 Eki Paz 23:00 TSİ0-2
Son veri: 23 Eki Cum 08:45 TSİ
