Canlı skorlara dönMS
UEFA Europa League
Maç merkezi
Zenit St Petersburg · son maçlar
MGGMG
Bordeaux · son maçlar
MGMBG
25 Eki Per 19:55 TSİGazprom Arena45.723 seyirci
Takım karşılaştırma
Veri sağlayıcısının paylaştığı son maçlardan hesaplanır.
| Form özeti | Zenit St Petersburg | Bordeaux |
|---|---|---|
| Oynanan maç | 5 | 5 |
| Galibiyet | 3 | 2 |
| Beraberlik | 0 | 1 |
| Mağlubiyet | 2 | 2 |
| Atılan gol | 9 | 5 |
| Yenilen gol | 7 | 4 |
Canlı görsel anlatım
Saha animasyonu maç olaylarıyla güncellenir.
BOR 1 – 2 ZEN
MSZEN
BOR
90'+2' Sarı kart · BordeauxOLAY ANİMASYONU
Olay verisine göre canlandırmadır; gerçek yayın videosu veya top koordinatı değildir.
Canlı maç anlatımı90'+2'
Sarı kart· Bordeaux
Otávio (Bordeaux) is shown the yellow card for a bad foul.
Bordeaux4-3-3
Maç akışı
Kaynak verisi- 0Başlama vuruşuFirst Half begins.
- 26'GolBordeauxJimmy Briand · Yann KaramohGoal! Zenit St Petersburg 0, Bordeaux 1. Jimmy Briand (Bordeaux) header from the centre of the box to the bottom right corner. Assisted by Yann Karamoh with a cross.
- 38'Sarı kartZenit St PetersburgLeandro ParedesLeandro Paredes (Zenit St Petersburg) is shown the yellow card for a bad foul.
- 40'GolZenit St PetersburgArtem Dzyuba · Elmir NabiullinGoal! Zenit St Petersburg 1, Bordeaux 1. Artem Dzyuba (Zenit St Petersburg) header from the centre of the box to the top left corner. Assisted by Elmir Nabiullin with a cross.
- 45'+4'Devre sonu
- 53'KurtarışZenit St PetersburgArtem DzyubaPenalty saved! Artem Dzyuba (Zenit St Petersburg) fails to capitalise on this great opportunity, right footed shot saved in the bottom right corner.
- 67'Oyuncu değişikliğiBordeauxZaydou Youssef · Yann KaramohSubstitution, Bordeaux. Zaydou Youssouf replaces Yann Karamoh.
- 76'Oyuncu değişikliğiZenit St PetersburgOleg Shatov · Róbert MakSubstitution, Zenit St Petersburg. Oleg Shatov replaces Robert Mak.
- 78'Sarı kartZenit St PetersburgAleksandr ErokhinAleksandr Erokhin (Zenit St Petersburg) is shown the yellow card for a bad foul.
- 79'Oyuncu değişikliğiBordeauxNicolas de Préville · Jimmy BriandSubstitution, Bordeaux. Nicolas de Preville replaces Jimmy Briand.
- 85'GolZenit St PetersburgDaler Kuzyaev · Artem DzyubaGoal! Zenit St Petersburg 2, Bordeaux 1. Daler Kuzyaev (Zenit St Petersburg) left footed shot from the left side of the box to the top left corner. Assisted by Artem Dzyuba following a fast break.
- 86'Oyuncu değişikliğiZenit St PetersburgAnton Zabolotny · Artem DzyubaSubstitution, Zenit St Petersburg. Anton Zabolotny replaces Artem Dzyuba.
- 87'Sarı kartZenit St PetersburgLuís NetoLuís Neto (Zenit St Petersburg) is shown the yellow card.
- 88'Oyuncu değişikliğiZenit St PetersburgMagomed Ozdoev · Sebastián DriussiSubstitution, Zenit St Petersburg. Magomed Ozdoev replaces Sebastián Driussi.
- 90'+2'Sarı kartZenit St PetersburgBranislav IvanovicBranislav Ivanovic (Zenit St Petersburg) is shown the yellow card.
- 90'+2'Sarı kartBordeauxOtávioOtávio (Bordeaux) is shown the yellow card for a bad foul.
Maç olayları
- 90'+2'Sarı kartOtávioBordeaux
- 90'+2'Sarı kartBranislav IvanovicZenit St Petersburg
- 88'Oyuncu değişikliğiMagomed Ozdoev · Sebastián DriussiZenit St Petersburg
- 87'Sarı kartLuís NetoZenit St Petersburg
- 86'Oyuncu değişikliğiAnton Zabolotny · Artem DzyubaZenit St Petersburg
- 85'GolDaler Kuzyaev · Artem DzyubaZenit St Petersburg
- 79'Oyuncu değişikliğiNicolas de Préville · Jimmy BriandBordeaux
- 78'Sarı kartAleksandr ErokhinZenit St Petersburg
- 76'Oyuncu değişikliğiOleg Shatov · Róbert MakZenit St Petersburg
- 67'Oyuncu değişikliğiZaydou Youssef · Yann KaramohBordeaux
- 53'KurtarışArtem DzyubaZenit St Petersburg
- 45'+4'Devre sonu
- 40'GolArtem Dzyuba · Elmir NabiullinZenit St Petersburg
- 38'Sarı kartLeandro ParedesZenit St Petersburg
- 26'GolJimmy Briand · Yann KaramohBordeaux
- 0Başlama vuruşu
Maç istatistikleri
13Faul15
4Sarı kart1
0Kırmızı kart0
1Ofsayt1
5Korner4
3Kurtarış1
54.8%Topla oynama45.2%
9Şut16
3İsabetli şut4
30%Şut isabeti30%
0Penaltı golü0
1Penaltı0
449İsabetli pas372
541Pas443
80%Pas isabeti80%
4İsabetli orta6
11Orta14
40%Orta isabeti40%
59Uzun top46
29İsabetli uzun top15
50%Uzun top isabeti30%
0Engellenen şut4
11Başarılı müdahale13
20Müdahale17
60%Müdahale başarısı80%
7Top kapma14
10Başarılı uzaklaştırma19
10Uzaklaştırma19
Takım kadroları ve diziliş
Zenit St Petersburg
İlk 11
- 99Andrey LunevG
- 13Luís NetoCD-L
- 30Emanuel MammanaCD-R
- 15Elmir NabiullinLB
- 6Branislav IvanovicRB
- 14Daler KuzyaevAM
- 5Leandro ParedesLM
- 21Aleksandr ErokhinRM
- 22Artem DzyubaF
- 11Sebastián DriussiAM-L
- 20Róbert MakAM-R
Yedekler
- 29Anton ZabolotnySUB
- 17Oleg ShatovSUB
- 23Miha MevljaSUB
- 10Claudio MarchisioSUB
- 1Yuri LodyginSUB
- 27Magomed OzdoevSUB
- 33HernaniSUB
Bordeaux
İlk 11
- 1Benoit CostilG
- 25PabloCD-L
- 4Jules KoundéCD-R
- 29Maxime PoundjéLB
- 6Igor LewczukRB
- 5OtávioCM
- 13Younousse SankharéLM
- 17Aurélien TchouaméniRM
- 7Jimmy BriandF
- 10Samuel KaluLF
- 8Yann KaramohRF
Yedekler
- 16Gaetan PoussinSUB
- 3Sergi PalenciaSUB
- 12Nicolas de PrévilleSUB
- 19Lukas LeragerSUB
- 18Jaroslav PlasilSUB
- 28Zaydou YoussefSUB
- 14Vukasin JovanovicSUB
Son maçlar ve form
Takımların geçmiş karşılaşmaları; skorlar ve sonuçlar veri kaynağından alınır.
Zenit St Petersburg
Son 5 maç: 3G · 0B · 2M · 9 gol attı, 7 gol yedi
- M@ Dinamo MoscowRussian Premier League · 21 Eki Paz 14:00 TSİ1-0
- Gvs KrasnodarRussian Premier League · 07 Eki Paz 16:30 TSİ2-1
- Gvs Slavia PragueUEFA Europa League · 04 Eki Per 19:55 TSİ1-0
- M@ Anzhi MakhachkalaRussian Premier League · 30 Eyl Paz 14:00 TSİ2-1
- Gvs Lokomotiv MoscowRussian Premier League · 23 Eyl Paz 16:30 TSİ5-3
Bordeaux
Son 5 maç: 2G · 1B · 2M · 5 gol attı, 4 gol yedi
- M@ MontpellierFrench Ligue 1 · 21 Eki Paz 16:00 TSİ2-0
- Gvs NantesFrench Ligue 1 · 07 Eki Paz 16:00 TSİ3-0
- Mvs F.C. KøbenhavnUEFA Europa League · 04 Eki Per 19:55 TSİ1-2
- B@ Stade de ReimsFrench Ligue 1 · 29 Eyl Cmt 21:00 TSİ0-0
- Gvs LilleFrench Ligue 1 · 26 Eyl Çar 20:00 TSİ1-0
Son veri: 23 Eki Cum 14:04 TSİ
