Canlı skorlara dönMS
UEFA Europa League
Maç merkezi
MFK Ruzomberok · son maçlar
MMGMG
Levski Sofia · son maçlar
GMMMB
11 Tem Per 19:30 TSİStadion MFK Ruzomberok3.695 seyirci
Takım karşılaştırma
Veri sağlayıcısının paylaştığı son maçlardan hesaplanır.
| Form özeti | MFK Ruzomberok | Levski Sofia |
|---|---|---|
| Oynanan maç | 5 | 5 |
| Galibiyet | 2 | 1 |
| Beraberlik | 0 | 1 |
| Mağlubiyet | 3 | 3 |
| Atılan gol | 4 | 4 |
| Yenilen gol | 3 | 6 |
Canlı görsel anlatım
Saha animasyonu maç olaylarıyla güncellenir.
LEV 2 – 0 MFK
MSMFK
LEV
90'+3' Oyuncu değişikliği · Levski SofiaOLAY ANİMASYONU
Olay verisine göre canlandırmadır; gerçek yayın videosu veya top koordinatı değildir.
Canlı maç anlatımı90'+3'
Oyuncu değişikliği· Levski Sofia
Iliya Dimitrov (Levski Sofia) Substitution at 93'
Levski Sofia4-4-2
Maç akışı
Kaynak verisi- 35'Sarı kartMFK RuzomberokDalibor TakáčDalibor Takác (MFK Ruzomberok) Yellow Card at 35'
- 36'GolLevski SofiaMarian DavidDavide Mariani (Levski Sofia) Goal at 36'
- 39'Sarı kartLevski SofiaGiannis KargasGiannis Kargas (Levski Sofia) Yellow Card at 39'
- 45'+1'Sarı kartLevski SofiaIvan GoranovIvan Goranov (Levski Sofia) Yellow Card at 46'
- 50'Sarı kartLevski SofiaNuno ReisNuno Reis (Levski Sofia) Yellow Card at 50'
- 51'GolLevski SofiaPaulinhoPaulinho (Levski Sofia) Goal at 51'
- 51'Sarı kartLevski SofiaPaulinhoPaulinho (Levski Sofia) Yellow Card at 51'
- 58'Sarı kartLevski SofiaZhivko MilanovZhivko Milanov (Levski Sofia) Yellow Card at 58'
- 59'Oyuncu değişikliğiMFK RuzomberokFilip Hašek · Adam BrenkusFilip Hašek (MFK Ruzomberok) Substitution at 59'
- 69'Oyuncu değişikliğiMFK RuzomberokMarek Zsigmund · Dalibor TakáčMarek Zsigmund (MFK Ruzomberok) Substitution at 69'
- 79'Oyuncu değişikliğiMFK RuzomberokOndrej Novotny · Stefan GerecOndrej Novotny (MFK Ruzomberok) Substitution at 79'
- 87'Sarı kartMFK RuzomberokOndrej NovotnyOndrej Novotny (MFK Ruzomberok) Yellow Card at 87'
- 88'Oyuncu değişikliğiLevski SofiaZdravko Dimitrov · Iliya YurukovZdravko Zdravko Dimitrov (Levski Sofia) Substitution at 88'
- 90'+1'Oyuncu değişikliğiLevski SofiaFranco Mazurek · Marian DavidFranco Mazurek (Levski Sofia) Substitution at 91'
- 90'+3'Oyuncu değişikliğiLevski SofiaIliya Dimitrov · Stanislav IvanovIliya Dimitrov (Levski Sofia) Substitution at 93'
Maç olayları
- 90'+3'Oyuncu değişikliğiIliya Dimitrov · Stanislav IvanovLevski Sofia
- 90'+1'Oyuncu değişikliğiFranco Mazurek · Marian DavidLevski Sofia
- 88'Oyuncu değişikliğiZdravko Dimitrov · Iliya YurukovLevski Sofia
- 87'Sarı kartOndrej NovotnyMFK Ruzomberok
- 79'Oyuncu değişikliğiOndrej Novotny · Stefan GerecMFK Ruzomberok
- 69'Oyuncu değişikliğiMarek Zsigmund · Dalibor TakáčMFK Ruzomberok
- 59'Oyuncu değişikliğiFilip Hašek · Adam BrenkusMFK Ruzomberok
- 58'Sarı kartZhivko MilanovLevski Sofia
- 51'Sarı kartPaulinhoLevski Sofia
- 51'GolPaulinhoLevski Sofia
- 50'Sarı kartNuno ReisLevski Sofia
- 45'+1'Sarı kartIvan GoranovLevski Sofia
- 39'Sarı kartGiannis KargasLevski Sofia
- 36'GolMarian DavidLevski Sofia
- 35'Sarı kartDalibor TakáčMFK Ruzomberok
Maç istatistikleri
Bu maç için ayrıntılı istatistik veri kaynağında bulunmuyor.
Takım kadroları ve diziliş
MFK Ruzomberok
İlk 11
- 35Ivan KrajčírikG
- 3Ján MasloD
- 7Péter Gál-AndrezlyD
- 8Dalibor TakáčD
- 2Alexander MojzisD
- 6Kristi QoseM
- 29Adam BrenkusM
- 16Michal JonecM
- 15Stefan GerecM
- 19Matej CurmaF
- 20Tihomir KostadinovF
Yedekler
- 24Marek ZsigmundSUB
- 17Rastislav KružliakSUB
- 5Mario MrvaSUB
- 23Filip HašekSUB
- 34Pavol KoharSUB
- 30Lukas KojnokSUB
- 22Ondrej NovotnySUB
Levski Sofia
İlk 11
- 1Milan MijatovicG
- 4Ivan GoranovD
- 20Zhivko MilanovD
- 7PaulinhoD
- 19Giannis KargasD
- 22Nuno ReisM
- 23Khaly ThiamM
- 8Marian DavidM
- 99Stanislav IvanovM
- 70Martin RaynovF
- 77Iliya YurukovF
Yedekler
- 11Zdravko DimitrovSUB
- 39Deyan IvanovSUB
- 10Franco MazurekSUB
- 79Martin PetkovSUB
- 30Iliya DimitrovSUB
- 6Ivaylo NaydenovSUB
- 12Petar Krasimirov IvanovSUB
Son maçlar ve form
Takımların geçmiş karşılaşmaları; skorlar ve sonuçlar veri kaynağından alınır.
MFK Ruzomberok
Son 5 maç: 2G · 0B · 3M · 4 gol attı, 3 gol yedi
- Mvs EvertonUEFA Europa League · 03 Ağu Per 21:45 TSİ0-1
- M@ EvertonUEFA Europa League · 27 Tem Per 22:05 TSİ1-0
- G@ SK BrannUEFA Europa League · 20 Tem Per 20:00 TSİ0-2
- Mvs SK BrannUEFA Europa League · 13 Tem Per 19:00 TSİ0-1
- Gvs VojvodinaUEFA Europa League · 06 Tem Per 20:00 TSİ2-0
Levski Sofia
Son 5 maç: 1G · 1B · 3M · 4 gol attı, 6 gol yedi
- Gvs FC VaduzUEFA Europa League · 17 Tem Sal 18:45 TSİ3-2
- M@ FC VaduzUEFA Europa League · 11 Tem Çar 18:45 TSİ1-0
- Mvs Hajduk SplitUEFA Europa League · 20 Tem Per 20:00 TSİ1-2
- M@ Hajduk SplitUEFA Europa League · 13 Tem Per 21:30 TSİ1-0
- B@ FK SutjeskaUEFA Europa League · 06 Tem Per 21:30 TSİ0-0
Son veri: 23 Eki Cum 09:25 TSİ
