Canlı skorlara dönMS
UEFA Europa League
Maç merkezi
Zrinjski Mostar · son maçlar
BGGBM
FC Utrecht · son maçlar
BGBGG
01 Ağu Per 20:00 TSİBijeli Brijeg Stadium5.984 seyirci
Takım karşılaştırma
Veri sağlayıcısının paylaştığı son maçlardan hesaplanır.
| Form özeti | Zrinjski Mostar | FC Utrecht |
|---|---|---|
| Oynanan maç | 5 | 5 |
| Galibiyet | 2 | 3 |
| Beraberlik | 2 | 2 |
| Mağlubiyet | 1 | 0 |
| Atılan gol | 8 | 9 |
| Yenilen gol | 3 | 2 |
Canlı görsel anlatım
Saha animasyonu maç olaylarıyla güncellenir.
UTR 1 – 2 ZRIN
MSZRIN
UTR
111' Gol · Zrinjski MostarOLAY ANİMASYONU
Olay verisine göre canlandırmadır; gerçek yayın videosu veya top koordinatı değildir.
Canlı maç anlatımı111'
Gol· Zrinjski Mostar
Stanisa Mandic (Zrinjski Mostar) Goal at 111'
FC Utrecht4-3-3
Maç akışı
Kaynak verisi- 44'Sarı kartZrinjski MostarSlobodan JakovljevicSlobodan Jakovljevic (Zrinjski Mostar) Yellow Card at 44'
- 45'+1'GolFC UtrechtSimon GustafsonSimon Gustafson (FC Utrecht) Goal at 46'
- 51'Sarı kartFC UtrechtAdam MaherAdam Maher (FC Utrecht) Yellow Card at 51'
- 59'Oyuncu değişikliğiZrinjski MostarIvan Curjuric · Frane CirjakIvan Curjuric (Zrinjski Mostar) Substitution at 59'
- 65'GolZrinjski MostarIrfan HadzicIrfan Hadzic (Zrinjski Mostar) Goal at 65'
- 66'Oyuncu değişikliğiFC UtrechtIssah Abass · Václav CernýIssah Abass (FC Utrecht) Substitution at 66'
- 78'Oyuncu değişikliğiZrinjski MostarSemir Pezer · Edin RustemovicSemir Pezer (Zrinjski Mostar) Substitution at 78'
- 80'Oyuncu değişikliğiFC UtrechtJoris van Overeem · Justin LonwijkJoris van Overeem (FC Utrecht) Substitution at 80'
- 86'Sarı kartZrinjski MostarIvan CurjuricIvan Curjuric (Zrinjski Mostar) Yellow Card at 86'
- 87'Oyuncu değişikliğiZrinjski MostarMario Ticinovic · Miljan GovedarciaMario Ticinovic (Zrinjski Mostar) Substitution at 87'
- 87'Oyuncu değişikliğiFC UtrechtGiovanni Troupée · Sean KlaiberGiovanni Troupee (FC Utrecht) Substitution at 87'
- 103'Oyuncu değişikliğiZrinjski MostarIvan Lendric · Irfan HadzicIvan Lendric (Zrinjski Mostar) Substitution at 103'
- 105'Oyuncu değişikliğiFC UtrechtUrby Emanuelson · Gyrano KerkUrby Emanuelson (FC Utrecht) Substitution at 105'
- 110'Sarı kartFC UtrechtGiovanni TroupéeGiovanni Troupee (FC Utrecht) Yellow Card at 110'
- 111'GolZrinjski MostarStanisa MandicStanisa Mandic (Zrinjski Mostar) Goal at 111'
Maç olayları
- 111'GolStanisa MandicZrinjski Mostar
- 110'Sarı kartGiovanni TroupéeFC Utrecht
- 105'Oyuncu değişikliğiUrby Emanuelson · Gyrano KerkFC Utrecht
- 103'Oyuncu değişikliğiIvan Lendric · Irfan HadzicZrinjski Mostar
- 87'Oyuncu değişikliğiGiovanni Troupée · Sean KlaiberFC Utrecht
- 87'Oyuncu değişikliğiMario Ticinovic · Miljan GovedarciaZrinjski Mostar
- 86'Sarı kartIvan CurjuricZrinjski Mostar
- 80'Oyuncu değişikliğiJoris van Overeem · Justin LonwijkFC Utrecht
- 78'Oyuncu değişikliğiSemir Pezer · Edin RustemovicZrinjski Mostar
- 66'Oyuncu değişikliğiIssah Abass · Václav CernýFC Utrecht
- 65'GolIrfan HadzicZrinjski Mostar
- 59'Oyuncu değişikliğiIvan Curjuric · Frane CirjakZrinjski Mostar
- 51'Sarı kartAdam MaherFC Utrecht
- 45'+1'GolSimon GustafsonFC Utrecht
- 44'Sarı kartSlobodan JakovljevicZrinjski Mostar
Maç istatistikleri
Bu maç için ayrıntılı istatistik veri kaynağında bulunmuyor.
Takım kadroları ve diziliş
Zrinjski Mostar
İlk 11
- 1Ivan BrkicG
- 27Slobodan JakovljevicD
- 97Advan KadusicD
- 15Tomislav BarbaricD
- 18Dario RugasevicD
- 7Frane CirjakM
- 10Damir SovsicM
- 44Edin RustemovicM
- 9Irfan HadzicF
- 99Miljan GovedarciaF
- 77Stanisa MandicF
Yedekler
- 91Mario TicinovicSUB
- 12Antonio SoldoSUB
- 4Ivan CurjuricSUB
- 13Semir PezerSUB
- 3Renato GojkovicSUB
- 16Pero StojkicSUB
- 24Ivan LendricSUB
FC Utrecht
İlk 11
- 1David JensenG
- 17Sean KlaiberD
- 14Willem JanssenD
- 5Leon GuwaraD
- 13Emil BergströmD
- 6Adam MaherM
- 22Sander van de StreekM
- 10Simon GustafsonM
- 32Václav CernýF
- 7Gyrano KerkF
- 18Justin LonwijkF
Yedekler
- 28Urby EmanuelsonSUB
- 8Joris van OvereemSUB
- 16Maarten PaesSUB
- 2Mark van der MaarelSUB
- 21Issah AbassSUB
- 29Nick VenemaSUB
- 20Giovanni TroupéeSUB
Son maçlar ve form
Takımların geçmiş karşılaşmaları; skorlar ve sonuçlar veri kaynağından alınır.
Zrinjski Mostar
Son 5 maç: 2G · 2B · 1M · 8 gol attı, 3 gol yedi
- B@ FC UtrechtUEFA Europa League · 25 Tem Per 19:30 TSİ1-1
- Gvs Akademija PandevUEFA Europa League · 18 Tem Per 20:00 TSİ3-0
- G@ Akademija PandevUEFA Europa League · 11 Tem Per 20:00 TSİ0-3
- Bvs Ludogorets RazgradUEFA Europa League · 16 Ağu Per 21:00 TSİ1-1
- M@ Ludogorets RazgradUEFA Europa League · 09 Ağu Per 20:00 TSİ1-0
FC Utrecht
Son 5 maç: 3G · 2B · 0M · 9 gol attı, 2 gol yedi
- Bvs Zrinjski MostarUEFA Europa League · 25 Tem Per 19:30 TSİ1-1
- G@ VitesseDutch Eredivisie · 28 May Sal 21:45 TSİ0-2
- Bvs VitesseDutch Eredivisie · 24 May Cum 21:45 TSİ1-1
- Gvs Heracles AlmeloDutch Eredivisie · 21 May Sal 19:30 TSİ3-0
- G@ Heracles AlmeloDutch Eredivisie · 18 May Cmt 19:30 TSİ0-2
Son veri: 23 Eki Cum 15:37 TSİ
