Canlı skorlara dönMS
UEFA Europa League
Maç merkezi
Malmö FF · son maçlar
GMBGG
Bnei Yehuda · son maçlar
GBGMG
22 Ağu Per 20:00 TSİEleda Stadion13.956 seyirci
Takım karşılaştırma
Veri sağlayıcısının paylaştığı son maçlardan hesaplanır.
| Form özeti | Malmö FF | Bnei Yehuda |
|---|---|---|
| Oynanan maç | 5 | 5 |
| Galibiyet | 3 | 3 |
| Beraberlik | 1 | 1 |
| Mağlubiyet | 1 | 1 |
| Atılan gol | 12 | 11 |
| Yenilen gol | 4 | 8 |
Canlı görsel anlatım
Saha animasyonu maç olaylarıyla güncellenir.
BNEI 0 – 3 MAL
MSMAL
BNEI
85' Oyuncu değişikliği · Bnei YehudaOLAY ANİMASYONU
Olay verisine göre canlandırmadır; gerçek yayın videosu veya top koordinatı değildir.
Canlı maç anlatımı85'
Oyuncu değişikliği· Bnei Yehuda
Shemor Tza'Adon (Bnei Yehuda) Substitution at 85'
Bnei Yehuda5-3-2
Maç akışı
Kaynak verisi- 36'GolMalmö FFMarkus RosenbergMarkus Rosenberg (Malmo FF) Goal at 36'
- 40'GolMalmö FFRasmus BengtssonRasmus Bengtsson (Malmo FF) Goal at 40'
- 40'Sarı kartBnei YehudaEmilijus ZubasEmilijus Zubas (Bnei Yehuda) Yellow Card at 40'
- 47'GolMalmö FFOscar LewickiOscar Lewicki (Malmo FF) Goal at 47'
- 60'Oyuncu değişikliğiMalmö FFGuillermo Molins · Arnór TraustasonGuillermo Molins (Malmo FF) Substitution at 60'
- 67'Oyuncu değişikliğiMalmö FFLasse Nielsen · Felix BeijmoLasse Nielsen (Malmo FF) Substitution at 67'
- 67'Oyuncu değişikliğiBnei YehudaDor Elo · Mohammad GhadirDor Elo (Bnei Yehuda) Substitution at 67'
- 69'Sarı kartBnei YehudaAvishay CohenAvishay Cohen (Bnei Yehuda) Yellow Card at 69'
- 73'Oyuncu değişikliğiBnei YehudaAriel Matan Lazmi · Dor JanAriel Ariel Lazmi (Bnei Yehuda) Substitution at 73'
- 82'Oyuncu değişikliğiMalmö FFJonas Knudsen · Soren RieksJonas Knudsen (Malmo FF) Substitution at 82'
- 85'Oyuncu değişikliğiBnei YehudaShemor Tza'Adon · Ismaila SoroShemor Tza'Adon (Bnei Yehuda) Substitution at 85'
Maç olayları
- 85'Oyuncu değişikliğiShemor Tza'Adon · Ismaila SoroBnei Yehuda
- 82'Oyuncu değişikliğiJonas Knudsen · Soren RieksMalmö FF
- 73'Oyuncu değişikliğiAriel Matan Lazmi · Dor JanBnei Yehuda
- 69'Sarı kartAvishay CohenBnei Yehuda
- 67'Oyuncu değişikliğiDor Elo · Mohammad GhadirBnei Yehuda
- 67'Oyuncu değişikliğiLasse Nielsen · Felix BeijmoMalmö FF
- 60'Oyuncu değişikliğiGuillermo Molins · Arnór TraustasonMalmö FF
- 47'GolOscar LewickiMalmö FF
- 40'Sarı kartEmilijus ZubasBnei Yehuda
- 40'GolRasmus BengtssonMalmö FF
- 36'GolMarkus RosenbergMalmö FF
Maç istatistikleri
Bu maç için ayrıntılı istatistik veri kaynağında bulunmuyor.
Takım kadroları ve diziliş
Malmö FF
İlk 11
- 27Johan DahlinG
- 2Eric LarssonD
- 4Behrang SafariD
- 16Felix BeijmoD
- 17Rasmus BengtssonD
- 5Soren RieksM
- 6Oscar LewickiM
- 7Fouad BachirouM
- 14Anders ChristiansenM
- 8Arnór TraustasonF
- 9Markus RosenbergF
Yedekler
- 11Guillermo MolinsSUB
- 18Romain GallSUB
- 24Lasse NielsenSUB
- 20Innocent BonkeSUB
- 19Erdal RakipSUB
- 3Jonas KnudsenSUB
- 1Dusan MelichárekSUB
Bnei Yehuda
İlk 11
- 1Emilijus ZubasG
- 3Dean MoriD
- 20Matan BaltaksaD
- 24Alban PnishiD
- 16Avishay CohenD
- 5Daniel FelscherD
- 19Ismaila SoroM
- 8Shay MazorM
- 21Tamabi SagesM
- 11Mohammad GhadirF
- 9Dor JanF
Yedekler
- 23Ben ShimoniSUB
- 15Ariel Matan LazmiSUB
- 55Yehonatan ShabiSUB
- 2Dor EloSUB
- 77Shemor Tza'AdonSUB
- 10Amit ZenatiSUB
- 6Amir RustomSUB
Son maçlar ve form
Takımların geçmiş karşılaşmaları; skorlar ve sonuçlar veri kaynağından alınır.
Malmö FF
Son 5 maç: 3G · 1B · 1M · 12 gol attı, 4 gol yedi
- Gvs Falkenbergs FFSwedish Allsvenskan · 18 Ağu Paz 18:30 TSİ5-0
- M@ Zrinjski MostarUEFA Europa League · 15 Ağu Per 20:00 TSİ1-0
- B@ BK HäckenSwedish Allsvenskan · 11 Ağu Paz 16:00 TSİ1-1
- Gvs Zrinjski MostarUEFA Europa League · 08 Ağu Per 20:00 TSİ3-0
- Gvs NK DomzaleUEFA Europa League · 01 Ağu Per 20:00 TSİ3-2
Bnei Yehuda
Son 5 maç: 3G · 1B · 1M · 11 gol attı, 8 gol yedi
- Gvs NeftchiUEFA Europa League · 15 Ağu Per 20:00 TSİ2-1
- B@ NeftchiUEFA Europa League · 08 Ağu Per 20:00 TSİ2-2
- G@ Maccabi NetanyaIsraeli Premier League · 19 May Paz 20:30 TSİ0-2
- Mvs Hapoel Be'erIsraeli Premier League · 11 May Cmt 20:00 TSİ2-3
- G@ Maccabi Tel-AvivIsraeli Premier League · 05 May Paz 20:30 TSİ2-3
Son veri: 23 Eki Cum 20:12 TSİ
