Canlı skorlara dönMS
UEFA Europa League
Maç merkezi
Getafe · son maçlar
MGGGG
Ajax Amsterdam · son maçlar
GGGMG
20 Şub Per 20:55 TSİEstadio Coliseum14.039 seyirci
Takım karşılaştırma
Veri sağlayıcısının paylaştığı son maçlardan hesaplanır.
| Form özeti | Getafe | Ajax Amsterdam |
|---|---|---|
| Oynanan maç | 5 | 5 |
| Galibiyet | 4 | 4 |
| Beraberlik | 0 | 0 |
| Mağlubiyet | 1 | 1 |
| Atılan gol | 10 | 15 |
| Yenilen gol | 2 | 2 |
Canlı görsel anlatım
Saha animasyonu maç olaylarıyla güncellenir.
AJA 0 – 2 GET
MSGET
AJA
90'+3' Gol · GetafeOLAY ANİMASYONU
Olay verisine göre canlandırmadır; gerçek yayın videosu veya top koordinatı değildir.
Canlı maç anlatımı90'+3'
Gol· Getafe
Goal! Getafe 2, Ajax 0. Kenedy (Getafe) left footed shot from outside the box to the centre of the goal. Assisted by Mathías Olivera following a fast break.
Ajax Amsterdam4-5-1
Maç akışı
Kaynak verisi- 0Başlama vuruşuFirst Half begins.
- 36'Sarı kartAjax AmsterdamEdson ÁlvarezEdson Álvarez (Ajax) is shown the yellow card for a bad foul.
- 37'GolGetafeDeyverson · Mathías OliveraGoal! Getafe 1, Ajax 0. Deyverson (Getafe) left footed shot from the centre of the box to the bottom left corner. Assisted by Mathías Olivera following a set piece situation.
- 44'Sarı kartGetafeDjenéDjené Dakonam (Getafe) is shown the yellow card for a bad foul.
- 45'+4'Devre sonu
- 54'Sarı kartAjax AmsterdamNicolás TagliaficoNicolás Tagliafico (Ajax) is shown the yellow card for a bad foul.
- 55'Sarı kartAjax AmsterdamRyan BabelRyan Babel (Ajax) is shown the yellow card for a bad foul.
- 57'Sarı kartGetafeMathías OliveraMathías Olivera (Getafe) is shown the yellow card for a bad foul.
- 57'Oyuncu değişikliğiGetafeÁngel Rodríguez · DeyversonSubstitution, Getafe. Ángel Rodríguez replaces Deyverson.
- 67'Oyuncu değişikliğiAjax AmsterdamKlaas-Jan Huntelaar · Lassina TraoréSubstitution, Ajax. Klaas Jan Huntelaar replaces Lassina Traoré.
- 67'Oyuncu değişikliğiAjax AmsterdamPerr Schuurs · Edson ÁlvarezSubstitution, Ajax. Perr Schuurs replaces Edson Álvarez.
- 72'Oyuncu değişikliğiGetafeJorge Molina · Jaime MataSubstitution, Getafe. Jorge Molina replaces Jaime Mata.
- 88'Oyuncu değişikliğiGetafeKenedy · Marc CucurellaSubstitution, Getafe. Kenedy replaces Marc Cucurella.
- 90'+3'GolGetafeKenedy · Mathías OliveraGoal! Getafe 2, Ajax 0. Kenedy (Getafe) left footed shot from outside the box to the centre of the goal. Assisted by Mathías Olivera following a fast break.
Maç olayları
- 90'+3'GolKenedy · Mathías OliveraGetafe
- 88'Oyuncu değişikliğiKenedy · Marc CucurellaGetafe
- 72'Oyuncu değişikliğiJorge Molina · Jaime MataGetafe
- 67'Oyuncu değişikliğiPerr Schuurs · Edson ÁlvarezAjax Amsterdam
- 67'Oyuncu değişikliğiKlaas-Jan Huntelaar · Lassina TraoréAjax Amsterdam
- 57'Oyuncu değişikliğiÁngel Rodríguez · DeyversonGetafe
- 57'Sarı kartMathías OliveraGetafe
- 55'Sarı kartRyan BabelAjax Amsterdam
- 54'Sarı kartNicolás TagliaficoAjax Amsterdam
- 45'+4'Devre sonu
- 44'Sarı kartDjenéGetafe
- 37'GolDeyverson · Mathías OliveraGetafe
- 36'Sarı kartEdson ÁlvarezAjax Amsterdam
- 0Başlama vuruşu
Maç istatistikleri
18Faul13
2Sarı kart3
0Kırmızı kart0
2Ofsayt5
5Korner3
0Kurtarış2
34.9%Topla oynama65.1%
11Şut2
4İsabetli şut0
40%Şut isabeti0%
0Penaltı golü0
0Penaltı0
118İsabetli pas306
212Pas418
60%Pas isabeti70%
5İsabetli orta1
25Orta16
20%Orta isabeti10%
81Uzun top68
32İsabetli uzun top30
40%Uzun top isabeti40%
2Engellenen şut1
9Başarılı müdahale11
15Müdahale17
60%Müdahale başarısı60%
14Top kapma6
10Başarılı uzaklaştırma19
10Uzaklaştırma19
Takım kadroları ve diziliş
Getafe
İlk 11
- 13David SoriaG
- 16Xabier EtxeitaCD-L
- 2DjenéCD-R
- 17Mathías OliveraLB
- 22Damián SuárezRB
- 20Nemanja MaksimovicCM-L
- 18Mauro ArambarriCM-R
- 15Marc CucurellaLM
- 12Allan NyomRM
- 7Jaime MataCF-L
- 14DeyversonCF-R
Yedekler
- 19Jorge MolinaSUB
- 1Leandro ChichizolaSUB
- 9Ángel RodríguezSUB
- 25KenedySUB
- 23JasonSUB
- 6ChemaSUB
- 24David TimorSUB
Ajax Amsterdam
İlk 11
- 1Bruno VarelaG
- 17Daley BlindCD-L
- 4Edson ÁlvarezCD-R
- 31Nicolás TagliaficoLB
- 28Sergiño DestRB
- 22Hakim ZiyechAM
- 21Lisandro MartínezLM
- 6Donny van de BeekRM
- 23Lassina TraoréF
- 49Ryan BabelAM-L
- 10Dusan TadicAM-R
Yedekler
- 29Ryan GravenberchSUB
- 41Jurriën TimberSUB
- 9Klaas-Jan HuntelaarSUB
- 33Dominik KotarskiSUB
- 8Carel EitingSUB
- 47DaniloSUB
- 2Perr SchuursSUB
Son maçlar ve form
Takımların geçmiş karşılaşmaları; skorlar ve sonuçlar veri kaynağından alınır.
Getafe
Son 5 maç: 4G · 0B · 1M · 10 gol attı, 2 gol yedi
- M@ BarcelonaSpanish LALIGA · 15 Şub Cmt 18:00 TSİ2-1
- Gvs ValenciaSpanish LALIGA · 08 Şub Cmt 18:00 TSİ3-0
- G@ Athletic ClubSpanish LALIGA · 02 Şub Paz 18:00 TSİ0-2
- Gvs Real BetisSpanish LALIGA · 26 Oca Paz 18:00 TSİ1-0
- G@ LeganésSpanish LALIGA · 17 Oca Cum 23:00 TSİ0-3
Ajax Amsterdam
Son 5 maç: 4G · 0B · 1M · 15 gol attı, 2 gol yedi
- Gvs RKC WaalwijkDutch Eredivisie · 16 Şub Paz 16:30 TSİ3-0
- G@ VitesseDutch KNVB Beker · 12 Şub Çar 22:45 TSİ0-3
- Gvs PSV EindhovenDutch Eredivisie · 02 Şub Paz 18:45 TSİ1-0
- M@ FC GroningenDutch Eredivisie · 26 Oca Paz 16:30 TSİ2-1
- Gvs SpakenburgDutch KNVB Beker · 22 Oca Çar 22:45 TSİ7-0
Son veri: 23 Eki Cum 08:45 TSİ
