Canlı skorlara dönMS
UEFA Europa League
Maç merkezi
Eintracht Frankfurt · son maçlar
MGGBG
RB Salzburg · son maçlar
MBMGB
20 Şub Per 20:55 TSİDeutsche Bank Park47.000 seyirci
Takım karşılaştırma
Veri sağlayıcısının paylaştığı son maçlardan hesaplanır.
| Form özeti | Eintracht Frankfurt | RB Salzburg |
|---|---|---|
| Oynanan maç | 5 | 5 |
| Galibiyet | 3 | 1 |
| Beraberlik | 1 | 2 |
| Mağlubiyet | 1 | 2 |
| Atılan gol | 11 | 10 |
| Yenilen gol | 6 | 9 |
Canlı görsel anlatım
Saha animasyonu maç olaylarıyla güncellenir.
SLZ 1 – 4 SGE
MSSGE
SLZ
86' Oyuncu değişikliği · Eintracht FrankfurtOLAY ANİMASYONU
Olay verisine göre canlandırmadır; gerçek yayın videosu veya top koordinatı değildir.
Canlı maç anlatımı86'
Oyuncu değişikliği· Eintracht Frankfurt
Substitution, Eintracht Frankfurt. Erik Durm replaces Stefan Ilsanker.
RB Salzburg4-4-2
Maç akışı
Kaynak verisi- 0Başlama vuruşu
- 12'GolEintracht FrankfurtDaichi Kamada · Almamy TouréGoal! Eintracht Frankfurt 1, FC Red Bull Salzburg 0. Daichi Kamada (Eintracht Frankfurt) right footed shot from the centre of the box to the bottom left corner. Assisted by Almamy Touré with a through ball.
- 43'GolEintracht FrankfurtDaichi Kamada · Djibril SowGoal! Eintracht Frankfurt 2, FC Red Bull Salzburg 0. Daichi Kamada (Eintracht Frankfurt) left footed shot from the centre of the box to the centre of the goal. Assisted by Djibril Sow with a through ball.
- 45'+2'Devre sonu
- 45'Oyuncu değişikliğiRB SalzburgKarim Adeyemi · Masaya OkugawaSubstitution, FC Red Bull Salzburg. Karim Adeyemi replaces Masaya Okugawa.
- 45'Oyuncu değişikliğiRB SalzburgSekou Koita · Patson DakaSubstitution, FC Red Bull Salzburg. Sekou Koita replaces Patson Daka.
- 53'GolEintracht FrankfurtDaichi Kamada · Evan NdickaGoal! Eintracht Frankfurt 3, FC Red Bull Salzburg 0. Daichi Kamada (Eintracht Frankfurt) header from the centre of the box to the bottom right corner. Assisted by Evan Ndicka with a cross.
- 54'Sarı kartRB SalzburgKarim AdeyemiKarim Adeyemi (FC Red Bull Salzburg) is shown the yellow card.
- 56'GolEintracht FrankfurtFilip Kostic · André SilvaGoal! Eintracht Frankfurt 4, FC Red Bull Salzburg 0. Filip Kostic (Eintracht Frankfurt) left footed shot from a difficult angle on the left to the bottom right corner. Assisted by André Silva following a fast break.
- 71'Oyuncu değişikliğiRB SalzburgMohamed Camara · Dominik SzoboszlaiSubstitution, FC Red Bull Salzburg. Mohamed Camara replaces Dominik Szoboszlai.
- 75'Oyuncu değişikliğiEintracht FrankfurtGonçalo Paciência · André SilvaSubstitution, Eintracht Frankfurt. Gonçalo Paciência replaces André Silva.
- 81'Oyuncu değişikliğiEintracht FrankfurtDanny da Costa · Daichi KamadaSubstitution, Eintracht Frankfurt. Danny da Costa replaces Daichi Kamada because of an injury.
- 83'Sarı kartEintracht FrankfurtDjibril SowDjibril Sow (Eintracht Frankfurt) is shown the yellow card for a bad foul.
- 85'GolRB SalzburgHwang Hee-ChanGoal! Eintracht Frankfurt 4, FC Red Bull Salzburg 1. Hwang Hee-Chan (FC Red Bull Salzburg) converts the penalty with a right footed shot to the bottom left corner.
- 86'Oyuncu değişikliğiEintracht FrankfurtErik Durm · Stefan IlsankerSubstitution, Eintracht Frankfurt. Erik Durm replaces Stefan Ilsanker.
Maç olayları
- 86'Oyuncu değişikliğiErik Durm · Stefan IlsankerEintracht Frankfurt
- 85'GolHwang Hee-ChanRB Salzburg
- 83'Sarı kartDjibril SowEintracht Frankfurt
- 81'Oyuncu değişikliğiDanny da Costa · Daichi KamadaEintracht Frankfurt
- 75'Oyuncu değişikliğiGonçalo Paciência · André SilvaEintracht Frankfurt
- 71'Oyuncu değişikliğiMohamed Camara · Dominik SzoboszlaiRB Salzburg
- 56'GolFilip Kostic · André SilvaEintracht Frankfurt
- 54'Sarı kartKarim AdeyemiRB Salzburg
- 53'GolDaichi Kamada · Evan NdickaEintracht Frankfurt
- 45'Oyuncu değişikliğiSekou Koita · Patson DakaRB Salzburg
- 45'Oyuncu değişikliğiKarim Adeyemi · Masaya OkugawaRB Salzburg
- 45'+2'Devre sonu
- 43'GolDaichi Kamada · Djibril SowEintracht Frankfurt
- 12'GolDaichi Kamada · Almamy TouréEintracht Frankfurt
- 0Başlama vuruşu
Maç istatistikleri
16Faul8
1Sarı kart1
0Kırmızı kart0
2Ofsayt1
9Korner8
3Kurtarış3
48.9%Topla oynama51.1%
17Şut11
7İsabetli şut4
40%Şut isabeti40%
0Penaltı golü1
0Penaltı1
266İsabetli pas279
384Pas411
70%Pas isabeti70%
6İsabetli orta8
27Orta18
20%Orta isabeti40%
74Uzun top59
31İsabetli uzun top21
40%Uzun top isabeti40%
5Engellenen şut3
13Başarılı müdahale17
20Müdahale30
70%Müdahale başarısı60%
17Top kapma12
20Başarılı uzaklaştırma30
20Uzaklaştırma30
Takım kadroları ve diziliş
Eintracht Frankfurt
İlk 11
- 1Kevin TrappG
- 19David AbrahamCD-L
- 3Stefan IlsankerCD-R
- 20Makoto HasebeDM
- 2Evan NdickaLB
- 18Almamy TouréRB
- 17Sebastian RodeCM-L
- 8Djibril SowCM-R
- 10Filip KosticLM
- 15Daichi KamadaRM
- 33André SilvaF
Yedekler
- 25Erik DurmSUB
- 30Sahverdi CetinSUB
- 22Timothy ChandlerSUB
- 28Dominik KohrSUB
- 24Danny da CostaSUB
- 39Gonçalo PaciênciaSUB
- 32Frederik RonnowSUB
RB Salzburg
İlk 11
- 1Cican StankovicG
- 39Maximilian WöberCD-L
- 6Jerome OngueneCD-R
- 16Zlatko JunuzovicDM
- 17Andreas UlmerLB
- 25Patrick FarkasRB
- 37Masaya OkugawaAM
- 14Dominik SzoboszlaiLM
- 45Enock MwepuRM
- 9Hwang Hee-ChanCF-L
- 20Patson DakaCF-R
Yedekler
- 5Albert VallciSUB
- 7Sekou KoitaSUB
- 31Carlos CoronelSUB
- 15André RamalhoSUB
- 27Karim AdeyemiSUB
- 19Mohamed CamaraSUB
- 4Majeed AshimeruSUB
Son maçlar ve form
Takımların geçmiş karşılaşmaları; skorlar ve sonuçlar veri kaynağından alınır.
Eintracht Frankfurt
Son 5 maç: 3G · 1B · 1M · 11 gol attı, 6 gol yedi
- M@ Borussia DortmundGerman Bundesliga · 14 Şub Cum 22:30 TSİ4-0
- Gvs FC AugsburgGerman Bundesliga · 07 Şub Cum 22:30 TSİ5-0
- Gvs RB LeipzigGerman Cup · 04 Şub Sal 20:30 TSİ3-1
- B@ Fortuna DüsseldorfGerman Bundesliga · 01 Şub Cmt 17:30 TSİ1-1
- Gvs RB LeipzigGerman Bundesliga · 25 Oca Cmt 17:30 TSİ2-0
RB Salzburg
Son 5 maç: 1G · 2B · 2M · 10 gol attı, 9 gol yedi
- Mvs LASK LinzAustrian Bundesliga · 14 Şub Cum 21:00 TSİ2-3
- B@ TSV HartbergAustrian Bundesliga · 14 Ara Cmt 19:00 TSİ2-2
- Mvs LiverpoolUEFA Champions League · 10 Ara Sal 20:55 TSİ0-2
- Gvs WSG Swarovski TirolAustrian Bundesliga · 07 Ara Cmt 19:00 TSİ5-1
- B@ FC Admira Wacker ModlingAustrian Bundesliga · 01 Ara Paz 16:30 TSİ1-1
Son veri: 23 Eki Cum 08:56 TSİ
