Canlı skorlara dönMS
UEFA Europa League
Maç merkezi
Napoli · son maçlar
GBGGM
Real Sociedad · son maçlar
BBBBG
10 Ara Per 20:55 TSİDiego Armando Maradona
Takım karşılaştırma
Veri sağlayıcısının paylaştığı son maçlardan hesaplanır.
| Form özeti | Napoli | Real Sociedad |
|---|---|---|
| Oynanan maç | 5 | 5 |
| Galibiyet | 3 | 1 |
| Beraberlik | 1 | 4 |
| Mağlubiyet | 1 | 0 |
| Atılan gol | 12 | 4 |
| Yenilen gol | 4 | 3 |
Canlı görsel anlatım
Saha animasyonu maç olaylarıyla güncellenir.
RSO 1 – 1 NAP
MSNAP
RSO
90'+2' Gol · Real SociedadOLAY ANİMASYONU
Olay verisine göre canlandırmadır; gerçek yayın videosu veya top koordinatı değildir.
Canlı maç anlatımı90'+2'
Gol· Real Sociedad
Goal! Napoli 1, Real Sociedad 1. Willian José (Real Sociedad) right footed shot from the centre of the box to the high centre of the goal.
Real Sociedad4-3-3
Maç akışı
Kaynak verisi- 0Başlama vuruşu
- 25'Sarı kartNapoliDries MertensDries Mertens (Napoli) is shown the yellow card.
- 35'GolNapoliPiotr ZielinskiGoal! Napoli 1, Real Sociedad 0. Piotr Zielinski (Napoli) right footed shot from the right side of the box to the top left corner following a corner.
- 38'Sarı kartReal SociedadMartín ZubimendiMartín Zubimendi (Real Sociedad) is shown the yellow card for a bad foul.
- 41'Sarı kartNapoliHirving LozanoHirving Lozano (Napoli) is shown the yellow card for a bad foul.
- 45'+2'Devre sonuFirst Half ends, Napoli 1, Real Sociedad 0.
- 45'Oyuncu değişikliğiReal SociedadAndoni Gorosabel · Joseba ZaldúaSubstitution, Real Sociedad. Andoni Gorosabel replaces Joseba Zaldua.
- 56'Oyuncu değişikliğiReal SociedadAnder Barrenetxea · PortuSubstitution, Real Sociedad. Ander Barrenetxea replaces Portu.
- 58'Sarı kartNapoliFabián RuizFabián Ruiz (Napoli) is shown the yellow card for a bad foul.
- 68'Sarı kartReal SociedadRobin Le NormandRobin Le Normand (Real Sociedad) is shown the yellow card for a bad foul.
- 70'Oyuncu değişikliğiNapoliAndrea Petagna · Dries MertensSubstitution, Napoli. Andrea Petagna replaces Dries Mertens.
- 70'Oyuncu değişikliğiNapoliDiego Demme · Tiemoué BakayokoSubstitution, Napoli. Diego Demme replaces Tiemoué Bakayoko.
- 70'Oyuncu değişikliğiNapoliMatteo Politano · Hirving LozanoSubstitution, Napoli. Matteo Politano replaces Hirving Lozano.
- 74'Oyuncu değişikliğiNapoliEljif Elmas · Piotr ZielinskiSubstitution, Napoli. Eljif Elmas replaces Piotr Zielinski.
- 78'Oyuncu değişikliğiReal SociedadAlexander Isak · Robin Le NormandSubstitution, Real Sociedad. Alexander Isak replaces Robin Le Normand.
- 78'Oyuncu değişikliğiReal SociedadAihen Muñoz · Nacho MonrealSubstitution, Real Sociedad. Aihen Muñoz replaces Nacho Monreal.
- 78'Oyuncu değişikliğiReal SociedadModibo Sagnan · Ander GuevaraSubstitution, Real Sociedad. Modibo Sagnan replaces Ander Guevara.
- 81'Sarı kartReal SociedadIgor ZubeldiaIgor Zubeldia (Real Sociedad) is shown the yellow card for a bad foul.
- 82'Oyuncu değişikliğiNapoliFaouzi Ghoulam · Mário RuiSubstitution, Napoli. Faouzi Ghoulam replaces Mário Rui.
- 90'+2'GolReal SociedadWillian JoséGoal! Napoli 1, Real Sociedad 1. Willian José (Real Sociedad) right footed shot from the centre of the box to the high centre of the goal.
Maç olayları
- 90'+2'GolWillian JoséReal Sociedad
- 82'Oyuncu değişikliğiFaouzi Ghoulam · Mário RuiNapoli
- 81'Sarı kartIgor ZubeldiaReal Sociedad
- 78'Oyuncu değişikliğiModibo Sagnan · Ander GuevaraReal Sociedad
- 78'Oyuncu değişikliğiAihen Muñoz · Nacho MonrealReal Sociedad
- 78'Oyuncu değişikliğiAlexander Isak · Robin Le NormandReal Sociedad
- 74'Oyuncu değişikliğiEljif Elmas · Piotr ZielinskiNapoli
- 70'Oyuncu değişikliğiMatteo Politano · Hirving LozanoNapoli
- 70'Oyuncu değişikliğiDiego Demme · Tiemoué BakayokoNapoli
- 70'Oyuncu değişikliğiAndrea Petagna · Dries MertensNapoli
- 68'Sarı kartRobin Le NormandReal Sociedad
- 58'Sarı kartFabián RuizNapoli
- 56'Oyuncu değişikliğiAnder Barrenetxea · PortuReal Sociedad
- 45'Oyuncu değişikliğiAndoni Gorosabel · Joseba ZaldúaReal Sociedad
- 45'+2'Devre sonu
- 41'Sarı kartHirving LozanoNapoli
- 38'Sarı kartMartín ZubimendiReal Sociedad
- 35'GolPiotr ZielinskiNapoli
- 25'Sarı kartDries MertensNapoli
- 0Başlama vuruşu
Maç istatistikleri
15Faul12
3Sarı kart3
0Kırmızı kart0
3Ofsayt1
3Korner7
3Kurtarış1
41.9%Topla oynama58.1%
8Şut16
2İsabetli şut4
30%Şut isabeti30%
0Penaltı golü0
0Penaltı0
358İsabetli pas522
437Pas586
80%Pas isabeti90%
3İsabetli orta7
7Orta29
40%Orta isabeti20%
48Uzun top29
23İsabetli uzun top16
50%Uzun top isabeti60%
2Engellenen şut5
10Başarılı müdahale6
16Müdahale10
60%Müdahale başarısı60%
11Top kapma16
31Başarılı uzaklaştırma5
31Uzaklaştırma5
Takım kadroları ve diziliş
Napoli
İlk 11
- 25David OspinaG
- 26Kalidou KoulibalyCD-L
- 19Nikola MaksimovicCD-R
- 6Mário RuiLB
- 22Giovanni Di LorenzoRB
- 20Piotr ZielinskiAM
- 5Tiemoué BakayokoLM
- 8Fabián RuizRM
- 14Dries MertensF
- 24Lorenzo InsigneAM-L
- 11Hirving LozanoAM-R
Yedekler
- 44Kostas ManolasSUB
- 31Faouzi GhoulamSUB
- 1Alex MeretSUB
- 37Andrea PetagnaSUB
- 16Nikita ContiniSUB
- 68Stanislav LobotkaSUB
- 7Eljif ElmasSUB
- 4Diego DemmeSUB
- 21Matteo PolitanoSUB
Real Sociedad
İlk 11
- 1Álex RemiroG
- 24Robin Le NormandCD-L
- 5Igor ZubeldiaCD-R
- 20Nacho MonrealLB
- 2Joseba ZaldúaRB
- 36Martín ZubimendiCM
- 8Mikel MerinoLM
- 16Ander GuevaraRM
- 9Willian JoséF
- 7PortuLF
- 11Adnan JanuzajRF
Yedekler
- 25Jon BautistaSUB
- 34Gaizka AyesaSUB
- 15Modibo SagnanSUB
- 19Alexander IsakSUB
- 6Aritz ElustondoSUB
- 12Aihen MuñozSUB
- 28Roberto LópezSUB
- 37Urko GonzalezSUB
- 22Ander BarrenetxeaSUB
- 17Martín MerquelanzSUB
- 18Andoni GorosabelSUB
Son maçlar ve form
Takımların geçmiş karşılaşmaları; skorlar ve sonuçlar veri kaynağından alınır.
Napoli
Son 5 maç: 3G · 1B · 1M · 12 gol attı, 4 gol yedi
- G@ CrotoneItalian Serie A · 06 Ara Paz 20:00 TSİ0-4
- B@ AZ AlkmaarUEFA Europa League · 03 Ara Per 23:00 TSİ1-1
- Gvs AS RomaItalian Serie A · 29 Kas Paz 22:45 TSİ4-0
- Gvs RijekaUEFA Europa League · 26 Kas Per 23:00 TSİ2-0
- Mvs AC MilanItalian Serie A · 22 Kas Paz 22:45 TSİ1-3
Real Sociedad
Son 5 maç: 1G · 4B · 0M · 4 gol attı, 3 gol yedi
- B@ AlavésSpanish LALIGA · 06 Ara Paz 23:00 TSİ0-0
- Bvs RijekaUEFA Europa League · 03 Ara Per 23:00 TSİ2-2
- Bvs VillarrealSpanish LALIGA · 29 Kas Paz 23:00 TSİ1-1
- B@ AZ AlkmaarUEFA Europa League · 26 Kas Per 23:00 TSİ0-0
- G@ CádizSpanish LALIGA · 22 Kas Paz 18:15 TSİ0-1
Son veri: 23 Eki Cum 10:08 TSİ
