Canlı skorlara dönMS
UEFA Europa League
Maç merkezi
AEK Athens · son maçlar
GMGGG
Braga · son maçlar
GBGMG
03 Ara Per 20:55 TSİAthens Olympic Stadium
Takım karşılaştırma
Veri sağlayıcısının paylaştığı son maçlardan hesaplanır.
| Form özeti | AEK Athens | Braga |
|---|---|---|
| Oynanan maç | 5 | 5 |
| Galibiyet | 4 | 3 |
| Beraberlik | 0 | 1 |
| Mağlubiyet | 1 | 1 |
| Atılan gol | 12 | 8 |
| Yenilen gol | 7 | 9 |
Canlı görsel anlatım
Saha animasyonu maç olaylarıyla güncellenir.
SCB 4 – 2 AEK
MSAEK
SCB
89' Gol · AEK AthensOLAY ANİMASYONU
Olay verisine göre canlandırmadır; gerçek yayın videosu veya top koordinatı değildir.
Canlı maç anlatımı89'
Gol· AEK Athens
Goal! AEK Athens 2, Sporting Braga 4. Stavros Vasilantonopoulos (AEK Athens) right footed shot from the right side of the box to the centre of the goal.
Braga3-4-3
Maç akışı
Kaynak verisi- 0Başlama vuruşu
- 7'GolBragaVitor Tormena · Iuri MedeirosGoal! AEK Athens 0, Sporting Braga 1. Vitor Tormena (Sporting Braga) right footed shot from the centre of the box to the bottom right corner. Assisted by Iuri Medeiros with a cross following a corner.
- 9'GolBragaRicardo Esgaio · GalenoGoal! AEK Athens 0, Sporting Braga 2. Ricardo Esgaio (Sporting Braga) left footed shot from very close range to the centre of the goal. Assisted by Wenderson Galeno.
- 30'Sarı kartBragaBruno VianaBruno Viana (Sporting Braga) is shown the yellow card for a bad foul.
- 31'GolAEK AthensNélson OliveiraGoal! AEK Athens 1, Sporting Braga 2. Nélson Oliveira (AEK Athens) right footed shot from very close range to the centre of the goal.
- 45'GolBragaRicardo Horta · GalenoGoal! AEK Athens 1, Sporting Braga 3. Ricardo Horta (Sporting Braga) right footed shot from the centre of the box to the bottom left corner. Assisted by Wenderson Galeno.
- 45'+2'Devre sonuFirst Half ends, AEK Athens 1, Sporting Braga 3.
- 45'Oyuncu değişikliğiAEK AthensStavros Vasilantonopoulos · Michalis BakakisSubstitution, AEK Athens. Stavros Vasilantonopoulos replaces Michalis Bakakis.
- 45'Oyuncu değişikliğiBragaDavid Carmo · Bruno VianaSubstitution, Sporting Braga. David Carmo replaces Bruno Viana.
- 50'Sarı kartBragaMoatasem Al-MusratiAl Musrati (Sporting Braga) is shown the yellow card for a bad foul.
- 57'Oyuncu değişikliğiBragaAndré Horta · Iuri MedeirosSubstitution, Sporting Braga. André Horta replaces Iuri Medeiros.
- 57'Oyuncu değişikliğiBragaFransérgio · Moatasem Al-MusratiSubstitution, Sporting Braga. Fransergio replaces Al Musrati.
- 58'Sarı kartAEK AthensStavros VasilantonopoulosStavros Vasilantonopoulos (AEK Athens) is shown the yellow card for a bad foul.
- 60'Oyuncu değişikliğiAEK AthensKarim Ansarifard · Nélson OliveiraSubstitution, AEK Athens. Karim Ansarifard replaces Nélson Oliveira.
- 60'Oyuncu değişikliğiAEK AthensMuamer Tankovic · Christos AlbanisSubstitution, AEK Athens. Muamer Tankovic replaces Christos Albanis.
- 70'Sarı kartAEK AthensEmanuel InsúaEmanuel Mariano Insúa Zapata (AEK Athens) is shown the yellow card.
- 71'Oyuncu değişikliğiBragaGuilherme Schettine · PaulinhoSubstitution, Sporting Braga. Guilherme Schettine replaces Paulinho.
- 74'Sarı kartBragaRicardo EsgaioRicardo Esgaio (Sporting Braga) is shown the yellow card for a bad foul.
- 74'Sarı kartBragaAndré CastroAndré Castro (Sporting Braga) is shown the yellow card.
- 74'Sarı kartAEK AthensPetros MantalosPetros Mantalos (AEK Athens) is shown the yellow card.
- 74'Oyuncu değişikliğiAEK AthensLevi García · Petros MantalosSubstitution, AEK Athens. Levi Samuel Garcia replaces Petros Mantalos.
- 78'Oyuncu değişikliğiBragaJoão Novais · André CastroSubstitution, Sporting Braga. João Novais replaces André Castro.
- 82'GolBragaGalenoGoal! AEK Athens 1, Sporting Braga 4. Wenderson Galeno (Sporting Braga) right footed shot from outside the box to the top left corner following a corner.
- 89'GolAEK AthensStavros VasilantonopoulosGoal! AEK Athens 2, Sporting Braga 4. Stavros Vasilantonopoulos (AEK Athens) right footed shot from the right side of the box to the centre of the goal.
Maç olayları
- 89'GolStavros VasilantonopoulosAEK Athens
- 82'GolGalenoBraga
- 78'Oyuncu değişikliğiJoão Novais · André CastroBraga
- 74'Oyuncu değişikliğiLevi García · Petros MantalosAEK Athens
- 74'Sarı kartPetros MantalosAEK Athens
- 74'Sarı kartAndré CastroBraga
- 74'Sarı kartRicardo EsgaioBraga
- 71'Oyuncu değişikliğiGuilherme Schettine · PaulinhoBraga
- 70'Sarı kartEmanuel InsúaAEK Athens
- 60'Oyuncu değişikliğiMuamer Tankovic · Christos AlbanisAEK Athens
- 60'Oyuncu değişikliğiKarim Ansarifard · Nélson OliveiraAEK Athens
- 58'Sarı kartStavros VasilantonopoulosAEK Athens
- 57'Oyuncu değişikliğiFransérgio · Moatasem Al-MusratiBraga
- 57'Oyuncu değişikliğiAndré Horta · Iuri MedeirosBraga
- 50'Sarı kartMoatasem Al-MusratiBraga
- 45'Oyuncu değişikliğiDavid Carmo · Bruno VianaBraga
- 45'Oyuncu değişikliğiStavros Vasilantonopoulos · Michalis BakakisAEK Athens
- 45'+2'Devre sonu
- 45'GolRicardo Horta · GalenoBraga
- 31'GolNélson OliveiraAEK Athens
- 30'Sarı kartBruno VianaBraga
- 9'GolRicardo Esgaio · GalenoBraga
- 7'GolVitor Tormena · Iuri MedeirosBraga
- 0Başlama vuruşu
Maç istatistikleri
9Faul14
3Sarı kart4
0Kırmızı kart0
7Ofsayt0
5Korner4
4Kurtarış2
49.5%Topla oynama50.5%
11Şut13
4İsabetli şut8
40%Şut isabeti60%
0Penaltı golü0
0Penaltı0
327İsabetli pas334
420Pas437
80%Pas isabeti80%
6İsabetli orta4
16Orta11
40%Orta isabeti40%
64Uzun top71
25İsabetli uzun top33
40%Uzun top isabeti50%
2Engellenen şut2
5Başarılı müdahale5
9Müdahale12
60%Müdahale başarısı40%
14Top kapma14
10Başarılı uzaklaştırma17
10Uzaklaştırma17
Takım kadroları ve diziliş
AEK Athens
İlk 11
- 1Panagiotis TsintotasG
- 5Ionut NedelcearuCD-L
- 26Nassim HnidCD-R
- 22Emanuel InsúaLB
- 2Michalis BakakisRB
- 8André SimõesCM
- 20Petros MantalosLM
- 25Konstantinos GalanopoulosRM
- 18Nélson OliveiraF
- 10Marko LivajaLF
- 14Christos AlbanisRF
Yedekler
- 11Karim AnsarifardSUB
- 44Anel SabanadzovicSUB
- 9Levi GarcíaSUB
- 99Georgios TheocharisSUB
- 24Stratos SvarnasSUB
- 15Žiga LaciSUB
- 70Giannis-Fivos BotosSUB
- 30Georgios AthanasiadisSUB
- 53Theodosis MacherasSUB
- 88Stavros VasilantonopoulosSUB
- 40Mario MitajSUB
- 17Muamer TankovicSUB
Braga
İlk 11
- 1MatheusG
- 36Bruno VianaCD
- 5Nuno SequeiraCD-L
- 3Vitor TormenaCD-R
- 88André CastroCM-L
- 8Moatasem Al-MusratiCM-R
- 90GalenoLM
- 47Ricardo EsgaioRM
- 20PaulinhoF
- 21Ricardo HortaCF-L
- 45Iuri MedeirosCF-R
Yedekler
- 2Zé CarlosSUB
- 7João NovaisSUB
- 15André HortaSUB
- 95Guilherme SchettineSUB
- 12Tiago SáSUB
- 71Hernâni InfandeSUB
- 16David CarmoSUB
- 9Abel RuizSUB
- 27FransérgioSUB
- 93Rogério Paulo Veiga SantosSUB
- 34RaulSUB
Son maçlar ve form
Takımların geçmiş karşılaşmaları; skorlar ve sonuçlar veri kaynağından alınır.
AEK Athens
Son 5 maç: 4G · 0B · 1M · 12 gol attı, 7 gol yedi
- G@ Asteras TripoliGreek Super League · 29 Kas Paz 20:30 TSİ1-2
- Mvs FC Zorya LuhanskUEFA Europa League · 26 Kas Per 20:55 TSİ0-3
- Gvs Larissa FCGreek Super League · 22 Kas Paz 16:00 TSİ4-1
- G@ FC Zorya LuhanskUEFA Europa League · 05 Kas Per 23:00 TSİ1-4
- Gvs OFI CreteGreek Super League · 01 Kas Paz 20:30 TSİ2-1
Braga
Son 5 maç: 3G · 1B · 1M · 8 gol attı, 9 gol yedi
- Gvs SC FarensePortuguese Primeira Liga · 29 Kas Paz 23:00 TSİ1-0
- Bvs Leicester CityUEFA Europa League · 26 Kas Per 20:55 TSİ3-3
- G@ BenficaPortuguese Primeira Liga · 08 Kas Paz 23:00 TSİ2-3
- M@ Leicester CityUEFA Europa League · 05 Kas Per 23:00 TSİ4-0
- Gvs FC FamalicaoPortuguese Primeira Liga · 02 Kas Pzt 21:45 TSİ1-0
Son veri: 23 Eki Cum 12:48 TSİ
