Canlı skorlara dön

UEFA Europa League

Maç merkezi

MS

CFR Cluj-Napoca · son maçlar

MGMMB

AS Roma · son maçlar

GGGGB
26 Kas Per 23:00 TSİStadionul Dr. Constantin Radulescu

Takım karşılaştırma

Veri sağlayıcısının paylaştığı son maçlardan hesaplanır.

Form özetiCFR Cluj-NapocaAS Roma
Oynanan maç55
Galibiyet14
Beraberlik11
Mağlubiyet30
Atılan gol413
Yenilen gol91

Canlı görsel anlatım

Saha animasyonu maç olaylarıyla güncellenir.

ROMA 2 – 0 CLUJ

MS

Olay verisine göre canlandırmadır; gerçek yayın videosu veya top koordinatı değildir.

Canlı maç anlatımı90'+3'

Sarı kart· AS Roma

Edin Dzeko (Roma) is shown the yellow card for a bad foul.

Maç akışı

Kaynak verisi
  1. 0Başlama vuruşuFirst Half begins.
  2. 35'Sarı kartCFR Cluj-NapocaCatalin ItuCatalin Mihai Itu (CFR Cluj) is shown the yellow card for a bad foul.
  3. 37'Sarı kartCFR Cluj-NapocaConstantin Paun-AlexandruAlexandru Adrian Paun Alexandru (CFR Cluj) is shown the yellow card for a bad foul.
  4. 43'Sarı kartCFR Cluj-NapocaDamjan DjokovicDamjan Djokovic (CFR Cluj) is shown the yellow card for a bad foul.
  5. 45'+1'Devre sonu
  6. 45'Oyuncu değişikliğiAS RomaJordan Veretout · Lorenzo PellegriniSubstitution, Roma. Jordan Veretout replaces Lorenzo Pellegrini.
  7. 49'GolAS RomaGabriel DebeljuhOwn Goal by Gabriel Debeljuh, CFR Cluj. CFR Cluj 0, Roma 1.
  8. 51'Oyuncu değişikliğiCFR Cluj-NapocaAlexandru Chipciu · Catalin ItuSubstitution, CFR Cluj. Alexandru Mihaita Chipciu replaces Catalin Mihai Itu.
  9. 53'Sarı kartAS RomaAmadou DiawaraAmadou Diawara (Roma) is shown the yellow card for a bad foul.
  10. 63'Oyuncu değişikliğiAS RomaEdin Dzeko · Borja MayoralSubstitution, Roma. Edin Dzeko replaces Borja Mayoral.
  11. 64'Oyuncu değişikliğiAS RomaHenrikh Mkhitaryan · Leonardo SpinazzolaSubstitution, Roma. Henrikh Mkhitaryan replaces Leonardo Spinazzola.
  12. 66'Sarı kartCFR Cluj-NapocaAndrei BurcaAndrei Andonie Burca (CFR Cluj) is shown the yellow card.
  13. 67'GolAS RomaJordan VeretoutGoal! CFR Cluj 0, Roma 2. Jordan Veretout (Roma) converts the penalty with a right footed shot to the bottom right corner.
  14. 70'Oyuncu değişikliğiCFR Cluj-NapocaJakub Vojtuš · Gabriel DebeljuhSubstitution, CFR Cluj. Jakub Vojtus replaces Gabriel Debeljuh.
  15. 71'Oyuncu değişikliğiCFR Cluj-NapocaNicolae Carnat · Constantin Paun-AlexandruSubstitution, CFR Cluj. Nicolae Carnat replaces Alexandru Adrian Paun Alexandru.
  16. 71'Sarı kartCFR Cluj-NapocaMário CamoraCamora (CFR Cluj) is shown the yellow card.
  17. 77'Oyuncu değişikliğiAS RomaTommaso Milanese · Amadou DiawaraSubstitution, Roma. Tommaso Milanese replaces Amadou Diawara.
  18. 84'Oyuncu değişikliğiAS RomaFilippo Tripi · Carles PérezSubstitution, Roma. Filippo Tripi replaces Carles Pérez.
  19. 90'+3'Sarı kartAS RomaEdin DzekoEdin Dzeko (Roma) is shown the yellow card for a bad foul.

Maç olayları

  1. 90'+3'Sarı kartEdin DzekoAS Roma
  2. 84'Oyuncu değişikliğiFilippo Tripi · Carles PérezAS Roma
  3. 77'Oyuncu değişikliğiTommaso Milanese · Amadou DiawaraAS Roma
  4. 71'Sarı kartMário CamoraCFR Cluj-Napoca
  5. 71'Oyuncu değişikliğiNicolae Carnat · Constantin Paun-AlexandruCFR Cluj-Napoca
  6. 70'Oyuncu değişikliğiJakub Vojtuš · Gabriel DebeljuhCFR Cluj-Napoca
  7. 67'GolJordan VeretoutAS Roma
  8. 66'Sarı kartAndrei BurcaCFR Cluj-Napoca
  9. 64'Oyuncu değişikliğiHenrikh Mkhitaryan · Leonardo SpinazzolaAS Roma
  10. 63'Oyuncu değişikliğiEdin Dzeko · Borja MayoralAS Roma
  11. 53'Sarı kartAmadou DiawaraAS Roma
  12. 51'Oyuncu değişikliğiAlexandru Chipciu · Catalin ItuCFR Cluj-Napoca
  13. 49'GolGabriel DebeljuhAS Roma
  14. 45'Oyuncu değişikliğiJordan Veretout · Lorenzo PellegriniAS Roma
  15. 45'+1'Devre sonu
  16. 43'Sarı kartDamjan DjokovicCFR Cluj-Napoca
  17. 37'Sarı kartConstantin Paun-AlexandruCFR Cluj-Napoca
  18. 35'Sarı kartCatalin ItuCFR Cluj-Napoca
  19. 0Başlama vuruşu

Maç istatistikleri

17Faul11
5Sarı kart2
0Kırmızı kart0
2Ofsayt2
1Korner1
3Kurtarış3
33.3%Topla oynama66.7%
12Şut7
3İsabetli şut4
30%Şut isabeti60%
0Penaltı golü1
0Penaltı1
233İsabetli pas564
313Pas646
70%Pas isabeti90%
6İsabetli orta5
21Orta18
30%Orta isabeti30%
51Uzun top47
23İsabetli uzun top20
50%Uzun top isabeti40%
2Engellenen şut1
10Başarılı müdahale9
19Müdahale12
50%Müdahale başarısı80%
7Top kapma6
17Başarılı uzaklaştırma21
17Uzaklaştırma21

Takım kadroları ve diziliş

Son maçlar ve form

Takımların geçmiş karşılaşmaları; skorlar ve sonuçlar veri kaynağından alınır.

CFR Cluj-Napoca

Son 5 maç: 1G · 1B · 3M · 4 gol attı, 9 gol yedi

  • Mvs UTA AradRomanian Liga 1 · 22 Kas Paz 21:00 TSİ0-1
  • G@ FC ArgesRomanian Liga 1 · 08 Kas Paz 19:00 TSİ0-2
  • M@ AS RomaUEFA Europa League · 05 Kas Per 20:55 TSİ5-0
  • Mvs Gaz MetanRomanian Liga 1 · 01 Kas Paz 22:00 TSİ1-2
  • Bvs Young BoysUEFA Europa League · 29 Eki Per 23:00 TSİ1-1
Tüm sezon maçlarını aç →

AS Roma

Son 5 maç: 4G · 1B · 0M · 13 gol attı, 1 gol yedi

  • Gvs ParmaItalian Serie A · 22 Kas Paz 17:00 TSİ3-0
  • G@ GenoaItalian Serie A · 08 Kas Paz 17:00 TSİ1-3
  • Gvs CFR Cluj-NapocaUEFA Europa League · 05 Kas Per 20:55 TSİ5-0
  • Gvs FiorentinaItalian Serie A · 01 Kas Paz 20:00 TSİ2-0
  • Bvs CSKA SofiaUEFA Europa League · 29 Eki Per 23:00 TSİ0-0
Tüm sezon maçlarını aç →

Son veri: 23 Eki Cum 09:29 TSİ