Canlı skorlara dön

UEFA Europa League

Maç merkezi

MS

Real Sociedad · son maçlar

GMGGG

AZ Alkmaar · son maçlar

GGBGB
05 Kas Per 20:55 TSİEstadio Municipal de Anoeta

Takım karşılaştırma

Veri sağlayıcısının paylaştığı son maçlardan hesaplanır.

Form özetiReal SociedadAZ Alkmaar
Oynanan maç55
Galibiyet43
Beraberlik02
Mağlubiyet10
Atılan gol1212
Yenilen gol35

Canlı görsel anlatım

Saha animasyonu maç olaylarıyla güncellenir.

AZ 0 – 1 RSO

MS

Olay verisine göre canlandırmadır; gerçek yayın videosu veya top koordinatı değildir.

Canlı maç anlatımı90'+2'

Sarı kart· AZ Alkmaar

Jonas Svensson (AZ) is shown the yellow card for a bad foul.

Maç akışı

Kaynak verisi
  1. 0Başlama vuruşuFirst Half begins.
  2. 7'Sarı kartAZ AlkmaarAlbert GudmundssonAlbert Gudmundsson (AZ) is shown the yellow card for a bad foul.
  3. 45'+1'Sarı kartReal SociedadDavid SilvaDavid Silva (Real Sociedad) is shown the yellow card.
  4. 45'+1'Devre sonu
  5. 58'GolReal SociedadPortu · Mikel OyarzabalGoal! Real Sociedad 1, AZ 0. Portu (Real Sociedad) right footed shot from very close range to the bottom right corner. Assisted by Mikel Oyarzabal.
  6. 62'Oyuncu değişikliğiReal SociedadWillian José · Alexander IsakSubstitution, Real Sociedad. Willian José replaces Alexander Isak.
  7. 62'Oyuncu değişikliğiAZ AlkmaarHakon Evjen · Myron BoaduSubstitution, AZ. Håkon Evjen replaces Myron Boadu.
  8. 63'Oyuncu değişikliğiAZ AlkmaarFerdy Druijf · Jesper KarlssonSubstitution, AZ. Ferdy Druijf replaces Jesper Karlsson.
  9. 63'Oyuncu değişikliğiAZ AlkmaarZakaria Aboukhlal · Albert GudmundssonSubstitution, AZ. Zakaria Aboukhlal replaces Albert Gudmundsson.
  10. 70'Oyuncu değişikliğiAZ AlkmaarTimo Letschert · Pantelis HatzidiakosSubstitution, AZ. Timo Letschert replaces Pantelis Hatzidiakos.
  11. 70'Oyuncu değişikliğiAZ AlkmaarTijs Velthuis · Calvin StengsSubstitution, AZ. Tijs Velthuis replaces Calvin Stengs.
  12. 72'Sarı kartAZ AlkmaarFerdy DruijfFerdy Druijf (AZ) is shown the yellow card for a bad foul.
  13. 76'Oyuncu değişikliğiReal SociedadMartín Zubimendi · Mikel MerinoSubstitution, Real Sociedad. Martín Zubimendi replaces Mikel Merino.
  14. 76'Oyuncu değişikliğiReal SociedadAdnan Januzaj · PortuSubstitution, Real Sociedad. Adnan Januzaj replaces Portu.
  15. 89'Oyuncu değişikliğiReal SociedadAnder Barrenetxea · Mikel OyarzabalSubstitution, Real Sociedad. Ander Barrenetxea replaces Mikel Oyarzabal.
  16. 90'+2'Sarı kartAZ AlkmaarJonas SvenssonJonas Svensson (AZ) is shown the yellow card for a bad foul.

Maç olayları

  1. 90'+2'Sarı kartJonas SvenssonAZ Alkmaar
  2. 89'Oyuncu değişikliğiAnder Barrenetxea · Mikel OyarzabalReal Sociedad
  3. 76'Oyuncu değişikliğiAdnan Januzaj · PortuReal Sociedad
  4. 76'Oyuncu değişikliğiMartín Zubimendi · Mikel MerinoReal Sociedad
  5. 72'Sarı kartFerdy DruijfAZ Alkmaar
  6. 70'Oyuncu değişikliğiTijs Velthuis · Calvin StengsAZ Alkmaar
  7. 70'Oyuncu değişikliğiTimo Letschert · Pantelis HatzidiakosAZ Alkmaar
  8. 63'Oyuncu değişikliğiZakaria Aboukhlal · Albert GudmundssonAZ Alkmaar
  9. 63'Oyuncu değişikliğiFerdy Druijf · Jesper KarlssonAZ Alkmaar
  10. 62'Oyuncu değişikliğiHakon Evjen · Myron BoaduAZ Alkmaar
  11. 62'Oyuncu değişikliğiWillian José · Alexander IsakReal Sociedad
  12. 58'GolPortu · Mikel OyarzabalReal Sociedad
  13. 45'+1'Devre sonu
  14. 45'+1'Sarı kartDavid SilvaReal Sociedad
  15. 7'Sarı kartAlbert GudmundssonAZ Alkmaar
  16. 0Başlama vuruşu

Maç istatistikleri

11Faul15
1Sarı kart3
0Kırmızı kart0
1Ofsayt2
16Korner2
1Kurtarış8
65.9%Topla oynama34.1%
28Şut4
9İsabetli şut1
30%Şut isabeti30%
0Penaltı golü0
0Penaltı0
451İsabetli pas174
559Pas294
80%Pas isabeti60%
14İsabetli orta1
33Orta5
40%Orta isabeti20%
47Uzun top73
19İsabetli uzun top21
40%Uzun top isabeti30%
7Engellenen şut0
7Başarılı müdahale8
12Müdahale15
60%Müdahale başarısı50%
11Top kapma17
10Başarılı uzaklaştırma24
10Uzaklaştırma24

Takım kadroları ve diziliş

Son maçlar ve form

Takımların geçmiş karşılaşmaları; skorlar ve sonuçlar veri kaynağından alınır.

Real Sociedad

Son 5 maç: 4G · 0B · 1M · 12 gol attı, 3 gol yedi

  • G@ Celta VigoSpanish LALIGA · 01 Kas Paz 18:00 TSİ1-4
  • Mvs NapoliUEFA Europa League · 29 Eki Per 23:00 TSİ0-1
  • Gvs HuescaSpanish LALIGA · 25 Eki Paz 23:00 TSİ4-1
  • G@ RijekaUEFA Europa League · 22 Eki Per 19:55 TSİ0-1
  • G@ Real BetisSpanish LALIGA · 18 Eki Paz 22:00 TSİ0-3
Tüm sezon maçlarını aç →

AZ Alkmaar

Son 5 maç: 3G · 2B · 0M · 12 gol attı, 5 gol yedi

  • Gvs RKC WaalwijkDutch Eredivisie · 01 Kas Paz 22:00 TSİ3-0
  • Gvs RijekaUEFA Europa League · 29 Eki Per 23:00 TSİ4-1
  • B@ ADO Den HaagDutch Eredivisie · 25 Eki Paz 22:00 TSİ2-2
  • G@ NapoliUEFA Europa League · 22 Eki Per 19:55 TSİ0-1
  • Bvs VVV-VenloDutch Eredivisie · 17 Eki Cmt 21:00 TSİ2-2
Tüm sezon maçlarını aç →

Son veri: 23 Eki Cum 09:38 TSİ