Canlı skorlara dön

UEFA Europa League

Maç merkezi

MS

Tottenham Hotspur · son maçlar

GGGGM

Dinamo Zagreb · son maçlar

GGGGG
11 Mar Per 23:00 TSİTottenham Hotspur Stadium

Takım karşılaştırma

Veri sağlayıcısının paylaştığı son maçlardan hesaplanır.

Form özetiTottenham HotspurDinamo Zagreb
Oynanan maç55
Galibiyet45
Beraberlik00
Mağlubiyet10
Atılan gol1412
Yenilen gol33

Canlı görsel anlatım

Saha animasyonu maç olaylarıyla güncellenir.

DZG 0 – 2 TOT

MS

Olay verisine göre canlandırmadır; gerçek yayın videosu veya top koordinatı değildir.

Canlı maç anlatımı90'

Oyuncu değişikliği· Dinamo Zagreb

Substitution, Dinamo Zagreb. Bartol Franjic replaces Arijan Ademi.

Maç akışı

Kaynak verisi
  1. 0Başlama vuruşuFirst Half begins.
  2. 25'GolTottenham HotspurHarry KaneGoal! Tottenham Hotspur 1, Dinamo Zagreb 0. Harry Kane (Tottenham Hotspur) right footed shot from the left side of the six yard box to the bottom left corner.
  3. 45'+1'Sarı kartTottenham HotspurEric DierEric Dier (Tottenham Hotspur) is shown the yellow card for a bad foul.
  4. 45'+2'Devre sonuFirst Half ends, Tottenham Hotspur 1, Dinamo Zagreb 0.
  5. 64'Oyuncu değişikliğiDinamo ZagrebLirim Kastratii · Lovro MajerSubstitution, Dinamo Zagreb. Lirim Kastrati replaces Lovro Majer.
  6. 64'Oyuncu değişikliğiDinamo ZagrebIyayi Atiemwen · Mislav OrsicSubstitution, Dinamo Zagreb. Iyayi Atiemwen replaces Mislav Orsic.
  7. 64'Oyuncu değişikliğiTottenham HotspurGareth Bale · Erik LamelaSubstitution, Tottenham Hotspur. Gareth Bale replaces Erik Lamela.
  8. 64'Oyuncu değişikliğiTottenham HotspurLucas Moura · Son Heung-MinSubstitution, Tottenham Hotspur. Lucas Moura replaces Son Heung-Min.
  9. 64'Oyuncu değişikliğiTottenham HotspurSteven Bergwijn · Dele AlliSubstitution, Tottenham Hotspur. Steven Bergwijn replaces Dele Alli.
  10. 68'Sarı kartDinamo ZagrebArijan AdemiArijan Ademi (Dinamo Zagreb) is shown the yellow card for a bad foul.
  11. 70'GolTottenham HotspurHarry KaneGoal! Tottenham Hotspur 2, Dinamo Zagreb 0. Harry Kane (Tottenham Hotspur) right footed shot from the centre of the box to the centre of the goal.
  12. 72'Oyuncu değişikliğiTottenham HotspurPierre-Emile Højbjerg · Tanguy NdombeleSubstitution, Tottenham Hotspur. Pierre-Emile Højbjerg replaces Tanguy Ndombele.
  13. 77'Sarı kartDinamo ZagrebLuka IvanusecLuka Ivanusec (Dinamo Zagreb) is shown the yellow card for a bad foul.
  14. 78'Oyuncu değişikliğiDinamo ZagrebMario Gavranovic · Bruno PetkovicSubstitution, Dinamo Zagreb. Mario Gavranovic replaces Bruno Petkovic.
  15. 79'Sarı kartTottenham HotspurDavinson SánchezDavinson Sánchez (Tottenham Hotspur) is shown the yellow card for a bad foul.
  16. 84'Oyuncu değişikliğiTottenham HotspurCarlos Vinícius · Harry KaneSubstitution, Tottenham Hotspur. Carlos Vinícius replaces Harry Kane.
  17. 85'Sarı kartTottenham HotspurPierre-Emile HøjbjergPierre-Emile Højbjerg (Tottenham Hotspur) is shown the yellow card for a bad foul.
  18. 87'Sarı kartDinamo ZagrebStefan RistovskiStefan Ristovski (Dinamo Zagreb) is shown the yellow card.
  19. 90'Oyuncu değişikliğiDinamo ZagrebBartol Franjic · Arijan AdemiSubstitution, Dinamo Zagreb. Bartol Franjic replaces Arijan Ademi.

Maç olayları

  1. 90'Oyuncu değişikliğiBartol Franjic · Arijan AdemiDinamo Zagreb
  2. 87'Sarı kartStefan RistovskiDinamo Zagreb
  3. 85'Sarı kartPierre-Emile HøjbjergTottenham Hotspur
  4. 84'Oyuncu değişikliğiCarlos Vinícius · Harry KaneTottenham Hotspur
  5. 79'Sarı kartDavinson SánchezTottenham Hotspur
  6. 78'Oyuncu değişikliğiMario Gavranovic · Bruno PetkovicDinamo Zagreb
  7. 77'Sarı kartLuka IvanusecDinamo Zagreb
  8. 72'Oyuncu değişikliğiPierre-Emile Højbjerg · Tanguy NdombeleTottenham Hotspur
  9. 70'GolHarry KaneTottenham Hotspur
  10. 68'Sarı kartArijan AdemiDinamo Zagreb
  11. 64'Oyuncu değişikliğiSteven Bergwijn · Dele AlliTottenham Hotspur
  12. 64'Oyuncu değişikliğiLucas Moura · Son Heung-MinTottenham Hotspur
  13. 64'Oyuncu değişikliğiGareth Bale · Erik LamelaTottenham Hotspur
  14. 64'Oyuncu değişikliğiIyayi Atiemwen · Mislav OrsicDinamo Zagreb
  15. 64'Oyuncu değişikliğiLirim Kastratii · Lovro MajerDinamo Zagreb
  16. 45'+2'Devre sonu
  17. 45'+1'Sarı kartEric DierTottenham Hotspur
  18. 25'GolHarry KaneTottenham Hotspur
  19. 0Başlama vuruşu

Maç istatistikleri

10Faul20
3Sarı kart3
0Kırmızı kart0
1Ofsayt1
6Korner1
2Kurtarış3
67.6%Topla oynama32.4%
12Şut5
5İsabetli şut2
40%Şut isabeti40%
0Penaltı golü0
0Penaltı0
513İsabetli pas205
586Pas293
90%Pas isabeti70%
8İsabetli orta1
29Orta4
30%Orta isabeti30%
48Uzun top57
24İsabetli uzun top15
50%Uzun top isabeti30%
1Engellenen şut1
18Başarılı müdahale8
20Müdahale18
90%Müdahale başarısı40%
13Top kapma13
11Başarılı uzaklaştırma31
11Uzaklaştırma31

Takım kadroları ve diziliş

Son maçlar ve form

Takımların geçmiş karşılaşmaları; skorlar ve sonuçlar veri kaynağından alınır.

Tottenham Hotspur

Son 5 maç: 4G · 0B · 1M · 14 gol attı, 3 gol yedi

  • Gvs Crystal PalaceEnglish Premier League · 07 Mar Paz 22:15 TSİ4-1
  • G@ FulhamEnglish Premier League · 04 Mar Per 21:00 TSİ0-1
  • Gvs BurnleyEnglish Premier League · 28 Şub Paz 17:00 TSİ4-0
  • Gvs WolfsbergerUEFA Europa League · 24 Şub Çar 20:00 TSİ4-0
  • M@ West Ham UnitedEnglish Premier League · 21 Şub Paz 15:00 TSİ2-1
Tüm sezon maçlarını aç →

Dinamo Zagreb

Son 5 maç: 5G · 0B · 0M · 12 gol attı, 3 gol yedi

  • Gvs KrasnodarUEFA Europa League · 25 Şub Per 23:00 TSİ1-0
  • G@ KrasnodarUEFA Europa League · 18 Şub Per 20:55 TSİ2-3
  • Gvs CSKA MoscowUEFA Europa League · 10 Ara Per 23:00 TSİ3-1
  • G@ Feyenoord RotterdamUEFA Europa League · 03 Ara Per 20:55 TSİ0-2
  • G@ WolfsbergerUEFA Europa League · 26 Kas Per 20:55 TSİ0-3
Tüm sezon maçlarını aç →

Son veri: 23 Eki Cum 08:06 TSİ