Canlı skorlara dönMS
UEFA Europa League
Maç merkezi
Sporting CP · son maçlar
GGGBM
FC Midtjylland · son maçlar
BBGMM
16 Şub Per 23:00 TSİEstádio José Alvalade23.279 seyirciHakem: Francois Letexier
Takım karşılaştırma
Veri sağlayıcısının paylaştığı son maçlardan hesaplanır.
| Form özeti | Sporting CP | FC Midtjylland |
|---|---|---|
| Oynanan maç | 5 | 5 |
| Galibiyet | 3 | 1 |
| Beraberlik | 1 | 2 |
| Mağlubiyet | 1 | 2 |
| Atılan gol | 10 | 4 |
| Yenilen gol | 4 | 4 |
Canlı görsel anlatım
Saha animasyonu maç olaylarıyla güncellenir.
MID 1 – 1 SCP
MSSCP
MID
90'+4' Gol · Sporting CPOLAY ANİMASYONU
Olay verisine göre canlandırmadır; gerçek yayın videosu veya top koordinatı değildir.
Canlı maç anlatımı90'+4'
Gol· Sporting CP
Goal! Sporting Lisbon 1, FC Midtjylland 1. Sebastián Coates (Sporting Lisbon) right footed shot from very close range to the centre of the goal following a set piece situation.
FC Midtjylland4-3-3
Maç akışı
Kaynak verisi- 0Başlama vuruşu
- 45'+2'Devre sonu
- 45'Oyuncu değişikliğiFC MidtjyllandEdward Chilufya · Valdemar ByskovSubstitution, FC Midtjylland. Edward Chilufya replaces Valdemar Andreasen.
- 59'Oyuncu değişikliğiFC MidtjyllandOliver Sørensen · Frederik HeiselbergSubstitution, FC Midtjylland. Oliver Sørensen replaces Frederik Heiselberg.
- 63'Sarı kartFC MidtjyllandEmiliano MartínezEmiliano Martínez (FC Midtjylland) is shown the yellow card for a bad foul.
- 65'Oyuncu değişikliğiSporting CPHéctor Bellerín · Ricardo EsgaioSubstitution, Sporting Lisbon. Héctor Bellerín replaces Ricardo Esgaio.
- 65'Oyuncu değişikliğiSporting CPFrancisco Trincão · Arthur GomesSubstitution, Sporting Lisbon. Trincão replaces Arthur Gomes.
- 67'Oyuncu değişikliğiFC MidtjyllandViktor Bak · Paulo VictorSubstitution, FC Midtjylland. Viktor Bak replaces Paulinho.
- 67'Oyuncu değişikliğiFC MidtjyllandEmam Ashour · Emiliano MartínezSubstitution, FC Midtjylland. Emam Ashour replaces Emiliano Martínez.
- 77'GolFC MidtjyllandEmam AshourGoal! Sporting Lisbon 0, FC Midtjylland 1. Emam Ashour (FC Midtjylland) left footed shot from outside the box to the bottom left corner.
- 77'Oyuncu değişikliğiSporting CPYoussef Chermiti · PaulinhoSubstitution, Sporting Lisbon. Youssef Chermiti replaces Paulinho.
- 78'Oyuncu değişikliğiSporting CPGonçalo Inácio · Matheus ReisSubstitution, Sporting Lisbon. Gonçalo Inácio replaces Matheus Reis.
- 83'Sarı kartFC MidtjyllandGustav IsaksenGustav Isaksen (FC Midtjylland) is shown the yellow card.
- 86'Sarı kartFC MidtjyllandArmin GigovicArmin Gigovic (FC Midtjylland) is shown the yellow card for a bad foul.
- 86'Oyuncu değişikliğiFC MidtjyllandAral Simsir · Gustav IsaksenSubstitution, FC Midtjylland. Aral Simsir replaces Gustav Isaksen.
- 86'Oyuncu değişikliğiSporting CPMateo Tanlongo · Manuel UgarteSubstitution, Sporting Lisbon. Mateo Tanlongo replaces Manuel Ugarte.
- 88'Sarı kartSporting CPSebastián CoatesSebastián Coates (Sporting Lisbon) is shown the yellow card for a bad foul.
- 90'+3'Sarı kartSporting CPMateo TanlongoMateo Tanlongo (Sporting Lisbon) is shown the yellow card for a bad foul.
- 90'+4'GolSporting CPSebastián CoatesGoal! Sporting Lisbon 1, FC Midtjylland 1. Sebastián Coates (Sporting Lisbon) right footed shot from very close range to the centre of the goal following a set piece situation.
Maç olayları
- 90'+4'GolSebastián CoatesSporting CP
- 90'+3'Sarı kartMateo TanlongoSporting CP
- 88'Sarı kartSebastián CoatesSporting CP
- 86'Oyuncu değişikliğiMateo Tanlongo · Manuel UgarteSporting CP
- 86'Oyuncu değişikliğiAral Simsir · Gustav IsaksenFC Midtjylland
- 86'Sarı kartArmin GigovicFC Midtjylland
- 83'Sarı kartGustav IsaksenFC Midtjylland
- 78'Oyuncu değişikliğiGonçalo Inácio · Matheus ReisSporting CP
- 77'Oyuncu değişikliğiYoussef Chermiti · PaulinhoSporting CP
- 77'GolEmam AshourFC Midtjylland
- 67'Oyuncu değişikliğiEmam Ashour · Emiliano MartínezFC Midtjylland
- 67'Oyuncu değişikliğiViktor Bak · Paulo VictorFC Midtjylland
- 65'Oyuncu değişikliğiFrancisco Trincão · Arthur GomesSporting CP
- 65'Oyuncu değişikliğiHéctor Bellerín · Ricardo EsgaioSporting CP
- 63'Sarı kartEmiliano MartínezFC Midtjylland
- 59'Oyuncu değişikliğiOliver Sørensen · Frederik HeiselbergFC Midtjylland
- 45'Oyuncu değişikliğiEdward Chilufya · Valdemar ByskovFC Midtjylland
- 45'+2'Devre sonu
- 0Başlama vuruşu
Maç istatistikleri
9Faul10
2Sarı kart3
0Kırmızı kart0
3Ofsayt1
4Korner4
1Kurtarış1
72%Topla oynama28%
16Şut5
2İsabetli şut2
10%Şut isabeti40%
0Penaltı golü0
0Penaltı0
567İsabetli pas154
664Pas256
90%Pas isabeti60%
3İsabetli orta3
24Orta11
10%Orta isabeti30%
76Uzun top64
47İsabetli uzun top17
60%Uzun top isabeti30%
6Engellenen şut0
13Başarılı müdahale14
22Müdahale22
60%Müdahale başarısı60%
12Top kapma7
16Başarılı uzaklaştırma22
16Uzaklaştırma22
Takım kadroları ve diziliş
Sporting CP
İlk 11
- 1Antonio AdánG
- 4Sebastián CoatesCD
- 2Matheus ReisCD-L
- 3Jerry St. JusteCD-R
- 28Pedro GonçalvesCM-L
- 15Manuel UgarteCM-R
- 11Nuno SantosLM
- 47Ricardo EsgaioRM
- 20PaulinhoF
- 33Arthur GomesCF-L
- 10Marcus EdwardsCF-R
Yedekler
- 19Héctor BellerínSUB
- 82Mateus FernandesSUB
- 18Fatawu IssahakuSUB
- 77Jovane CabralSUB
- 17Francisco TrincãoSUB
- 13Luís NetoSUB
- 26Ousmane DiomandeSUB
- 25Gonçalo InácioSUB
- 12Franco IsraelSUB
- 32Mateo TanlongoSUB
- 79Youssef ChermitiSUB
- 16RochinhaSUB
FC Midtjylland
İlk 11
- 1Jonas LösslG
- 4Stefan GartenmannCD-L
- 14Henrik DalsgaardCD-R
- 29Paulo VictorLB
- 6Joel AnderssonRB
- 5Emiliano MartínezCM
- 8Kristoffer OlssonLM
- 37Armin GigovicRM
- 47Frederik HeiselbergF
- 20Valdemar ByskovLF
- 11Gustav IsaksenRF
Yedekler
- 58Aral SimsirSUB
- 66Gustav FrauloSUB
- 55Viktor BakSUB
- 24Oliver SørensenSUB
- 35CharlesSUB
- 22Pontus Andy TexelSUB
- 16Elias ÓlafssonSUB
- 18Edward ChilufyaSUB
- 30Mark UgbohSUB
- 10Emam AshourSUB
- 17Mads ThychosenSUB
- 73JuninhoSUB
Son maçlar ve form
Takımların geçmiş karşılaşmaları; skorlar ve sonuçlar veri kaynağından alınır.
Sporting CP
Son 5 maç: 3G · 1B · 1M · 10 gol attı, 4 gol yedi
- G@ Rio AvePortuguese Primeira Liga · 07 Şub Sal 00:15 TSİ0-1
- Gvs BragaPortuguese Primeira Liga · 02 Şub Per 00:15 TSİ5-0
- Gvs VizelaPortuguese Primeira Liga · 21 Oca Cmt 00:15 TSİ2-1
- B@ BenficaPortuguese Primeira Liga · 15 Oca Paz 21:00 TSİ2-2
- M@ MaritimoPortuguese Primeira Liga · 08 Oca Paz 21:00 TSİ1-0
FC Midtjylland
Son 5 maç: 1G · 2B · 2M · 4 gol attı, 4 gol yedi
- B@ Randers FCDanish Superliga · 13 Kas Paz 22:00 TSİ0-0
- Bvs FC NordsjællandDanish Superliga · 07 Kas Pzt 21:00 TSİ0-0
- Gvs SK Sturm GrazUEFA Europa League · 03 Kas Per 20:45 TSİ2-0
- Mvs Odense BoldklubDanish Superliga · 31 Eki Pzt 21:00 TSİ1-2
- M@ LazioUEFA Europa League · 27 Eki Per 19:45 TSİ2-1
Son veri: 23 Eki Cum 12:13 TSİ
