Canlı skorlara dönMS
UEFA Europa League
Maç merkezi
PSV Eindhoven · son maçlar
BMGGB
Sevilla · son maçlar
BGMGM
23 Şub Per 20:45 TSİPhilips Stadion34.000 seyirciHakem: Daniele Orsato
Takım karşılaştırma
Veri sağlayıcısının paylaştığı son maçlardan hesaplanır.
| Form özeti | PSV Eindhoven | Sevilla |
|---|---|---|
| Oynanan maç | 5 | 5 |
| Galibiyet | 2 | 2 |
| Beraberlik | 2 | 1 |
| Mağlubiyet | 1 | 2 |
| Atılan gol | 13 | 8 |
| Yenilen gol | 8 | 6 |
Canlı görsel anlatım
Saha animasyonu maç olaylarıyla güncellenir.
SEV 0 – 2 PSV
MSPSV
SEV
90'+7' Kırmızı kart · PSV EindhovenOLAY ANİMASYONU
Olay verisine göre canlandırmadır; gerçek yayın videosu veya top koordinatı değildir.
Canlı maç anlatımı90'+7'
Kırmızı kart· PSV Eindhoven
Mauro Júnior (PSV Eindhoven) is shown the red card.
Sevilla3-4-3
Maç akışı
Kaynak verisi- 0Başlama vuruşu
- 33'Sarı kartSevillaMarcos AcuñaMarcos Acuña (Sevilla) is shown the yellow card.
- 45'+4'Devre sonu
- 62'Oyuncu değişikliğiPSV EindhovenFábio Silva · Érick GutiérrezSubstitution, PSV Eindhoven. Fábio Silva replaces Érick Gutiérrez.
- 62'Oyuncu değişikliğiPSV EindhovenMauro Júnior · Patrick van AanholtSubstitution, PSV Eindhoven. Mauro Júnior replaces Patrick van Aanholt.
- 68'Oyuncu değişikliğiSevillaSuso · Óliver TorresSubstitution, Sevilla. Suso replaces Óliver Torres.
- 69'Oyuncu değişikliğiSevillaLucas Ocampos · Youssef En-NesyriSubstitution, Sevilla. Lucas Ocampos replaces Youssef En-Nesyri.
- 77'GolPSV EindhovenLuuk de Jong · Fábio SilvaGoal! PSV Eindhoven 1, Sevilla 0. Luuk de Jong (PSV Eindhoven) right footed shot from the centre of the box to the centre of the goal. Assisted by Fábio Silva with a headed pass.
- 79'Sarı kartSevillaTanguy NianzouTanguy Nianzou (Sevilla) is shown the yellow card for a bad foul.
- 80'Oyuncu değişikliğiSevillaGonzalo Montiel · Jesús NavasSubstitution, Sevilla. Gonzalo Montiel replaces Jesús Navas.
- 82'Sarı kartSevillaMarko DmitrovicMarko Dmitrovic (Sevilla) is shown the yellow card.
- 84'Sarı kartPSV EindhovenPhillipp MwenePhillipp Mwene (PSV Eindhoven) is shown the yellow card for a bad foul.
- 86'Oyuncu değişikliğiSevillaRafa Mir · Bryan GilSubstitution, Sevilla. Rafa Mir replaces Bryan Gil.
- 90'+2'Sarı kartSevillaRafa MirRafa Mir (Sevilla) is shown the yellow card for hand ball.
- 90'+5'GolPSV EindhovenFábio Silva · Xavi SimonsGoal! PSV Eindhoven 2, Sevilla 0. Fábio Silva (PSV Eindhoven) right footed shot from the centre of the box to the bottom right corner. Assisted by Xavi Simons.
- 90'+6'Sarı kartPSV EindhovenXavi SimonsXavi Simons (PSV Eindhoven) is shown the yellow card.
- 90'+7'Kırmızı kartPSV EindhovenMauro JúniorMauro Júnior (PSV Eindhoven) is shown the red card.
Maç olayları
- 90'+7'Kırmızı kartMauro JúniorPSV Eindhoven
- 90'+6'Sarı kartXavi SimonsPSV Eindhoven
- 90'+5'GolFábio Silva · Xavi SimonsPSV Eindhoven
- 90'+2'Sarı kartRafa MirSevilla
- 86'Oyuncu değişikliğiRafa Mir · Bryan GilSevilla
- 84'Sarı kartPhillipp MwenePSV Eindhoven
- 82'Sarı kartMarko DmitrovicSevilla
- 80'Oyuncu değişikliğiGonzalo Montiel · Jesús NavasSevilla
- 79'Sarı kartTanguy NianzouSevilla
- 77'GolLuuk de Jong · Fábio SilvaPSV Eindhoven
- 69'Oyuncu değişikliğiLucas Ocampos · Youssef En-NesyriSevilla
- 68'Oyuncu değişikliğiSuso · Óliver TorresSevilla
- 62'Oyuncu değişikliğiMauro Júnior · Patrick van AanholtPSV Eindhoven
- 62'Oyuncu değişikliğiFábio Silva · Érick GutiérrezPSV Eindhoven
- 45'+4'Devre sonu
- 33'Sarı kartMarcos AcuñaSevilla
- 0Başlama vuruşu
Maç istatistikleri
19Faul7
2Sarı kart4
1Kırmızı kart0
2Ofsayt0
4Korner7
3Kurtarış3
50.2%Topla oynama49.8%
16Şut11
5İsabetli şut3
30%Şut isabeti30%
0Penaltı golü0
0Penaltı0
384İsabetli pas404
484Pas492
80%Pas isabeti80%
6İsabetli orta2
23Orta12
30%Orta isabeti20%
52Uzun top77
24İsabetli uzun top34
50%Uzun top isabeti40%
3Engellenen şut4
12Başarılı müdahale9
24Müdahale14
50%Müdahale başarısı60%
5Top kapma12
18Başarılı uzaklaştırma18
18Uzaklaştırma18
Takım kadroları ve diziliş
PSV Eindhoven
İlk 11
- 1Walter BenítezG
- 22Jarrad BranthwaiteCD-L
- 5André RamalhoCD-R
- 30Patrick van AanholtLB
- 29Phillipp MweneRB
- 23Joey VeermanCM
- 15Érick GutiérrezLM
- 20Guus TilRM
- 9Luuk de JongF
- 7Xavi SimonsLF
- 27Johan BakayokoRF
Yedekler
- 17Mauro JúniorSUB
- 44Jason Van DuivenSUB
- 53Jenson SeeltSUB
- 4Armando ObispoSUB
- 18Olivier BoscagliSUB
- 16Joel DrommelSUB
- 3Jordan TezeSUB
- 24Boy WatermanSUB
- 28Ismael SaibariSUB
- 10Fábio SilvaSUB
- 6Ibrahim SangaréSUB
- 37Richard LedezmaSUB
Sevilla
İlk 11
- 1Marko DmitrovicG
- 20FernandoCD
- 3Alex TellesCD-L
- 14Tanguy NianzouCD-R
- 10Ivan RakitićCM-L
- 8Joan JordánCM-R
- 19Marcos AcuñaLM
- 16Jesús NavasRM
- 15Youssef En-NesyriF
- 25Bryan GilCF-L
- 21Óliver TorresCF-R
Yedekler
- 43Manu BuenoSUB
- 38Diego HormigoSUB
- 12Rafa MirSUB
- 55Lucas OcamposSUB
- 31Alberto FloresSUB
- 7SusoSUB
- 27Carlos ÁlvarezSUB
- 2Gonzalo MontielSUB
Son maçlar ve form
Takımların geçmiş karşılaşmaları; skorlar ve sonuçlar veri kaynağından alınır.
PSV Eindhoven
Son 5 maç: 2G · 2B · 1M · 13 gol attı, 8 gol yedi
- B@ FC UtrechtDutch Eredivisie · 19 Şub Paz 16:30 TSİ2-2
- M@ SevillaUEFA Europa League · 16 Şub Per 23:00 TSİ3-0
- Gvs FC GroningenDutch Eredivisie · 11 Şub Cmt 22:00 TSİ6-0
- Gvs FC EmmenDutch KNVB Beker · 08 Şub Çar 20:45 TSİ3-1
- B@ Feyenoord RotterdamDutch Eredivisie · 05 Şub Paz 16:30 TSİ2-2
Sevilla
Son 5 maç: 2G · 1B · 2M · 8 gol attı, 6 gol yedi
- B@ Rayo VallecanoSpanish LALIGA · 19 Şub Paz 18:15 TSİ1-1
- Gvs PSV EindhovenUEFA Europa League · 16 Şub Per 23:00 TSİ3-0
- M@ BarcelonaSpanish LALIGA · 05 Şub Paz 23:00 TSİ3-0
- Gvs ElcheSpanish LALIGA · 28 Oca Cmt 20:30 TSİ3-0
- M@ OsasunaSpanish Copa del Rey · 26 Oca Per 00:00 TSİ2-1
Son veri: 23 Eki Cum 12:23 TSİ
