Canlı skorlara dön

UEFA Europa League

Maç merkezi

MS

Slavia Prague · son maçlar

GGMGG

Ajax Amsterdam · son maçlar

GGBGG
03 Eki Per 19:45 TSİFortuna Arena19.296 seyirciHakem: Andris Treimanis

Takım karşılaştırma

Veri sağlayıcısının paylaştığı son maçlardan hesaplanır.

Form özetiSlavia PragueAjax Amsterdam
Oynanan maç55
Galibiyet44
Beraberlik01
Mağlubiyet10
Atılan gol815
Yenilen gol41

Canlı görsel anlatım

Saha animasyonu maç olaylarıyla güncellenir.

AJA 1 – 1 SLP

MS

Olay verisine göre canlandırmadır; gerçek yayın videosu veya top koordinatı değildir.

Canlı maç anlatımı90'+1'

Sarı kart· Ajax Amsterdam

Anton Gaaei (Ajax) is shown the yellow card.

Maç akışı

Kaynak verisi
  1. 0Başlama vuruşuFirst Half begins.
  2. 9'Sarı kartSlavia PragueTomás HolesTomás Holes (Slavia Prague) is shown the yellow card for a bad foul.
  3. 18'GolAjax AmsterdamBranco van den BoomenGoal! Slavia Prague 0, Ajax 1. Branco van den Boomen (Ajax) converts the penalty with a right footed shot to the bottom right corner.
  4. 27'Sarı kartSlavia PragueFilip PrebslFilip Prebsl (Slavia Prague) is shown the yellow card for a bad foul.
  5. 35'Sarı kartAjax AmsterdamJorrel HatoJorrel Hato (Ajax) is shown the yellow card for a bad foul.
  6. 42'Oyuncu değişikliğiAjax AmsterdamBenjamin Tahirovic · Kristian HlynssonSubstitution, Ajax. Benjamin Tahirovic replaces Kristian Hlynsson because of an injury.
  7. 45'+4'Devre sonu
  8. 47'Sarı kartAjax AmsterdamYouri BaasYouri Baas (Ajax) is shown the yellow card for a bad foul.
  9. 56'Oyuncu değişikliğiAjax AmsterdamAnton Gaaei · Mika GodtsSubstitution, Ajax. Anton Gaaei replaces Mika Godts.
  10. 57'Oyuncu değişikliğiAjax AmsterdamChuba Akpom · Brian BrobbeySubstitution, Ajax. Chuba Akpom replaces Brian Brobbey.
  11. 57'Oyuncu değişikliğiAjax AmsterdamOwen Wijndal · Christian RasmussenSubstitution, Ajax. Owen Wijndal replaces Christian Rasmussen.
  12. 61'Oyuncu değişikliğiSlavia PragueTomás Chorý · Mojmír ChytilSubstitution, Slavia Prague. Tomás Chory replaces Mojmír Chytil.
  13. 61'Oyuncu değişikliğiSlavia PragueLukás Provod · Ondrej LingrSubstitution, Slavia Prague. Lukás Provod replaces Ondrej Lingr.
  14. 61'Oyuncu değişikliğiSlavia PragueMatej Jurásek · Simion MichezSubstitution, Slavia Prague. Matej Jurásek replaces Simion Michez.
  15. 61'Oyuncu değişikliğiSlavia PragueEl Hadji Malick Diouf · Conrad WallemSubstitution, Slavia Prague. El Hadji Diouf replaces Conrad Wallem.
  16. 66'Sarı kartSlavia PragueDavid DouderaDavid Doudera (Slavia Prague) is shown the yellow card.
  17. 67'GolSlavia PragueTomás Chorý · Matej JurásekGoal! Slavia Prague 1, Ajax 1. Tomás Chory (Slavia Prague) header from the centre of the box to the top left corner. Assisted by Matej Jurásek with a cross following a corner.
  18. 69'Sarı kartAjax AmsterdamKenneth TaylorKenneth Taylor (Ajax) is shown the yellow card.
  19. 74'Oyuncu değişikliğiSlavia PragueChristos Zafeiris · Filip PrebslSubstitution, Slavia Prague. Christos Zafeiris replaces Filip Prebsl.
  20. 75'Kırmızı kartAjax AmsterdamYouri BaasSecond yellow card to Youri Baas (Ajax) for a bad foul.
  21. 78'Sarı kartAjax AmsterdamBranco van den BoomenBranco van den Boomen (Ajax) is shown the yellow card.
  22. 78'Oyuncu değişikliğiAjax AmsterdamDaniele Rugani · Kenneth TaylorSubstitution, Ajax. Daniele Rugani replaces Kenneth Taylor.
  23. 90'Sarı kartAjax AmsterdamOwen WijndalOwen Wijndal (Ajax) is shown the yellow card.
  24. 90'+1'Sarı kartAjax AmsterdamAnton GaaeiAnton Gaaei (Ajax) is shown the yellow card.

Maç olayları

  1. 90'+1'Sarı kartAnton GaaeiAjax Amsterdam
  2. 90'Sarı kartOwen WijndalAjax Amsterdam
  3. 78'Oyuncu değişikliğiDaniele Rugani · Kenneth TaylorAjax Amsterdam
  4. 78'Sarı kartBranco van den BoomenAjax Amsterdam
  5. 75'Kırmızı kartYouri BaasAjax Amsterdam
  6. 74'Oyuncu değişikliğiChristos Zafeiris · Filip PrebslSlavia Prague
  7. 69'Sarı kartKenneth TaylorAjax Amsterdam
  8. 67'GolTomás Chorý · Matej JurásekSlavia Prague
  9. 66'Sarı kartDavid DouderaSlavia Prague
  10. 61'Oyuncu değişikliğiEl Hadji Malick Diouf · Conrad WallemSlavia Prague
  11. 61'Oyuncu değişikliğiMatej Jurásek · Simion MichezSlavia Prague
  12. 61'Oyuncu değişikliğiLukás Provod · Ondrej LingrSlavia Prague
  13. 61'Oyuncu değişikliğiTomás Chorý · Mojmír ChytilSlavia Prague
  14. 57'Oyuncu değişikliğiOwen Wijndal · Christian RasmussenAjax Amsterdam
  15. 57'Oyuncu değişikliğiChuba Akpom · Brian BrobbeyAjax Amsterdam
  16. 56'Oyuncu değişikliğiAnton Gaaei · Mika GodtsAjax Amsterdam
  17. 47'Sarı kartYouri BaasAjax Amsterdam
  18. 45'+4'Devre sonu
  19. 42'Oyuncu değişikliğiBenjamin Tahirovic · Kristian HlynssonAjax Amsterdam
  20. 35'Sarı kartJorrel HatoAjax Amsterdam
  21. 27'Sarı kartFilip PrebslSlavia Prague
  22. 18'GolBranco van den BoomenAjax Amsterdam
  23. 9'Sarı kartTomás HolesSlavia Prague
  24. 0Başlama vuruşu

Maç istatistikleri

21Faul17
3Sarı kart5
0Kırmızı kart1
4Ofsayt0
8Korner3
2Kurtarış7
54.8%Topla oynama45.2%
19Şut6
8İsabetli şut2
40%Şut isabeti30%
0Penaltı golü1
0Penaltı1
291İsabetli pas244
382Pas334
80%Pas isabeti70%
7İsabetli orta1
35Orta8
20%Orta isabeti10%
49Uzun top60
21İsabetli uzun top17
40%Uzun top isabeti30%
5Engellenen şut0
10Başarılı müdahale13
19Müdahale15
50%Müdahale başarısı90%
7Top kapma9
10Başarılı uzaklaştırma37
10Uzaklaştırma37

Takım kadroları ve diziliş

Son maçlar ve form

Takımların geçmiş karşılaşmaları; skorlar ve sonuçlar veri kaynağından alınır.

Slavia Prague

Son 5 maç: 4G · 0B · 1M · 8 gol attı, 4 gol yedi

  • G@ Ludogorets RazgradUEFA Europa League · 25 Eyl Çar 22:00 TSİ0-2
  • Gvs LilleUEFA Champions League Qualifying · 28 Ağu Çar 22:00 TSİ2-1
  • M@ LilleUEFA Champions League Qualifying · 20 Ağu Sal 22:00 TSİ2-0
  • G@ Union St.-GilloiseUEFA Champions League Qualifying · 13 Ağu Sal 21:30 TSİ0-1
  • Gvs Union St.-GilloiseUEFA Champions League Qualifying · 07 Ağu Çar 20:00 TSİ3-1
Tüm sezon maçlarını aç →

Ajax Amsterdam

Son 5 maç: 4G · 1B · 0M · 15 gol attı, 1 gol yedi

  • G@ RKC WaalwijkDutch Eredivisie · 29 Eyl Paz 17:45 TSİ0-2
  • Gvs BesiktasUEFA Europa League · 26 Eyl Per 22:00 TSİ4-0
  • B@ Go Ahead EaglesDutch Eredivisie · 21 Eyl Cmt 21:00 TSİ1-1
  • Gvs Fortuna SittardDutch Eredivisie · 18 Eyl Çar 21:00 TSİ5-0
  • Gvs Jagiellonia BialystokUEFA Europa League Qualifying · 29 Ağu Per 21:00 TSİ3-0
Tüm sezon maçlarını aç →

Son veri: 23 Eki Cum 07:10 TSİ