Portuguese Primeira Liga
Maç merkezi
FC Famalicao · son maçlar
Sporting CP · son maçlar
2026/27 sezonu. İç saha iki takımın ev maçları, dış saha deplasman maçları. Aralarındaki eşleşmeler seçilen sahaya göre süzülür. Yüzdeler biten maçların toplam golünden hesaplanır.
0
FC Famalicao
1
berabere
2
Sporting CP
- 13.09.20261-1FC Famalicao-Sporting CP2026/27 · Portuguese Primeira Liga
- 15.02.20261-0Sporting CP-FC Famalicao2025/26 · Portuguese Primeira Liga
- 13.09.20251-2FC Famalicao-Sporting CP2025/26 · Portuguese Primeira Liga
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | Skor |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | Portuguese Primeira Liga | 13.09.2026 | FC Famalicao-Sporting CP | 1-1 |
| 2025/26 | Portuguese Primeira Liga | 15.02.2026 | Sporting CP-FC Famalicao | 1-0 |
| 2025/26 | Portuguese Primeira Liga | 13.09.2025 | FC Famalicao-Sporting CP | 1-2 |
FC Famalicao · 10 maç
- Galibiyet2%200%0
- Beraberlik4%402%50
- Mağlubiyet4%402%50
- Galibiyet2%250%0
- Beraberlik5%633%100
- Mağlubiyet1%130%0
- Var5%503%75
- Yok5%501%25
- Üst8%803%75
- Alt2%201%25
- Üst6%602%50
- Alt4%402%50
- Üst4%401%25
- Alt6%603%75
- 0-12%201%25
- 2-34%402%50
- 4-54%401%25
- 6+0%00%0
Sporting CP · 10 maç
- Galibiyet6%603%60
- Beraberlik3%301%20
- Mağlubiyet1%101%20
- Galibiyet5%633%75
- Beraberlik1%130%0
- Mağlubiyet2%251%25
- Var7%704%80
- Yok3%301%20
- Üst10%1005%100
- Alt0%00%0
- Üst7%704%80
- Alt3%301%20
- Üst6%603%60
- Alt4%402%40
- 0-10%00%0
- 2-34%402%40
- 4-56%603%60
- 6+0%00%0
| Oyuncu | P | Maç | Gol | Sarı | KK |
|---|---|---|---|---|---|
| Lazar Carevic | K | 10 | 0 | 0 | 0 |
| Finn van Breemen | D | 8 | 1 | 3 | 0 |
| Víctor Rofino | D | 5 | 1 | 2 | 0 |
| Pedro Bondo | D | 9 | 0 | 2 | 0 |
| Rodrigo Pinheiro | D | 10 | 0 | 1 | 1 |
| Mathias De Amorim | O | 10 | 0 | 3 | 0 |
| Tamás Szücs | O | 6 | 0 | 0 | 0 |
| Marcos Peña | O | 6 | 0 | 1 | 0 |
| Georgios Koutsias | F | 10 | 5 | 0 | 0 |
| Sorriso | F | 10 | 2 | 2 | 0 |
| Gil Dias | F | 9 | 0 | 1 | 0 |
| Oyuncu | P | Maç | Gol | Sarı | KK |
|---|---|---|---|---|---|
| Rui Silva | K | 8 | 0 | 0 | 0 |
| Gonçalo Inácio | D | 9 | 1 | 2 | 0 |
| Zeno Debast | D | 5 | 0 | 0 | 1 |
| Maxi Araújo | O | 9 | 1 | 4 | 0 |
| Iván Fresneda | D | 10 | 0 | 1 | 0 |
| Flávio Gonçalves | F | 9 | 3 | 1 | 0 |
| Issa Doumbia | O | 10 | 0 | 1 | 0 |
| Sergi Altimira | O | 10 | 1 | 2 | 0 |
| Luis Suárez | F | 10 | 8 | 4 | 0 |
| Luis Guilherme | F | 8 | 0 | 0 | 0 |
| Geny Catamo | O | 10 | 2 | 3 | 0 |
Euro piyasa değeri bu skor kaynağında yayınlanmıyor. Maç, gol ve kart sayıları sezon istatistiğidir.
FC Famalicao · Luís Godinho
| Maç | Gal | Ber | Mal | Kart | Rakip | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Toplam | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 5 |
| İçerde | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 5 |
Sporting CP · Luís Godinho
| Maç | Gal | Ber | Mal | Kart | Rakip | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Toplam | 1 | 0 | 1 | 0 | 5 | 3 |
| İçerde | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
FORUM
Forum yükleniyor.
Takım karşılaştırma
Veri sağlayıcısının paylaştığı son maçlardan hesaplanır.
| Form özeti | FC Famalicao | Sporting CP |
|---|---|---|
| Oynanan maç | 5 | 5 |
| Galibiyet | 0 | 5 |
| Beraberlik | 3 | 0 |
| Mağlubiyet | 2 | 0 |
| Atılan gol | 4 | 15 |
| Yenilen gol | 6 | 4 |
Canlı anlatım
Kaynakta olay cümlesi varsa dakika dakika listelenir. Yapay yorum eklenmez.
- 90'+7'Sarı kartIván FresnedaSporting CP
- 90'+1'GolGonçalo InácioFC Famalicao
- 90'Sarı kartNestory IrankundaSporting CP
- 87'Kırmızı kartRoméo BeneyFC Famalicao
- 86'Sarı kartLuis SuárezSporting CP
- 83'Oyuncu değişikliğiÓscar Aranda · SorrisoFC Famalicao
- 82'Oyuncu değişikliğiPatricio Salas · Marcos PeñaFC Famalicao
- 81'Penaltı golüLuis SuárezSporting CP
- 78'Sarı kartSorrisoFC Famalicao
- 75'Oyuncu değişikliğiNestory Irankunda · Geny CatamoSporting CP
- 75'Oyuncu değişikliğiSilas Andersen · Issa DoumbiaSporting CP
- 73'Sarı kartGeny CatamoSporting CP
- 64'Oyuncu değişikliğiFotis Ioannidis · Flávio GonçalvesSporting CP
- 64'Oyuncu değişikliğiRodrigo Zalazar · Luis GuilhermeSporting CP
- 60'Oyuncu değişikliğiUmar Abubakar · Georgios KoutsiasFC Famalicao
- 45'+3'Devre sonu
- 45'+1'Sarı kartGil DiasFC Famalicao
- 45'Oyuncu değişikliğiRoméo Beney · Gil DiasFC Famalicao
- 0Başlama vuruşu
Maç istatistikleri
Takım kadroları ve diziliş
Sporting CP4-5-1
FC Famalicao
İlk 11
- 25Lazar CarevicG
- 4Finn van BreemenCD-L
- 15Víctor RofinoCD-R
- 28Pedro BondoLB
- 17Rodrigo PinheiroRB
- 14Mathias De AmorimAM
- 21Tamás SzücsLM
- 8Marcos PeñaRM
- 70Georgios KoutsiasF
- 7SorrisoAM-L
- 23Gil DiasAM-R
Yedekler
- 1Ivan ZlobinSUB
- 33Patricio SalasSUB
- 11Óscar ArandaSUB
- 24Mathis JangealSUB
- 5Leny MeyerSUB
- 3Léo RealpeSUB
- 18Roméo BeneySUB
- 36Matheus MattaraSUB
- 9Umar AbubakarSUB
- 19Paulo MoreiraSUB
- 10Pedro SantosSUB
- 2Gustavo GarciaSUB
Sporting CP
İlk 11
- 1Rui SilvaG
- 25Gonçalo InácioCD-L
- 6Zeno DebastCD-R
- 20Maxi AraújoLB
- 22Iván FresnedaRB
- 58Flávio GonçalvesAM
- 77Issa DoumbiaLM
- 5Sergi AltimiraRM
- 97Luis SuárezF
- 31Luis GuilhermeAM-L
- 10Geny CatamoAM-R
Yedekler
- 7Fotis IoannidisSUB
- 72Eduardo QuaresmaSUB
- 13Georgios VagiannidisSUB
- 50Rodrigo DiasSUB
- 28Jesse DerrySUB
- 19Nestory IrankundaSUB
- 4Silas AndersenSUB
- 30KaiqueSUB
- 9Rafael NelSUB
- 73Eduardo FelicíssimoSUB
- 21Pedro LimaSUB
- 17Rodrigo ZalazarSUB
Son maçlar ve form
Takımların geçmiş karşılaşmaları; skorlar ve sonuçlar veri kaynağından alınır.
FC Famalicao
Son 5 maç: 0G · 3B · 2M · 4 gol attı, 6 gol yedi
- B@ EstrelaPortuguese Primeira Liga · 05 Eyl Cmt 17:30 TSİ2-2
- Bvs Gil VicentePortuguese Primeira Liga · 30 Ağu Paz 22:30 TSİ0-0
- M@ Santa ClaraPortuguese Primeira Liga · 23 Ağu Paz 20:00 TSİ1-0
- Mvs MaritimoPortuguese Primeira Liga · 16 Ağu Paz 22:30 TSİ1-2
- B@ EstorilPortuguese Primeira Liga · 07 Ağu Cum 22:15 TSİ1-1
Sporting CP
Son 5 maç: 5G · 0B · 0M · 15 gol attı, 4 gol yedi
- Gvs GalatasarayUEFA Champions League · 09 Eyl Çar 22:00 TSİ3-1
- Gvs C.D. NacionalPortuguese Primeira Liga · 05 Eyl Cmt 22:30 TSİ2-0
- G@ Rio AvePortuguese Primeira Liga · 28 Ağu Cum 22:15 TSİ0-4
- Gvs AlvercaPortuguese Primeira Liga · 22 Ağu Cmt 22:30 TSİ3-1
- Gvs Vitória de GuimaraesPortuguese Primeira Liga · 14 Ağu Cum 22:15 TSİ3-2
Maç olayları animasyonu
MSSporting CP
Iván Fresneda
Topla oynama: FCF 32.2% · SCP 67.8%
Sağlayıcının gol, kart ve değişiklik olaylarına dayalı şematik canlandırma. Kesintisiz top takibi ve yayın videosu içermez.
Son veri: 04 Kas Çar 05:22 TSİ
