Skor
Son Dakika
Fikstüre dön

Spanish LALIGA

Maç merkezi

MS

Racing Santander · son maçlar

GMBGM

Villarreal · son maçlar

MBGMG
20 Ara Çar 21:00 TSİEl Sardinero

2006/07 sezonu. İç saha iki takımın ev maçları, dış saha deplasman maçları. Aralarındaki eşleşmeler seçilen sahaya göre süzülür. Yüzdeler biten maçların toplam golünden hesaplanır.

Racing Santander · 38 maç

Maç sonucuToplamİçerde
  • Galibiyet12%329%47
  • Beraberlik14%374%21
  • Mağlubiyet12%326%32
Karşılıklı golToplamİçerde
  • Var17%458%42
  • Yok21%5511%58
1,5 alt / üstToplamİçerde
  • Üst24%6312%63
  • Alt14%377%37
2,5 alt / üstToplamİçerde
  • Üst14%377%37
  • Alt24%6312%63
3,5 alt / üstToplamİçerde
  • Üst9%244%21
  • Alt29%7615%79
Toplam golToplamİçerde
  • 0-114%377%37
  • 2-315%398%42
  • 4-56%162%11
  • 6+3%82%11

Villarreal · 38 maç

Maç sonucuToplamİçerde
  • Galibiyet18%4710%53
  • Beraberlik8%214%21
  • Mağlubiyet12%325%26
Karşılıklı golToplamİçerde
  • Var17%458%42
  • Yok21%5511%58
1,5 alt / üstToplamİçerde
  • Üst25%6611%58
  • Alt13%348%42
2,5 alt / üstToplamİçerde
  • Üst16%426%32
  • Alt22%5813%68
3,5 alt / üstToplamİçerde
  • Üst9%244%21
  • Alt29%7615%79
Toplam golToplamİçerde
  • 0-113%348%42
  • 2-316%427%37
  • 4-58%214%21
  • 6+1%30%0
Racing Santander - bu maçın kadrosu
Villarreal - bu maçın kadrosu

Euro piyasa değeri bu skor kaynağında yayınlanmıyor. Maç, gol ve kart sayıları sezon istatistiğidir.

Tahmin
Sıralama

FORUM

1. Sayfa

Forum yükleniyor.

    Takım karşılaştırma

    Veri sağlayıcısının paylaştığı son maçlardan hesaplanır.

    Form özetiRacing SantanderVillarreal
    Oynanan maç55
    Galibiyet22
    Beraberlik11
    Mağlubiyet22
    Atılan gol75
    Yenilen gol99

    Canlı anlatım

    Kaynakta olay cümlesi varsa dakika dakika listelenir. Yapay yorum eklenmez.

    1. 90'+1'Oyuncu değişikliğiJuanjo · Nikola ZigicRacing Santander
    2. 87'GolMarquitosVillarreal
    3. 85'Oyuncu değişikliğiJavier Balboa · Gonzalo ColsaRacing Santander
    4. 70'Oyuncu değişikliğiJonathan · Guillermo FrancoVillarreal
    5. 64'GolGonzalo ColsaRacing Santander
    6. 61'Oyuncu değişikliğiMarquitos · CaniVillarreal
    7. 49'GolRubén Racing Santander
    8. 45'+2'Devre sonu
    9. 45'Oyuncu değişikliğiAlessio Tacchinardi · JosicoVillarreal
    10. 36'Oyuncu değişikliğiMomo · Luis FernándezRacing Santander
    11. 0Başlama vuruşu

    Maç istatistikleri

    18Faul14
    2Sarı kart1
    0Kırmızı kart0
    3Ofsayt3
    9Korner4
    2Kurtarış4
    37.9%Topla oynama62.1%
    13Şut11
    6İsabetli şut3
    50%Şut isabeti30%
    0Penaltı golü0
    0Penaltı0
    176İsabetli pas302
    254Pas416
    70%Pas isabeti70%
    7İsabetli orta2
    35Orta12
    20%Orta isabeti20%
    43Uzun top66
    19İsabetli uzun top32
    40%Uzun top isabeti50%
    0Engellenen şut0
    22Başarılı müdahale18
    26Müdahale20
    80%Müdahale başarısı90%
    23Başarılı uzaklaştırma21
    30Uzaklaştırma21

    Takım kadroları ve diziliş

    Son maçlar ve form

    Takımların geçmiş karşılaşmaları; skorlar ve sonuçlar veri kaynağından alınır.

    Racing Santander

    Son 5 maç: 2G · 1B · 2M · 7 gol attı, 9 gol yedi

    • G@ MallorcaSpanish LALIGA · 16 Ara Cmt 21:00 TSİ1-2
    • Mvs Real ZaragozaSpanish LALIGA · 10 Ara Paz 18:00 TSİ0-2
    • B@ DeportivoSpanish LALIGA · 03 Ara Paz 18:00 TSİ0-0
    • Gvs Recreativo HuelvaSpanish LALIGA · 26 Kas Paz 18:00 TSİ4-3
    • M@ Real MadridSpanish LALIGA · 18 Kas Cmt 21:00 TSİ3-1
    Tüm sezon maçlarını aç →

    Villarreal

    Son 5 maç: 2G · 1B · 2M · 5 gol attı, 9 gol yedi

    • Mvs OsasunaSpanish LALIGA · 17 Ara Paz 18:00 TSİ1-4
    • B@ Celta VigoSpanish LALIGA · 10 Ara Paz 18:00 TSİ1-1
    • Gvs Gimnàstic de TarragonaSpanish LALIGA · 03 Ara Paz 18:00 TSİ2-0
    • M@ BarcelonaSpanish LALIGA · 25 Kas Cmt 21:00 TSİ4-0
    • Gvs GetafeSpanish LALIGA · 19 Kas Paz 18:00 TSİ1-0
    Tüm sezon maçlarını aç →

    Maç olayları animasyonu

    MS
    RAC 2 – 1 VIL · MS
    RACVIL
    Son alınan olay
    90'+1' Oyuncu değişikliği

    Racing Santander

    Juanjo · Nikola Zigic

    Yalnızca yeni maç olayı geldiğinde canlandırılır.

    Topla oynama: RAC 37.9% · VIL 62.1%

    Sağlayıcının gol, kart ve değişiklik olaylarına dayalı şematik canlandırma. Kesintisiz top takibi ve yayın videosu içermez.

    Son veri: 05 Kas Per 06:33 TSİ