Skor
Son Dakika
Fikstüre dön

Spanish LALIGA

Maç merkezi

MS

Villarreal · son maçlar

GGGGM

Racing Santander · son maçlar

MBBMG
20 May Paz 18:00 TSİEstadio de la Cerámica

2006/07 sezonu. İç saha iki takımın ev maçları, dış saha deplasman maçları. Aralarındaki eşleşmeler seçilen sahaya göre süzülür. Yüzdeler biten maçların toplam golünden hesaplanır.

Villarreal · 38 maç

Maç sonucuToplamİçerde
  • Galibiyet18%4710%53
  • Beraberlik8%214%21
  • Mağlubiyet12%325%26
Karşılıklı golToplamİçerde
  • Var17%458%42
  • Yok21%5511%58
1,5 alt / üstToplamİçerde
  • Üst25%6611%58
  • Alt13%348%42
2,5 alt / üstToplamİçerde
  • Üst16%426%32
  • Alt22%5813%68
3,5 alt / üstToplamİçerde
  • Üst9%244%21
  • Alt29%7615%79
Toplam golToplamİçerde
  • 0-113%348%42
  • 2-316%427%37
  • 4-58%214%21
  • 6+1%30%0

Racing Santander · 38 maç

Maç sonucuToplamİçerde
  • Galibiyet12%329%47
  • Beraberlik14%374%21
  • Mağlubiyet12%326%32
Karşılıklı golToplamİçerde
  • Var17%458%42
  • Yok21%5511%58
1,5 alt / üstToplamİçerde
  • Üst24%6312%63
  • Alt14%377%37
2,5 alt / üstToplamİçerde
  • Üst14%377%37
  • Alt24%6312%63
3,5 alt / üstToplamİçerde
  • Üst9%244%21
  • Alt29%7615%79
Toplam golToplamİçerde
  • 0-114%377%37
  • 2-315%398%42
  • 4-56%162%11
  • 6+3%82%11
Villarreal - bu maçın kadrosu
Racing Santander - bu maçın kadrosu

Euro piyasa değeri bu skor kaynağında yayınlanmıyor. Maç, gol ve kart sayıları sezon istatistiğidir.

Tahmin
Sıralama

FORUM

1. Sayfa

Forum yükleniyor.

    Takım karşılaştırma

    Veri sağlayıcısının paylaştığı son maçlardan hesaplanır.

    Form özetiVillarrealRacing Santander
    Oynanan maç55
    Galibiyet41
    Beraberlik02
    Mağlubiyet12
    Atılan gol104
    Yenilen gol47

    Canlı anlatım

    Kaynakta olay cümlesi varsa dakika dakika listelenir. Yapay yorum eklenmez.

    1. 89'Oyuncu değişikliğiLeandro Somoza · CaniVillarreal
    2. 84'Oyuncu değişikliğiMarquitos · Diego ForlánVillarreal
    3. 77'Oyuncu değişikliğiChristian Alvarez · Óscar SerranoRacing Santander
    4. 71'Oyuncu değişikliğiMatías Fernández · Robert PiresVillarreal
    5. 65'GolFelipe MeloRacing Santander
    6. 63'Oyuncu değişikliğiJuanjo · Nikola ZigicRacing Santander
    7. 57'GolCaniVillarreal
    8. 54'Oyuncu değişikliğiJavier Balboa · Gonzalo ColsaRacing Santander
    9. 45'+1'Devre sonu
    10. 19'GolAlessio TacchinardiVillarreal
    11. 0Başlama vuruşu

    Maç istatistikleri

    17Faul19
    2Sarı kart5
    0Kırmızı kart0
    1Ofsayt5
    3Korner2
    2Kurtarış2
    48.2%Topla oynama51.8%
    9Şut16
    4İsabetli şut3
    40%Şut isabeti20%
    0Penaltı golü0
    0Penaltı0
    272İsabetli pas268
    331Pas356
    80%Pas isabeti80%
    1İsabetli orta7
    16Orta23
    10%Orta isabeti30%
    59Uzun top81
    37İsabetli uzun top43
    60%Uzun top isabeti50%
    0Engellenen şut0
    14Başarılı müdahale28
    15Müdahale35
    90%Müdahale başarısı80%
    22Başarılı uzaklaştırma14
    25Uzaklaştırma21

    Takım kadroları ve diziliş

    Son maçlar ve form

    Takımların geçmiş karşılaşmaları; skorlar ve sonuçlar veri kaynağından alınır.

    Villarreal

    Son 5 maç: 4G · 0B · 1M · 10 gol attı, 4 gol yedi

    • G@ OsasunaSpanish LALIGA · 13 May Paz 18:00 TSİ1-4
    • Gvs Celta VigoSpanish LALIGA · 06 May Paz 18:00 TSİ1-0
    • G@ Gimnàstic de TarragonaSpanish LALIGA · 29 Nis Paz 18:00 TSİ0-3
    • Gvs BarcelonaSpanish LALIGA · 22 Nis Paz 22:00 TSİ2-0
    • M@ GetafeSpanish LALIGA · 15 Nis Paz 18:00 TSİ3-0
    Tüm sezon maçlarını aç →

    Racing Santander

    Son 5 maç: 1G · 2B · 2M · 4 gol attı, 7 gol yedi

    • Mvs MallorcaSpanish LALIGA · 13 May Paz 18:00 TSİ0-2
    • B@ Real ZaragozaSpanish LALIGA · 06 May Paz 18:00 TSİ0-0
    • Bvs DeportivoSpanish LALIGA · 29 Nis Paz 18:00 TSİ0-0
    • M@ Recreativo HuelvaSpanish LALIGA · 22 Nis Paz 18:00 TSİ4-2
    • Gvs Real MadridSpanish LALIGA · 14 Nis Cmt 21:00 TSİ2-1
    Tüm sezon maçlarını aç →

    Maç olayları animasyonu

    MS
    VIL 2 – 1 RAC · MS
    VILRAC
    Son alınan olay
    89' Oyuncu değişikliği

    Villarreal

    Leandro Somoza · Cani

    Yalnızca yeni maç olayı geldiğinde canlandırılır.

    Topla oynama: VIL 48.2% · RAC 51.8%

    Sağlayıcının gol, kart ve değişiklik olaylarına dayalı şematik canlandırma. Kesintisiz top takibi ve yayın videosu içermez.

    Son veri: 04 Kas Çar 14:43 TSİ